منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فروشگاه ساز هیرو 🤠 ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین

فروشگاه ساز هیرو 🤠 ساخت فروشگاه اینترنتی آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تکنیک های سئو به روش هایی گفته می شود که با انجام آنها تاثیرات این روش ها را بر روی افزایش رتبه خود در نتایج گوگل ببینید . این موتورهای جستجو به شما کمک می کند تا به جستجوی خود برای کلمات کلیدی طولانی ادامه بدهید و بهکلماتی که رقیب کمتری دارند اهمیت بیشتری دهیدحتی اگر وب سایت شما برای کلمات کلیدی محبوب و معروفدر کسب و کارتان بهینه شده اند کلمات کلیدی طولانی احتمال دیده شدن شما را در نتایج جستجو بالا می برد. ربات های موتورهای جستجو علاقه ای به کاراکترهای نامناسب آن هم در url سایت ها ندارند . هرچه آدرس یا url بلندتر باشد و شما از کلمه کلیدی خود با فاصله بیشتری ازابتدای آدرس استفاده کرده باشید این نکته را به ربات های گوگل بیان می کنید که با اینکه من از کلمه کلیدی در آدرس خودم استفاده کرده ام اما برایم این کلمه کلیدی اهمیت چندانی ندارد . شما باید عباراتی که توصیف کننده ی نیازهای مخاطبان تان است را در ذهن داشته باشید. بدیهی است وقتی کاربری عکس یا فایلی را در سایتی آپلود میکند، باید آدرس آن فایل را در سایت خودش لینک کند.

اجرا را پشت گوش نیندازید . با خیال راحت و اطمینان صدرصد این نکته مهم را همین الان اجرا کنید . اگر به دنبال نکته ای هستید که با یقین کامل آنرا اجرا کنید اکنون وقتش است . اگر کاربر در وبسایت شما راحت نباشد، سریعتر، از وبسایت شما خارج میشود و در نتیجه Bounce Rate شما بالا میرود و این یکی از مضرترین اتفاقات برای سئوی شماست. هر مقاله و صفحه وبسایت شما دارای یک url یا آدرس اختصاصی است . به همین منظور داشتن و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای ووکامرس و یا هر مدل فروشگاهی حیاتی و لازم است. ساخت فروشگاه اینترنتی در کنار بازار سنتی می تواند سبب شود که شما در کنار داشتن بازار قدیمی، بازار جدید را نیز در دست بگیرید و خدمات و محصولات خود را به جامعۀ وسیعی از مخاطبان هدف ارائه کنید. شما می توانید با پشتکار و رعایت نکاتی کلیدی درباره سئو و بهینه سازی سایتتان فاتح این نبرد باشید . بعضی از افراد ممکن است از تاثیر آدرس در سئو و بهینه سازی سایت خود مطلع نباشند و این نکاتی که اینجا گفته میشود را رعایت نکنند . 1. بهتر است بدانید که رتبهبندی الکسا چطور کار میکند: الکسا آمارهایی بر پایه عادتهای کاربرانی که نوار ابزار الکسا را بر روی مرورگر خود نصب کردهاند، به هنگام بازکردن صفحات مختلف تهیه میکند.

یک مزیت اساسی از محتوای طولانیتر این است که به طور طبیعی کلمات کلیدی مرتبطتری را در خود جای داده و برای آنها رتبهبندی میکند. فقط توجه داشته باشید که محتوای اسپم دار نگذارید چرا که گوگل برای چنین مطالبی را جریمه میکند. برای استفاده از این سرویس نیاز به ثبتنام در گوگل است. اگر در آدرس سایت خود از حروف کوچک استفاده کنید و همان مطلب را یک بار دیگر با حروف بزرگ در آدرس سایت خود استفاده کنید این محتوا برای موتورهای جستجو دو محتوای جداگانه به حساب می آید . صفحات سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو قرار می گیرند و بقیه سایت ها به سایت شما لینک می دهند. تمرکز کمپین بازاریابی موتورهای جستجو باید بر روی افرادی که به صورت مقایسه ای خرید می کنند باشد و به متقاعد کردن آن ها برای خرید محصول و خدمات شما بیردازید.جستجوی کلمات کلیدی به بهینه سازی وب سایت و رتبه جستجوی شما کمک بسیار می کند.

لینک سازی در سایت های اسپم شده یکی دیگر از مواردی است که باید در آموزش لینک سازی خارجی به آن توجه داشته باشید. باید به فیسبوک، توییتر و به نظرات مثبت داده شده روی وبلاگ توجه کنید! ولی باید بیشتر به این نکته توجه کرد که این هزینه پس از بررسی خود سایت و قدرت رقبا و سختی کلمه کلیدی مشخص می شود. شما پس از پایان کار باید مجدد محتوا ی خود را بررسی کنید بهتر است از یک شخص دیگر کمک بگیرید تا اگر اشتباهی در نگارش و یا … باید مخاطبان را به گروه های کوچک تقسیم کنید. •از کلمات کلیدی خود هوشمندانه استفاده کنید! در این شبکههای اشتراکگذاری لازم است که عنوان ویدیو خود را جذاب انتخاب کرده و حتما از کلمه کلیدی اصلی خود در آن استفاده کنید. در تمامی آدرس ها و url های خود حتما از کلمه کلیدی مرتبط با آن موضوع استفاده کنید . از آنجا که تا این زمان هنوز هیچ وبسایتی ایرانی ابزار مناسبی را برای کاربران ایرانی آموزش و یا به خوبی معرفی نکرده است من سعی می کنم این موضوع را به آسانی به شما آموزش بدهم تا به راحتی از نتایج و جایگاه کلمات خودتان اطلاع پیدا کنید .