صفحه فرود چک لیست تبلیغات جستجوی پولی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صفحه فرود چک لیست تبلیغات جستجوی پولی


ایجاد یک صفحه فرود برای کمپین های تبلیغاتی هدفمند شما برای تبدیل آن تبلیغات به فروش بسیار مهم است. ما دلیل آن را توضیح خواهیم داد و یک چک لیست آسان برای استفاده در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید آن را به درستی دریافت کنید.

چگونه یک صفحه فرود برنده ایجاد کنیم

صفحه فرود چیست؟

یک صفحه فرود دقیقاً همین است: جایی که افرادی که در اینترنت گشت و گذار می کنند «می رسند». برای بحث ما، اینها افرادی هستند که پس از کلیک کردن بر روی برخی از انواع تبلیغات، در یک صفحه وب سایت فرود می آیند: تبلیغات پولی، تبلیغات رسانه های اجتماعی، تبلیغات گوگل، تبلیغات PPC یا موارد دیگر. اینها معمولاً صفحات مستقلی هستند که برای یک هدف هدفمند و منطبق با تبلیغ طراحی شده اند. آنها با صفحات معمولی و همیشه سبز شما در وب سایت شما متفاوت هستند – آنها در جایی جز انتهای تبلیغ شما یافت نمی شوند.

3 هدف برتر صفحات فرود:

  • افراد را برای خرید یک محصول یا خدمات یا ارائه اطلاعات تماس ترغیب کنید
  • جمع آوری اطلاعات برای تلاش های بازاریابی هدفمند آینده
  • مردم را با برند، خدمات یا محصول خود آشنا کنید و علاقه ایجاد کنید

آیا صفحات فرود نرخ تبدیل را افزایش می دهند؟

پاسخ سریع در اینجا بله، 100٪ است! نرخ تبدیل تبلیغاتی که به صفحه شخصی سازی شده منجر نمی شود، وحشتناک است: کمتر از 1 درصد اما با صفحه مناسب، آسمان حد است. علاوه بر این، با استفاده از یک صفحه سفارشی، اکنون می توانید آزمایشاتی را انجام دهید. آزمایش نشان داده است که تبدیل ها را به همان اندازه افزایش می دهد 300%!

چه چیزی باعث تبدیل صفحات فرود می شود؟

دانستن اینکه چه چیزی باید در صفحه باشد می تواند پیچیده باشد، اما ما یک چک لیست ساده برای استفاده در زیر برای شما ایجاد کرده ایم. به علاوه، با قرار دادن یک ویدیو در صفحه فرود خود، تحقیقات نشان می دهد که می توانید تبدیل ها را تا 86٪ افزایش دهید!

چک لیست صفحه فرود:

چک لیست بالا را دنبال کنید تا صفحه فرود سفارشی خود را ایجاد کنید و در راه تبدیل تعداد بیشتری از تبلیغات PPC به فروش خواهید بود.

اگر در تبلیغات آنلاین سرمایه گذاری می کنید، می خواهید که این سرمایه گذاری نتیجه داده و به فروش تبدیل شود. صفحه فرود سفارشی بخش کلیدی این معادله است. کمک خواستن؟ تیم TheeDigital تجربه گسترده ای در بازاریابی PPC دارد. امروز با ما تماس بگیرید!

فیلدها با ستاره مشخص شده اند

مورد نیاز هستند.

اطلاعات شما صرفاً به منظور ارائه خدمات شرح داده شده در این وب سایت جمع آوری می شود.

اطلاعات شخصی شما کاملاً محرمانه نگهداری می شود. ما هرگز اطلاعات شما را منتشر نمی کنیم، به اشتراک نمی گذاریم یا به دیگران نمی فروشیم. ما هم از اسپم متنفریم!