طراحی سایت تهران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بدین منظور تیم آوش تک با ارائه مشاوره سئو رایگان به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات و موارد ضروری لازم را در اختیار آنها قرار میدهد و برای آنها توضیح میدهد که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری میبایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را میبایست انجام داده و چه کارهایی را نباید انجام دهند. ابزار گوگل وبمستر به ما کمک میکند تا کلیه نقاط ضعف و قوت سایت را شناسایی کرده و از سلامت و امنیت آن مطمئن شویم. با همین رویکرد ابزارهای موجود را به 6 دسته اصلی تقسیم کرده و در طول کارگاه متناسب با هدف هرکدام نحوه استفاده را میآموزیم. از گوگل آنالیتیک استفاده کنید. در عوض بهتر است که با تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند دیگر وب سایت ها را ترغیب به لینک دادن به خود کنید. این مبحث به قدری مهم و ارزشمند است که شما قبل از اینکه یک سایت داشته باشید، ابتدا باید به این موضوع توجه کنید که وب سایتتان بر پایه و اصول طراحی سئو برنامه ریزی شده باشد.

این فایل به ما کمک میکند تا بخشهایی از سایت که اهداف بازاریابی محتوا و سئو نیستند را از دسترس رباتهای گوگل خارج کنیم. در پنل سرچ کنسول هر سایت میتوان تا 100 کاربر همزمان تعریف نمود. بلکه با تعریف یک کاربر با سطح دسترسی محدود به همه بخش های آماری و گزارشگیری دسترسی خواهد داشت. اگر سایت ما گواهی SSL نیز داشته و با آدرس https در دسترس باشد این مشکل بیشتر از گذشته نمایان خواهد شد. اگر سایت ما توسط الگوریتمهای گوگل جریمه شود و یا به دلایل مختلف هک شده باشئ، اولین کسی که مطلع شده و به ما اعلام میکند (از طریق بخش Messages) رباتهای گوگل هستند. تا جایی که توانستم، سعی کردم که حجم این دوره آموزشی پایین باشد، تعداد و حجم این جلسات خیلی کم باشد تا شما بهصورت فشرده، با صرف کمترین زمان ممکن بتوانید کار با یوست سئو را یاد بگیرید و امکانات ویژهی آن را استفاده کنید. اولین قدم برای استفاده از ابزار قدرتمند سرچ کنسول، معرفی صحیح سایت به گوگل و تعیین اولویتها و محدودیتها برای رباتها است. این سطوح غالباً برای فعالیتهای خواندن و فهم در نظر گرفته میشود.

تکنیکها و استانداردهای مورد نیاز برای بهبود تجربه کاربری به صورت کامل در کارگاه سئو تکنیکال آموزش داده میشود. گوگل متناسب با هریک از این بخشها ابزارهایی را طراحی و منتشر کرده تا بدون دسترسی به سرچ کنسول نیز بتوانیم گزارشات مورد نظر را تهیه کنیم ولی در این پنل گزارشات دورهای و تفکیکی برای همه صفحات سایت ما تجمیع شده و کمک میکند تا در یک نگاه وضعیت صفحات خود را تحلیل کنیم. فرآیند بررسی و ایندکس صفحات جدید ممکن است نیازمند یک تا چند روز زمان باشد، بلافاصله بعد از تغییر محتوای یک صفحه یا اضافه شدن بخش جدیدی به سایت گوگل متوجه آن نشده و تا زمان مراجعه بعدی رباتها به سایت ما از دیدرس کاربران دور خواهد ماند. ۲,۳۰۰,۴۶۹,۸۵۹ نفر درآسیا از اینترنت استفاده میکنند که ۵۰.۷ درصد از آمار کاربران اینترنت در جهان محسوب میشود. عبارت کلاه سیاه در واقع برای توصیف هکرهای رایانه استفاده میشود.

این مسیر با تعیین دامنه اصلی سایت آغاز شده و در ادامه با بررسی دقیق نقشه سایت، فایل robots.txt و استفاده از ابزار URL Inspection ختم میشود. در ادامه آموزش جنگو، نحوه نصب جنگو با استفاده از هر کدام از این سه روش، بیان شده است. در این مقاله به صورت تفضیلی به نحوه ی افزایش رتبه الکسا می پردازیم. یکی از نیروهای محرک این نوع توسعه، فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید است (Talvitie, 2004: 3) و کیفیت و تنوع آن در زمینههای مختلف نظیر کاهش ترافیک (Talvitie, 2004)، افزایش میزان مشارکت شهروندان، تحقق مراکز ارتباطی دسترسی به فرهنگ الکترونیک برای دستیابی به شهر الکترونیک (Kumar and Best, 2006: 34) است. با افزایش میزان استفاده از موبایل و معرفی الگوریتم Mobile First Index، رعایت استانداردهای طراحی سایت برای موبایل و نمایش صحیح محتوا به کاربران اهمیت ویژهای یافته است. مثل هر تولید محتوای دیگری، محتوا نویسی در این حوزه نیز نیاز به توجه بسیاری به کلمات کلیدی دارد و باید اصول کلمات کلیدی را در سئو نرم افزارهای موبایل نیز رعایت کرد. برای آنکه درک درستی از زمان مقرر برای استفاده از هریک از این ابزارها داشته باشیم، ابتدا باید کاربرد و دلیل تولید آنها توسط گوگل را درک کنیم.