قوانین وب سایت شرکت حقوقی و NC Copywriting

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قوانین وب سایت شرکت حقوقی و NC Copywriting


صاحبان شرکت های حقوقی تشخیص می دهند که این روزها برای رقابتی بودن، حضور آنلاین بالا یک ضرورت است. اما آنها ممکن است به طور کامل اهمیت نقش محتوایی در موفقیت خود را درک نکنند. وب سایت شرکت حقوقی شما در حال حاضر ابزار اصلی شما برای جذب سرنخ است، بنابراین می خواهید محتوایی که اضافه می کنید بر تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری تمرکز کند. با این حال، یک نویسنده محتوای حقوقی باید از زبان حقوقی مورد استفاده در اسناد مربوطه آگاه باشد، نحوه عملکرد قانون را بداند و بتواند ایده های پیچیده حقوقی را به اشتراک بگذارد.

در کارولینای شمالی، قوانین رفتار حرفه‌ای NC، قانون 7.1 تا قانون 7.5، طراحی وب‌سایت قانونی و بازاریابی دیجیتال قانونی را پوشش می‌دهد و جزئیات از طریق تصمیم‌گیری‌ها و نظرات متعدد به تفصیل بیان می‌شود. برای کمک به اخلاقی ماندن شما، تیم بازاریابی ما نگاه دقیق‌تری به این قوانین می‌اندازد و آنچه را که می‌توانید و نمی‌توانید در وب‌سایت خود و در تبلیغات خود در کارولینای شمالی بیان کنید، به اشتراک می‌گذارد.

دستورالعمل برای کپی رایتینگ قانونی

نوشتن محتوای اخلاقی برای وب سایت شرکت حقوقی شما

هنگام نوشتن محتوای وب سایت، مهمترین چیزهایی که باید به خاطر بسپارید استفاده صحیح از سلب مسئولیت، اجتناب از ادعاهای گمراه کننده و اطمینان از اینکه ادعاهای مطرح شده با شواهد قابل تأیید پشتیبانی می شوند، است. بیایید به چند نمونه نگاه کنیم.

استفاده از سلب مسئولیت در وب سایت شما

اغلب می‌بینیم که شرکت‌های حقوقی سلب مسئولیت‌های مربوط به خط‌مشی‌های حفظ حریم خصوصی، اطلاعات مربوط به یک وبلاگ یا خدمات، یا تماس با شما از طریق وب‌سایت شما باعث ایجاد امتیاز وکیل و مشتری نمی‌شود.

به عنوان مثال، اگر در مورد قوانین ایالتی مرتبط با رانندگی در حالت مستی وبلاگ می نویسید، ممکن است بخواهید یک سلب مسئولیت در پایین صفحه اضافه کنید که بیان می کند این اطلاعات نباید به عنوان مشاوره حقوقی رسمی استفاده شود.

اجتناب از ادعاهای گمراه کننده

NC RPC 7.1 بیان می کند که وکلا “نباید ارتباط نادرست یا گمراه کننده در مورد وکیل یا خدمات وکیل ایجاد کنند.” این شامل:

  • حاوی ارائه نادرست مادی از واقعیت یا ارتباطات، حقایقی را که تصویر کاملی از بیانیه ارائه می دهد حذف می کند. مثالی از آن این است: «ما در قانون طلاق متخصص هستیم». یا «وکلای ما در صدمات شخصی تخصص دارند».
  • ایجاد یک انتظار غیر منطقی از نتایج یا پیشنهاد یک نتیجه خاص. این شامل عباراتی مانند، “ما در پرونده شما پیروز خواهیم شد!” یا “ما مطمئن خواهیم شد که غرامتی را که حق دارید دریافت خواهید کرد!”
  • مقایسه خدمات و مهارت‌های خود با وکیل دیگری، مگر اینکه بتوانید ادعای خود را با حقایق قابل تأیید تأیید کنید یا حتی خود (یا شرکت) را به عنوان بهترین یا رهبر در حوزه کاری خود معرفی کنید. این شامل اظهاراتی مانند “ما شرکت حقوقی شماره 1 در رالی هستیم!” یا “ما بهترین وکلای طلاق در مثلث هستیم.”
  • دراماتیزه کردن یک موقعیت تخیلی، مگر اینکه در ابتدا و انتهای ارتباط سلب مسئولیتی وجود داشته باشد مبنی بر اینکه رویدادهای واقعی را به تصویر نمی‌کشد.

