شرکت طراحی سایت وب پردازان تهران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از بخشهای خدمات سئو، سئو داخلی می باشد که خود شامل بخش های گوناگون است. لینک بیلدینگ طبیعی به روش لینک سازی ای گفته می شود که شما با فعالیت در وب، تولید محتوا سئو شده با کیفیت تر از دیگر سایت ها یا انجام کاری خارق العاده دیگران را تشویق می کنید تا به شما لینک دهند. به پروسه ایجاد لینک یا آماده کردن بستری برای دریافت لینک به صورت طبیعی لینک بیلدینگ گفته می شود. به کار گیری این روش آنقدرها هم ساده نیست و لینک سازی داخلی و خارجی سایت باید بیشترین کیفیت و ارزش را داشته باشند تا صفحات سایتتان رنک خوبی دریافت کنند. همیشه شنیده ایم که بک لینک بسیار خوب است ما هم این مورد را رد نمی کنیم امابنده اعتقاد دارم که فقط از سایت های معتبر بک لینک بگیریم و یا در سایت های همکار! لينک سازي حارجي يا (External links) به ساخت بک لينک يا لينک سازي ازخارج سايت مي گويند .

لينک سازي يا لينک بيلدينگ يا Link Building چيست و چه تاثيري بر سئو دارد؟ رپورتاژ آگهی چیست و چه مزایایی برای سئو سایت دارد؟ وقتی که لینکسازی می کنید پس طبیعی است که نام برندتان هم از چندین سایت شنیده شود. وقتی که بک لینک به صورت طبیعی بدون هیچ دخالتی و برای اهداف غیر مرتبط با رتبه بندی گوگل به یک صفحه داده می شوند طبیعی بوده و روش پیشنهادی موتور جستجو برای ساخت لینک است. لينک سازي دروني يا (Internal link) به ساخت بک لينک ، يا لينک سازي در داخل سايت مي گويند ، مثلا ما در داخل اين صفحه به مقاله هاي ديگر مون هم لينک داده ايم ، اين ساده ترين نوع لينک سازي دروني مي باشد . لینک بیلدینگ و ساخت بک لینک یک معنی دارن. عمر بک لینک ها در تاثیرگذاری آن ها موثر بوده و یکی از مهم ترین عوامل اثرگذاری در خرید بک لینک دائمی بودن آن است. به چه روش اقدام به لینک بیلدینگ در فروم ها کنم؟ رتبه خوب الکسا به چه معنی است؟ لینک ها برای موتور های جستجوگر چه معنایی دارند؟ پخش شدن نام برندتان در سایت ها مانند لینکسازی بسیار مهم است!

برای اینکه در تولید محتوا موفق باشید، باید صفر تا صد کار را بدانید. ضمن اینکه ابزار مناسبی برای تحلیل محتوای زبان فارسی و اطلاعات بومی سازی شده نداریم. وقتی که تلاش میکنین تا برای محتواتون لینک سازی کنین، در واقع مهارتتون رو به نمایش میذارید و از همکاران و فعالان زمینه ی کسب و کارتون میخواید که محتوای شما رو در اینترنت به اشتراک بذارن. اگر سایر فاکتورها رو در نظر نگیریم، صفحه ای که تعداد لینک بیشتری از وبسایت های دیگه دریافت کرده باشه، در جایگاه بالاتری در صفحه ی نتایج گوگل قرار خواهد گرفت. به همین دلیل، اگر بتونین برای وب سایتتون لینک هایی با کیفیت و معتبر دریافت کنین، در بهینه سازی سایت تون برای موتورهای جستجو از رقباتون فاصله میگیرین. ساخت هر گونه لینک در دسته ی روش های سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه قرار میگیرد این یعنی اگر شما لینکی را شخصا در وب برای بالا بردن سئو ایجاد کنید دیگر کلاه سفید کار نیستید؛ حتی رپورتاژ هم جزو روشهای بلک محسوب می شوند! اما نگران نباشید در همین مطلب بهترین نکات و با تاثیر گذار ترین نکات را برای شما عزیزان بیان می کنیم تا در کم ترین زمان ممکن بتوانید بهترین نکات را یاد بگیرید.

البته خدمات سئو متناسب با نیاز شما ممکن است بیشتر از موارد فوق نیز باشند. برخی از این روشها سالم هستند و در نتیجه برای موثر واقع شدن نیاز به زمان دارند. قطعا برای آموزش لینک بیلدینگ نیاز است تا ساعت ها وقت گذاشت و نمی توان کلیه پروسه لینک را در یک متن بیان کرد! همانطور که مشخص است لینک سازی نیاز به گذاشتن وقت دارد و خب فروم ها نیز یکی از روش هایی است که سئوکاران آن را برای تقویت لندینگ پیج خود و در نهایت تقویت دامنه خود استفاده می کنند اما چگونه باید آن را اصولی انجام داد؟ همانطور که شما موقع ساخت، ساختمان باید برای نتیجه بهتر کار را به معمار و مهندس عمران واگذار کنید، برای ساخت فروشگاه اینترنتی نیز همکاری با متخصصان نتیجه بهتری برای شما در پیش رو خواهد داشت. ریپورتاژ در یک صفحه اختصاصی کسب و کارتان را معرفی می نماید و در آن صفحه با کلمه کلیدی های هدف به سایت شما لینک می دهد به صورت فالو و اگر شما زرنگ باشید!