• خانه
  • وبلاگ
  • فیلمهای کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامهسازی – هنرستانی

فیلمهای کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامهسازی – هنرستانی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قبل از هرچیز کمی تجربه و ذوق نویسندگی، معتقدیم که هرچقدر هم بر اصول و استانداردهای سئو هنگام نگارش محتوا مسلط باشیم برای ارتباط واقعی با مخاطب و انتقال صحیح پیام به او کافی نیست. خب، اجازه دهید قبل از ادامه کار با هم یک مرتبه تمامی مواردی که گفته شد را مرور کنیم. از آنجایی که سئو مبحث پیچیدهایست و یک شبه نمیتوان در این حوزه به مهارت رسید در ادامه برخی از مهمترین نکات این حوزه را آوردهایم. به این صورت میتوانید یک شروع بسیار خوب داشته باشید اما اگر مثال بالا برای شما کافی نیست و همچنان به دنبال ایده تولید محتوا در یوتیوب هستید شاید نکاتی که در ادامه خواهیم گفت برای شما مفید باشد. خیر، باید بگویم اگر شما هم چنین تصوری دارید سخت در اشتباه هستید. در طور هفتهای که مشغول نگارش مقاله هستید به تدریج دربارۀ موضوع مقاله مطالعه و ایدهپردازی کنید. در اون لینک میتونید ثبت نام کرده و از بخش امور مشتریان درخواست خودتون رو تیکت بزنید. یکی از این تگ ها nav نام دارد.

دقت کنید که این یک عدد متوسط جهانی است یعنی برای تمام عبارات و سایت ها. در قدم بعد باید مطمئن باشید تا ویدیوهای شما دیده میشود، یعنی با استفاده از سادهترین تکنیکی که در این مقاله گفته شد ویدیوهایی کاربردی و با ارزش تولید کنید که کاربران آنها را جستجو میکند. بهتر است بدانید که بهینه سازی عنوان و توضیحات می تواند به شما کمک کند تا کلیک های ارگانیک بیشتری دریافت کنید. با کلیک روی هر بخش راهکارهایی به شما داده میشود که میتوانید از آنها کمک بگیرید. برای نمونه کتاب گامی فراتر که بنا بر آنچه مؤلف در مقدمه این مجموعه سه جلدی آورده است، آموزش مکالمه یا مهارت گفتگوست (سبزیانپور، 1382: ص 8)، ملاحظه میشود که درس نخست (همان: 23) سه صفحه و درس آخر آن دوبرابر آن است (همان: 134) و چنانچه قرار باشد هر درس در یک جلسه آموزشی تدریس شود عدم تناسب حجم محتوایی، در اجرای فرایند آموزش اختلال ایجاد خواهد کرد. از اینرو، پژوهش حاضر با دیدی جامع­تر نسبت به تحقیقات پیشین درصدد است تا با بررسی دیدگاه صاحبنظران حوزه کتابخانه دیجیتالی کشور گامی در جهت کمک به توسعه و پیشبرد کتابخانه­های دیجیتالی ایران بردارد. در واقع هیچکس دلش نمیخواهد تا محتوایی که برای تولید آن زحمت بسیاری کشیده است را در موتورهای جستجو پیدا نکند.

این انجمنها چه در توییتر، فیسبوک یا گروههای با عضویت ویژه در سایر شبکههای اجتماعی باشد، میتواند ایدههای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد. همانطور که می دانید ما در ره آموز طرفدار سئو سفید یا همان سئو قانونی هستیم و همیشه به کاربرانمان پیشنهاد می کنیم که از راه اصلی که همان بهینه سازی سایت و افزایش کیفیت محتوا می باشد بازدید سایت را افزایش دهند. با ایجاد پروفایل در این شبکه های اجتماعی، میتوانید هر زمان که محتوای جدیدی ایجاد کردید، آن را با فالورها و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی مهم برای تولید محتوا میباشد زیرا به طور کلی این شبکه اجتماعی برای افراد امکان درآمد زایی را فراهم کرده است که شما در شبکههای اجتماعی دیگر همچون چیزی را یافت نمیکنید. زمینه های اصلی فعالیت عبارتند از: 1-سامانه های حمل و نقل هوشمند 2- برق، الکترونیک و مخابرات 3- ابزار دقیق 4-اتوماسیون صنعتی تولیدات این شرکت تاکنون در بسیاری از صنایع کشور مورد استفاده و بهره برداری قرارگرفته و کیفیت بالا به همراه خدمات پس از فروش مطلوب از اهداف اصلی این شرکت میباشد.

این چنین بک لینکی، جز ضرر و جریمه سایت عایدی برای شما به همراه ندارد و کاملا اشتباه است. در صورت انجام فعالیتی خارج از قوانین و الگوها گوگل با جریمه ی گوگل رو به رو خواهید شد. به عنوان مثال ما در مسترتیوب از آموزش یوتیوب تا کسب درآمد دلاری را انجام میدهیم و اگر به ویدیوهای یوتیوب ما توجه کرده باشید متوجه میشوید که برای تولید محتوا در یوتیوب، ویدیوهایی با محوریت مشکلات و سوالات کاربران را منتشر کردهایم. این روش کمک میکند تا محتوای شما قابلیت نمایش بیشتری را داشته باشد و مخاطبینی که به دنبال موضوع شما هستند، شما را پیدا کنند. سئوی کلاه سیاه به تکنیک ها و متدهایی گفته می شود که با استفاده از آنها سئوکاران موتورهای جستجو را فریب می دهند و از نقاط ضعف موجود در الگوریتم های آنها به نفع خود استفاده می کنند. در نسخه جدید گوگل سرچ کنسول میتوانیم اطلاعات خاص و دقیق هر صفحه را به دست آوریم. تا به اینجای کار با موضوع و مخاطبین خود آشنا شده و حالا باید دست به تولید محتوا بزنید.