• خانه
  • وبلاگ
  • فیس بوک برای وکلا – شروع به تولید سرنخ از فیس بوک کنید!

فیس بوک برای وکلا – شروع به تولید سرنخ از فیس بوک کنید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فیس بوک برای وکلا - شروع به تولید سرنخ از فیس بوک کنید!


در دنیای امروز، یک ابزار بازاریابی ضروری برای وکلا، استفاده صحیح از صفحه فیس بوک است. فیس بوک هر ماه توسط بیش از 2 میلیارد نفر استفاده می شود و برای افراد مسن و جوان تر، از جمله بسیاری از متخصصان و صاحبان مشاغل جذاب است. به همین دلیل، طیف گسترده ای از مشاغل، از جمله شرکت های حقوقی، از فیس بوک برای جذب مشاغل جدید و افزایش شناخت برند استفاده می کنند.

فیس بوک برای وکلا - شروع به تولید سرنخ از فیس بوک کنید!

چگونه شرکت حقوقی شما باید از فیس بوک برای بازاریابی استفاده کند؟

شرکت های حقوقی می توانند از فیس بوک به عنوان یک نقطه تماس دیگر با مشتریان موجود و بالقوه استفاده کنند. ارسال منظم در فیس بوک می تواند به افزایش ترافیک وب سایت و شناخت برند شما کمک کند و احتمال اینکه یک مشتری بالقوه روی پیوندهای شما در فیس بوک یا در آینده کلیک کند را افزایش دهد. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید از فیس بوک برای افزایش حضور آنلاین خود استفاده کنید:

پست های وبلاگ و محتوای آنلاین را به اشتراک بگذارید

استراتژی بازاریابی دیجیتال شرکت حقوقی شما باید شامل ایجاد محتوای با کیفیت بالا در وب سایت شما باشد که ارزشی برای مشتریان بالقوه ایجاد کند. اگر اینطور است، صفحه فیس بوک شما مکانی عالی برای انتشار این محتوا و توزیع آن بین مخاطبان علاقه مند است. چه بخواهید این پست ها را با استفاده از مدیر تبلیغات فیس بوک در بازار ایده آل خود تقویت کنید یا صرفاً برای مخاطبان ارگانیک خود، حضور وب و تجربه کاربری خود را با در دسترس قرار دادن محتوای خود در چندین پلتفرم به راحتی افزایش خواهید داد.

رویدادها و اخبار شرکت را به اشتراک بگذارید

فیس‌بوک به شرکت‌های حقوقی این شانس را می‌دهد که جنبه‌ای متفاوت و کمتر «دکمه‌دار» نسبت به آنچه که معمولاً در وب‌سایت قانونی‌شان نشان داده می‌شود، نشان دهند. می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌هایی را از عملکرد کارکنان یا حضور وکیل در تلویزیون یا دادگاه در صفحه خود پست کنید تا تصویر ملایم‌تر خود را نشان دهید و به مشتریان بالقوه حسی از شرکت بدهید. همچنین مکانی عالی برای نگاه کردن به کار خود و مروری بر رویدادها و موفقیت های شرکت است. این به مشتری بالقوه این امکان را می دهد که احساس کند شرکت حقوقی شما را کمی بهتر می شناسد و به نوبه خود، احتمال اعتماد و انتخاب شرکت شما را بسیار بیشتر می کند.

