• خانه
  • وبلاگ
  • طراحی و تولید کتاب درسی الکترونیکی و بررسی تأثیر آن بر یادگیری و نگرش دانشجویان

طراحی و تولید کتاب درسی الکترونیکی و بررسی تأثیر آن بر یادگیری و نگرش دانشجویان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استراتژی لینک بیلدینگ یکی از مهمترین بخشهای فعالیت سئو میباشد. از معروفترین روشها برای گرفتن بک لینک سایت استفاده از «روش مرد متحرک» (Moving Man Method) است. بیشتر مخاطب های سایت شما موبایلی باشند. شما می توانید انواع مختلفی محتوای ویدئویی در زمینه فیلم و موسیقی تهیه کنید. علاوه بر این می توانید به گونه ای محتوای خود را تهیه کنید که برای مخاطب غیرفارسیزبان نیز جذاب باشد و دایره مخاطبان ویدئو خود را افزایش دهید. علاوه بر این می توانید ویدئوهای آموزشی در این زمینه تهیه و به اشتراک بگذارید. از تجربههای فردی کاربران شبکههای اجتماعی گرفته تا بیزینسهای بزرگ، همگی به دنبال محکم کردن پای خود در دنیای مجازی هستند. یکی از بهترین روشها برای بازاریابی محتوا، استفاده از شبکههای اجتماعی نظیر اینستاگرام است. هدف جستجو یا search intent یکی از کلمه های جدید و مهم در دنیای سئو است. این ابزار زیرمجموعهای از امکانات Google AdWords می باشد که برای تبلیغات در گوگل از آن استفاده می شود .برای استفاده از ابزار نیز به یک حساب کاربری در جیمیل نیاز دارید. اول این که با انتشار مطالب در این شبکهها به سایت خود لینک میدهید. با انتشار لینک صفحهای از وب سایت خود در استوری اینستاگرام، بدون هیچ گونه پرداختی، ترافیک بیشتری برای سایت خود جذب کنید.

تزیین یک غذای ساده یا آموزش ترفندهای عکاسی در یک دقیقه! آموزش ساخت انواع کاردستی یا صنایع دستی مانند سفال، بافتنی و … می توانید با استفاده از ابزاری رایگان مانند Google Keyword Planner Tool در مورد تقاضای بازار تحقیق کنید. باید خاطرنشان کرد، در دهههای اخیر در کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی توجه زیادی به مفهوم دسترسی و اندازهگیری آن شده است(Coppola and Halden, 2014; Zarekani et al., 2015; Karou and Hull, 2014)، اما در کشورهای درحال توسعه، مانند ایران، این مفهوم به تازگی در حال شکلگیری است و از لحاظ تعریف، اندازهگیری و کاربرد عملی پیشرفته نیست. انصافاً هم این دست از محتواها مخاطبان زیادی دارند. زیبایی نیز از آن محتواهایی است که مخاطبان زیادی دارد. ایجاد جلوه ها و زیبایی ترجیح می دهید ، بهتر است برنامه نویسی Backend را انتخاب کنید. ویژگی تولید محتوا با این موضوع در این است که می توانید طیف گسترده ای از مخاطبان را هدف قرار دهید. مهارت خود را تشخیص دهید و تواناییهای خود را بسنجید تا در کوتاهترین زمان به نتیجه برسید. در نتیجه فعالیت در این زمینه شاید کمی زمانبر باشد اما نتیجهبخش است. اما هدف شما چیست؟ اما اگر تسلط کافی به زبان انگلیسی دارید برای جذب مخاطب های غیرفارسیزبان می توانید ویدئوهای خود را زیرنویس کنید و یا ویدئوهایی به زبان انگلیسی منتشر کنید.

علاوه بر این بهتر می توانید با مخاطب ارتباط برقرار کنید. ویدئوهایی که زمان آن ها کمتر از این میزان باشند در جذب مخاطب و برطرف کردن نیازهای او موفق نخواهند بود. از موضوعاتی است که می توان از آن محتوا ساخت و موفق بود. میمکس حاوی میکروفیلم و یک بازخوان و صفحههایی برای خواندن مطالب و ابزاری بود که برای ذخیرة کتابها، یادداشتها و مکاتبات استفاده میشد. با انجام این کار حتما کاربران در مورد سایت شما اشتیاق فراوان خواهند داشت و انگیزه ای خواهد بود تا به سایت شما بازگردند. همچنین توجه به کامنت های افراد و مخاطبان در کانال های مشابه، می تواند به شما در پیدا کرده ایده مناسب کمک کند. بستگی دارد در چه بستری قصد تولید محتوا داشته باشید و چه محتوایی تولید کنید. قصد دارید به عنوان یک کاربر ساده فعالیت کنید یا رنگ و لعابی به تجارت چندساله خود ببخشید و وارد عرصه حرفهای مجازی شوید.

همانطور که میدانیم. این روزها شاهد بازار گرم تولید محتوا در فضای مجازی هستیم. معمولاً اولین و سرگرمکنندهترین موضوعاتی که در فضاهای مجازی میبینیم، مربوط به امور آموزشی است. یکی از قواعد مشهور فقهی، قاعده ضمان ید یا علیالید است که از حدیث منقول از پیامبر اکرم (ص) استفاده میشود که فرمود: «علی الید ما أخذت حتی تؤدّیه» (بیهقی، 1344: ج 6، 59) یا «حتی تؤدی» (الهَندی، 1409: ج 5، 327؛ ج 3، 571)؛ یعنی برعهده هرکسی است هرگاه چیزی از دیگری در اختیار او قرار گیرد و به اصطلاح بر آن چیز استیلا پیدا بکند آن را به صاحبش برگرداند. یکی از موضوعهای بسیار مهم در ارائه یک درس و رشته، وجود محتوای مکتوب مناسب و جذاب برای دانشجویان است. کافی است کلمه کلیدی هدف را در بخش مربوط به افزونه وارد نمایید تا پیشنهاد هایی برای کسب رتبه بهتر در گوگل به شما ارائه شود. اگر این کدها را به صورت مناسب و حرفهای استفاده نکنید، گوگل و آنالیزورهای آن به شما نمره منفی به واسطه استفاده از لینک موذیانه خواهند داد. 2. برای اینکه ساب فولدرها هم تو سرچ کنسول ایندکس بشن میشه اونارو هم fetch کرد و درخواست داد؟ درواقع بهتر است برای کسب بهترین و سریعترین نتیجه، اصول لینکدهی را بشناسید.