به جای ادعا یا نمایش، توصیه می کنیم از زبانی استفاده کنید که بر تجربه، تعهد و حمایت شما تمرکز دارد. برای مثال، همچنان می‌توانید با استفاده از عباراتی مانند:

  • وکلای ما بیش از 50 سال تجربه مشترک دارند.
  • “وقتی به یک وکیل قوی نیاز دارید که به پرونده شما متعهد باشد، با وکلای ما تماس بگیرید.”
  • ما با موفقیت در مورد هزاران شهرک برای مشتریان خود مذاکره کرده ایم و برای دستیابی به یک نتیجه عادلانه برای شما مبارزه خواهیم کرد.”

استفاده از ارجاعات

ارجاعات مشتریان قبلی یک ابزار عالی برای تبدیل مشتریان جدید است، اما مهم است که مراقب باشید اطلاعات گمراه کننده ارائه نکنید یا مبلغ دلاری خاصی را در ارتباط با یک پرونده مدنی به اشتراک نگذارید. وکلای ایالتی NC توصیه‌ها را به آنچه می‌توان «تأییدات نرم» و «تأییدات سخت» در نظر گرفت، تقسیم می‌کند.

تأیید نرم زمانی است که یک مشتری قبلی در مورد جنبه های وکیل مانند فداکاری، پاسخگویی، شفقت و کارایی آنها بحث می کند. «واقعاً احساس می‌کردم کسی در کنارم است که از طرف من دفاع می‌کند» یا «اگر سؤال یا نگرانی‌هایی داشتم در دسترس بود و مطمئن می‌شد که هر مرحله از روند قانونی را با پیشرفت پرونده‌ام توضیح می‌داد.» این نوع اظهارات اینطور نیست. برای استفاده در وب سایت یا رسانه های اجتماعی خود به یک سلب مسئولیت نیاز دارید.

یک توصیه سخت شامل اطلاعات خاص تری مربوط به مورد است و اگر به گونه ای ارائه شود که مشتریان بالقوه را به این فکر کند که نتایج یکسانی خواهند داشت، می تواند گمراه کننده تلقی شود. به عنوان مثال، “در پرونده دزدی از مغازه من، او تمام اتهامات خود را کنار گذاشت تا بتوانم با یک سابقه روشن از نو شروع کنم” گمراه کننده خواهد بود. با این حال، تا زمانی که با سلب مسئولیت همراه باشد، می‌توانید از گواهینامه‌هایی استفاده کنید که حاوی اطلاعات خاصی هستند.

بازنمایی از طریق تصاویر

برای شرکت های حقوقی معمول است که از عکاسی سهام در وب سایت خود استفاده کنند، اما اگر این کار را می کنید، مطمئن شوید که از تصاویری استفاده می کنید که نشان دهنده وب سایت شما هستند و به طور دقیق تمرین می کنند. برای مثال، اگر شما یک پزشک انحصاری هستید، نمی‌خواهید از تصویری در صفحه اصلی خود استفاده کنید که گروهی از وکلا را نشان می‌دهد، زیرا این امر می‌تواند افراد را گمراه کند که فکر کنند کار شما بزرگ‌تر از آن چیزی است که هست.