شرکت حقوقی خود را با مدیر تبلیغات فیس بوک تبلیغ کنید

Facebook Ad Manager به شرکت حقوقی شما اجازه می دهد تا تبلیغات را بر اساس تعداد به ظاهر بی پایان جمعیت و علایق اجرا کند. این ابزارها به یک بازاریاب باهوش اجازه می دهد تا کاربران فیس بوک را که احتمالاً مشتریان بالقوه در منطقه شما هستند و ممکن است به دنبال خدماتی که شما ارائه می دهید باشند، هدف قرار دهد. موسسه حقوقی شما می تواند با اجرای تست های پویا بر روی پیام های تبلیغاتی، کلمات کلیدی، سرفصل ها یا صفحات فرود مختلف، بهینه سازی تبلیغات شما را آغاز کند. درست مانند اجرای تبلیغات PPC برای شرکت حقوقی خود در گوگل، یوتیوب یا بینگ، بهینه سازی دقیق می تواند به سطح بالایی از عملکرد منجر شود. در این سناریو، این امکان وجود دارد که بیشترین بهره را از دلار تبلیغاتی خود ببرید که معمولاً منجر به افزایش زیادی در تعداد کل سرنخ ها و مشتریان می شود.

با این حال، این سطح از سفارشی سازی نیز می تواند خطرناک باشد. بدون بهینه سازی مناسب تبلیغات فیس بوک، می توانید به سرعت بودجه خود را بدون نتیجه زیاد تمام کنید، بنابراین همیشه عاقلانه است که قبل از راه اندازی یک کمپین بازاریابی گران فیسبوک با یک متخصص بازاریابی مشورت کنید.

به سوالات متداول در مورد زمینه های تمرینی خود پاسخ دهید

شما بهتر از هرکسی کسب و کار خود را می شناسید، بنابراین متداول ترین سوالاتی که مشتریان شرکت حقوقی خود می پرسند را نیز می دانید. برای اینکه صفحه فیس بوک خود را برای مشتریان فعلی و بالقوه خود ارزشمندتر کنید، باید محتوایی ایجاد کنید که به این سؤالات با جزئیات پاسخ دهد. به عنوان مثال، اگر شما یک تمرین آسیب شخصی را اداره می کنید، می توانید به سؤالاتی مانند «مراحل ثبت ادعای آسیب شخصی چیست؟» یا «چه نوع شواهدی برای حمایت از پرونده خود نیاز دارم؟» پاسخ دهید. این نوع محتوا گفتگوی بین شما و جامعه شما را باز می کند و به مشتریان بالقوه اجازه می دهد به سوالات متداولی که دارند پاسخ دهند و احتمال تماس آنها با کسب و کار شما را با سوالات بعدی افزایش می دهد.

روشی جایگزین برای ارتباط

ارتباط شخصی ایجاد شده توسط بازخورد در صفحه فیس بوک کسب و کار شما می تواند ارزشمند باشد. شما می توانید ببینید که مشتریان شما به چه چیزی فکر می کنند، که به نوبه خود به شما امکان می دهد مشکلات مشتریان خود را حل کنید و در عین حال بینش ارزشمندی را در مورد آنچه مردم در مورد خدمات شما فکر می کنند ارائه دهید. این اطلاعات از تلاش‌های تحقیقات بازار شما پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد خدمات مشتری خود را بهبود ببخشید.

بنابراین چگونه می توانم شرکت حقوقی خود را در فیس بوک تبلیغ کنم؟

ما راه های مختلفی را که کسب و کار شما می تواند از فیس بوک برای افزایش حضور آنلاین شما استفاده کند و اینکه چقدر می تواند قدرتمند باشد، بررسی کرده ایم، اما چگونه؟ شما باید زمان خود را بر روی کاری که بهترین انجام می دهید متمرکز کنید – به مشتریان خود کمک کنید و بقیه را به TheeDigital بسپارید. TheeDigital سال‌هاست که به شرکت‌های حقوقی از طریق طراحی وب، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، PPC و فیس‌بوک کمک می‌کند تا فعالیت خود را توسعه دهند. با TheeDigital با شماره 919-341-8901 تماس بگیرید یا یک جلسه مشاوره را برنامه ریزی کنید تا ببینید چگونه می توانیم امروز به شما کمک کنیم تا سرنخ های بیشتری ایجاد کنید.

ریچارد هوروات بنیانگذار TheeDigital، یک آژانس طراحی وب و بازاریابی دیجیتال مستقر در رالی است. او به تیم خود و نتایجی که به مشتریان خود ارائه می دهند افتخار می کند.