• خانه
  • وبلاگ
  • قرار گرفتن در صفحه اول گوگل 100% تضمینی + افزایش ورودی گوگل تضمینی

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل 100% تضمینی + افزایش ورودی گوگل تضمینی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شاید با خود بگویید که صفحات سایت من هیچکدام از این مشکلات را ندارند اما باز هم در بین رتبه های برتر گوگل قرار نگرفته اند؛ نکته بسیار مهمی که می خواهیم در این آموزش سئو رایگان به شما بگوییم این است که اگر صفحه ای هیچکدام از این مشکلات را نداشته باشد، اما در عین حال چیز خاصی هم برای ارائه نداشته باشد، نمی تواند در جایگاه یک نتایج جستجو قرار بگیرد و شما را در میان همان صفحات سوم تا چهارم، می چرخاند. ما به شما توصیه می کنیم به هیچ عنوان سمت استفاده از روش هایی برای دور زدن موتور های جستجو نروید و به صورت قانونی کار سایت خود را جلو ببرید و هدف گذاری بلند مدت و مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید. با استفاده از سئو سایت بصورت کلاه سیاه قطعا در آینده نه چندان دور شاهد جریمه شدن سایتتان توسط گوگل می شوید چراکه روز به روز الگریتم ها در حال بروز رسانی و هوشمند تر شدن می باشند و قطعا نمی توانید به راحتی از این قوانین عبور کنید و دیر یا زود حذف سایت از نتایج گوگل گریبان گیر سایتتان می شود. سایت searchenginejournal به عنوان یکی از سایت های مرجع شناخته می شود که که به عنوان یک سایت معتبر اقدام به تولید نکات بسیار خوبی می شود و شما می توانید این سایت را دنبال نمایید.

هزینه خدمات seo به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد و البته اینکه سایت چه رتبه ای داشته باشد نیز خود یکی از معیار های مشخص شدن قیمت می باشد. تمامی مباحث مرتبط با بهینه سازی و بهبود عملکرد یک وبسایت را در موتورهای جستجو (مانند گوگل ، بینگ و یاهو ) و رضایت کاربران و بازدید کنندگان را در بر میگیرد و از اصلاح کدنویسی گرفته تا تولید محتوای مناسب ، ارتقا رتبه در گوگل ، افزایش سرعت و کاهش حجم آن و بسیاری از موارد دیگر را در خود جای داده است. نباید سئو و طراحی سایت را از یکدیگر جدا کرد و باید در یک راستا آن ها را به وجود آورد. و ضرورت انجام بهینه سازی برای سایت های اینترنتی چقدر هست آشنایی کلی دارند اما از جزئیات شناخت کافی ندارند. به عبارتی دیگر استفاده از رو های بی خطر برای رسیدن به نتایج اول گوگل است و با این روش نباید نگران افت سایت و… نکته ای که باید در آن ها در نظر بگیرید، این است کلماتی که صفحات رو با آن لینک میدهید یا همان انکرتکست ها باید متناسب با صفحه مقصد باشد. ربات های گوگل با خزیدن در سایت، اطلاعات موجود در آن ها را ذخیره و سازماندهی می نماید.

سایت های فارسی که در این زمینه فعالیت دارند عبارتند از: آپارات، نماشا، ویرگول و… لازم است بدانید در سایت های ایرانی یکسری اطلاعات غلط با عنوان آموزش سئو داخلی قرار داده شده است و لازم است قبل از استفاده از این نوع تکنیک ها حتما از یک کارشناس سئو مشاوره بگیرید. شد چراکه گوگل کاملا متوجه استاندارد بودن سایت می شود و کلیه تکنیک های استفاده شده و استاندارد را می فهمد و امتیاز مناسبی را به سایت شما می دهد. این امر در مورد سیستمهای مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا تاثیر زیادی خواهد داشت زیرا قالب آنها معمولا با امکانات متنوعی طراحی میشوند که شما از همه آنها بهره نخواهید برد و با حذف کدهای اضافی میتوانید سایز صفحات را کاهش داده و سرعت سایت را بیشتر کنید. در حال حاضر رقابت در بین سایت ها بسیار زیاد شده است چراکه همه متوجه مهم بودن سایت برای درامد بیشتر شده اند و هرکدام رقیب سایت ها در هر زمینه ای شده اند.

باید بدانید که همه سئوکار ها از روش های استاندارد استفاده نمی کنند و در مواردی دیده شده است برخی افراد اقدام به سئو سایت به صورت کلاه سیاه می نمایند که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم. و اما سئو کلاه سیاه به استفاده از تکنیک ها و ترفند های استانداردی که در موتور های جستجو گر برای بهینه شدن سایت معرفی شده است می گویند. سئوی “کلاه سفید” چیه و من چطوری میتونم برای سایتم ازش استفاده کنم؟ ما می توانیم ۰ تا ۱۰۰ کار های سایت شما را انجام دهیم و با رعایت کلیه فاکتور های کلاه سفید گوگل و همچنین استفاده از تکنیکال سئو و… گرفتن بکلینک از سایت های مرتبط بسیار نتیجه بخش می باشد و برخلاف لینک گذاری در سایت های نامرتبط تاثیر بسیار خوبی را بر روی کلمه مورد نظر و در نتیجه سایت می گذارد. از جمله این عوامل پیشرفتهای فن­آورانه و از جمله فن­آوری اطلاعات وارتباطات می­باشد که از جنبههای مختلف بر حوزه محیطزیست اثرگذار است. اگر به دنبال این هستید که سایت خود را به زبان های مختلف در اختیار عموم قرار دهید قالیب shopvolly ک قالب بسیار قدرتمند است که از افزونه wpml به خوبی پشتیبانی می کند.