استفاده از تصاویر استوک دادگاه‌ها، جلدهای حقوقی، اسناد و جلسات عموماً برای وب‌سایت شرکت حقوقی شما بی‌خطر است. در صفحه اصلی خود و صفحات درباره ما، به شدت توصیه می کنیم از تصاویر حرفه ای تیم و دفتر خود استفاده کنید.

جوایز و تقدیر

اگر جوایزی را برای کار خود از یک سازمان دریافت کرده اید یا به رسمیت شناخته شده اید، آنها می توانند راهی عالی برای برجسته کردن تجربه و توانایی های شما باشند. باز هم، زبان در این مورد مهم است، بنابراین باید فعالانه ذکر کنید که توسط یک سازمان جایزه دریافت کرده اید یا به رسمیت شناخته شده اید، و از عبارت دقیق آنچه دریافت کرده اید استفاده کنید و در صورت امکان به سازمان پیوند دهید.

به جای گنجاندن عباراتی مانند “وکیل برنده جایزه” یا “به عنوان بهترین وکیل در ویک کانتی رای دادید” در محتوای خود، داشتن یک بخش “درباره” در صفحه خود یا حتی یک صفحه جداگانه که شما را فهرست می کند بسیار موثر و اخلاقی است. برای بیان گزینه های خود.

استانداردها و دستورالعمل های محتوای اخلاقی در بازاریابی قانونی، مشارکت با متخصصان با تجربه را برای ایجاد و مدیریت محتوای شما ضروری می کند. از سال 2004، ما وب‌سایت‌هایی ایجاد کرده‌ایم و کمپین‌های بازاریابی را برای مشتریان خود مدیریت کرده‌ایم که اخلاقی بوده و در افزایش دید و جذب سرنخ‌های جدید بسیار مؤثر هستند.

چرا نوشتن با کیفیت برای شرکت های حقوقی مهم است؟

نوشتن محتوای حقوقی با کیفیت، کلید یک وب سایت قانونی موثر است. باید برای آموزش بازدیدکنندگان در مورد موضوعات و خدمات قانونی، ارائه ارجاع از مشتریان راضی، و کمک به مشتریان بالقوه برای یافتن سریع اطلاعات مورد نیاز استفاده شود.

نوشتن محتوای حقوقی با کیفیت می تواند:

  • تخصص خود را در زمینه های تمرینی خاص نشان دهید
  • با مشتریان بالقوه اعتماد ایجاد کنید
  • سرنخ های بیشتری را تبدیل کنید

همچنین، کپی رایتینگ قانونی باید همیشه واضح و مختصر باشد تا کاربران بتوانند به راحتی آنچه را که می‌گویید یا ارائه می‌دهید درک کنند.

همچنین باید از کپی رایتینگ قانونی با عبارات و تعاریف قانونی پشتیبانی شود تا اطمینان حاصل شود که محتوای قانونی دقیق، قابل اعتماد و معتبر است. این به خواننده کمک می کند تا اصطلاحات حقوقی را بهتر درک کند. همچنین، کپی رایتینگ قانونی باید به سبکی جذاب نوشته شود تا بازدیدکنندگان را علاقه مند نگه دارد و با محتوای وب سایت شما درگیر شود. در نهایت، محتوای قانونی باید با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات مناسب برای موتورهای جستجو بهینه شود تا وب سایت شما به راحتی توسط مشتریان بالقوه پیدا شود.

به دنبال خدمات باتجربه نویسی محتوای حقوقی هستید؟

تلاش‌های خود را بر روی آنچه مهم‌تر است متمرکز کنید – مشتریانتان. به متخصصان دیجیتال مارکتینگ ما اجازه دهید سئو و محتوا را برای شرکت حقوقی شما مدیریت کنند – بدون نگرانی از جریمه یا آسیب به اعتبار. با TheeDigital با شماره 919-341-8901 تماس بگیرید یا برای مشاوره برنامه ریزی کنید تا ببینید چگونه می توانیم امروز به شما کمک کنیم!