سنجش ترافیک از آمار استارتاپها – ITIRAN

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آمار نشان می دهد که به طور متوسط نرخ تبدیل سئو نزدیک به 14.6% است در حالیکه نرخ تبدیل سایر روش ها تقریبا 1.7% می باشد که اصلا قابل قیاس نیستند! در صورتی که موفق به پاک کردن لینک ها نشدید، اصلا نگران نشوید. شرکت­کننده اول به سمت شرکت­کننده دوم حرکت کرده و با آن ارتباط برقرار میکند، به گونهای که یا تحت تأثیر قرار میگیرد و یا به ارتباط مذکور عکس­العمل نشان میدهد. الکسا ابزاری است که به وسیله آن میتوان سایتها را مورد تحلیل قرار داد و یکی از مهمترین تحلیلهایی که این ابزار قدرتمند انجام میدهد رتبه بندی سایتهای مختلف هر کشور است که این ابزار به رتبه الکسا معروف شده است. صفحهها قسمت های کوچکی از وب سایت می باشند که هر کدام از آنها میتوانند طراحی منحصر به خود را داشته باشد. دقت داشته باشید که کامنت تان را در سایت های مرتبط با حوزه کاریتان قرار دهید. برای اینکه شانس حضور در جستجوهای محلی را داشته باشید مطمئن شوید در لیست گوگل وجود دارید و محتوایی مرتبط را در پستهای گوگل ارائه میدهید این کار وبسایت شمارا در فهرست جستجوی محلی قرار گرفته و اعتبار آنلاین خود را بهبود میبخشید. پس از شما می خواهیم در این مقاله هم همراه ما باشید.

حتی اگر شما این کار رو به عنوان یک کار اخلاقی در تجارت به حساب بیارین، وقتی که به صورت نادرستی انجام بشه (که اغلب هم همینطوره)، به یک ریسک اصلی برای کسب و کار خودتون تبدیلش کردین. یک بار هم از تمدن غرب بـه عنوان «تمدن صادراتی» یـاد کرده، و گفتند: «ما با تمدن مخالف نیستیم، با تمدن صادراتی مخالفیم». پس چرا یک ناشر دیجیتالی که محتواهای خوبی هم تولید میکنه، به دنبال خرید ترافیک هست؟ بهینه سازی تصاویر و فشرده تر کردن آنها می تواند شروع خوبی برای این کار باشد. با اینکار درست است که شما فقط یک لینک به صورت نوفالو (nofollow) دریافت خواهید کرد، اما همین کار نیز می تواند در بلند مدت تاثیر خوبی بر عملکرد سئوی سایت شما بگذارد. اما امروزه، با بیشتر شدن بازاریابیهای دیجیتالی، تحلیل عملکرد یک وب سایت دشوار شده. برای سفارش وب سایت باید برای خود سوالهای را مطرح کنید که هدفتان از اجرای این سایت چیست یا شما فرشو محصول یا ارئه خدمات دارید و اینکه مخاطبین شما چه گروهی هستند و چقدر میخواهید هزینه کنید جواب به این سوالها به طراح وب سایت کمک می کند که مشاوره بهتری به شما ارائه دهد. به این ترتیب الکسا (و طبیعتا گوگل) خواهند فهمید که سایت شما در چه حوزهای فعالیت دارد.

هر بار بازدید شما یک امتیاز محاسبه میشود و در ازای آن شما میتوانید وب سایت خود را برای افراد دیگر نمایش دهید. هر چند در این زمینه ممکن است محمدودیت هایی نیز وجود داشته باشد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. بسیار خواهد بود. در نقطه مقابل پروژه های کوچک وجود دارند که می توانید آن ها را برون سپاری کنید چرا که نیاز به فعالیت های دائمی نیست. سپس باید یک تقویم محتوایی بسازید و طبق آن پیش بروید. در واقع بعد از انجام و تحویل پروژه سئو به شما همکاری و ارتباط تان با شرکتی که سئو و بهینه سازی سایت تان را بر عهده گرفته است باید ادامه دار باشد. Scrap .5 کردن محتوای ویروسی از سایتهای محبوب: در مجموع اسکرپ کردن بد نیست و با نرم افزارها و زبانهای مختلف برنامه نویسی انجام میشه ولی باید از دادههای سایت صورت بگیره نه از محتوای ویروسی. ما میتونیم این نابرابری رو در انواع مختلف ترافیک به دهها روش مختلف بررسی کنیم؛ از جمله موقعیت جغرافیایی، طول دوره یا سایر ویژگیها. آربیتراژ (arbitrage): به خرید و فروش همزمان کالاها در بازارهای مختلف یا به صورت مشتقات همون کالاها، به منظور بهره بردن از قیمتهای متفاوت یک محصول مشابه گفته میشه.

اقدام به خرید ترافیک ارزان وب به منظور سودآوری از طریق بازدید وب سایت (توسط تبلیغات، دانلود و غیره) آربیتراژ وب سایت (website arbitrage) گفته میشه. اونها معتقدن میتوننن با هزینهای ارزان نتیجه دلخواه رو بدست بیارن. اونها بخاطر بازی سریع و سستی که با پلتفرم و سیاستهای شبکه دارن بدنام هستن. پس اگر ترافیک ماهیانه اینترنت شما نسبتا محدود و کم است پیشنهاد میکنیم حتما به صورت زمان بندی شده بازی ها را انجام دهید. کاری که توی ایران به ندرت انجام میشه. ترافیک وب سایت به کاربران یک سایت برمیگرده که از اون وب بازدید میکنن. چون خط و مشیهای پلتفرم رو زیر سوال میبرن و نقض میکنن. این کار از طریق پلتفرم هایی مثل AdWords در موارد پیشرفته و مدرن تقریباً غیرممکنه. به همین دلیل زمانی که می خواهید یک سئو کار شوید باید چند سوال از خودتان بپرسید. این در حالی است که نروژ در سال 1990 حدود 7 درصد محصول ناخالص داخلی خود را به بخش آموزش اختصاص داده بود.