• خانه
  • وبلاگ
  • سفارش سئو وب سایت، خدمات تولید محتوا و طراحی سایت

سفارش سئو وب سایت، خدمات تولید محتوا و طراحی سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر شما اولین مرحله برای شروع فرآیند سئو چیست ؟ امّا مهمترین ویژگیهای Power Point برای تولید یک محتوای جذّاب الکترونیکی چیست؟ امروزه، اینترنت به حدی گسترش پیدا کرده که روز به روز به تعداد کاربران اضافه می شود و چیزی که در این میان مهمترین و اساسی ترین فاکتور به حساب میآید، محتوای الکترونیکی میباشد که شما تهیه کرده اید ، یکی از مطالبی که باید به آن توجه کنید، محتوایی است که تولید می کنید، این محتوا از لحاظ مفهومی، بایستی کاملا مناسب و اصولی باشد یک محتوای الکترونیکی زمانی مفید است که دارای هدف باشد و در نهایت نیاز کاربران را تامین کند، برای تولید یک محتوای مناسب باید بدانید که از چه ابزارهایی می توانید بهره بگیرید عنوان مثال: برای تهیه متن ها می توانید از نرم افزار power point، برای تولید عکس از نرم افزار photoshop ، برای ساخت انیمیشن از flash، و سایر نرم افزارهای ساخت اسلاید و صفحه بندی می توانید برای سهولت در کارتان بهره مند شوید و یا اینکه تولید محتوای الکترونیکی را برون سپاری کرده به این ترتیب که شما به شرکت های فعال در تولید محتوای الکترونیکی اعتماده کرده و از آنها به عنوان بازوی فنی استفاده کرده که دانش سازمانی شما را بصورت الکترونیکی برای شما تولید می کنند.

یکی دیگر از ابزارهای تولید محتوای الکترونیکیِ زیر مجموعه Microsoft Office ابزار Power Point است که همه از زمان کودکی با این ابزار کار کردیم و میتواند گزینه خوبی برای تولید محتوای ترکیبی باشد. امّا باورتان نمیشود که ابزار Microsoft Office و به خصوص نرم افزار Word چقدر برای تولید محتوای متنی مناسب است. قطعاً ما نرم افزارهای بسیار زیادی برای ویرایش ویدیو داریم امّا یکی از بهترین نرم افزارهایی که به سادگی میتوان ویدیو را به فرمتها و ابعاد گوناگون تبدیل نمود، نرم افزار قدرتمند Camtasia Studio است. شاید برایتان سوال باشد که ما برای تدوین ویدیوها بهتر است از چه نرم افزاهایی استفاده کنیم. محتوای الکترونیکی به معنای استفاده از تکنولوژی های روز برای اتصال بین مدرس و فراگیران است که از لحاظ فیزیکی از هم فاصله دارند . بدین ترتیب این راه حل به معنای کمک به مدیران در به دست آوردن دانش و اطلاعات جدید، برای راه اندازی محصولات یا خدمات جدید و در نهایت افزایش مجموعه مهارتها و تواناییهایی بود که می توانست به صورت آموزش مجازی شکل گیرد . از آنجا که بک لینکها هنوز هم نقش تاثیرگذاری در سئو و بهبود رتبه در نتایج گوگل را دارند، بک لینک به تنهایی هم میتواند باعث افزایش بهبود وبسایت شود و قرار گرفتن بک لینک در صفحات پربازدید، امکان کلیک بیشتری فراهم میآورد.

مثلاً در کسب اطلاعات ازطریق وب، هرچه پهنای باند ارسال دادهها بیشتر شود، اطلاعات بیشتری دریافت میشود. به طورمعمول محتوای الکترونیکی با استفاده از انتقال صدا، تصویر و متن ارائه میشود که باعث بهره گیری موثرازارتباطات دوطرفه بین مدرس و دانشجویان و همچنین کیفیت ارائه دوره آموزشی به بالاترین سطح خود می شود، در این میان استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته، امکان ارائه اطلاعات و دانش را با کیفیت بهتر و بالاتر فراهم میسازد. در رابطه با موضوع محتوا به طور کامل تحقیق کنید و اطلاعات جمع آوری کنید، شما باید درمورد موضوع محتوا به حد کافی دانش خود را افزایش دهید و درون محتوا با ارائه آمار و داده­ها، ادعای خود را ثابت کنید. این بار گوگل ابزار پرقدرت گوگل آنالیتیکس (به انگلیسی: Google Analytics) را در اختیارتان میگذارد که بصورت تمام وقت ترافیک سایت و بسیاری از مسائل دیگر را رصد میکند و در قالب یک گزارش کامل به شما ارائه میکند. بعد از طی این 3 مرحله، هم متوجه خواهید شد که در وب فارسی چه خبر است و هم شما چه چیز متفاوتی میتوانید ارائه کنید. در آموزش همزمان تعامل شرکت کنندگان با یک مدرس از طریق وب بصورت همزمان صورت میگیرد.

اساسا در دنیای آموزش الکترونیکی با دو اصلاح آموزش همزمان و آموزش غیرهمزمان بیشتر بر خورد می کنیم که شاید در عمل هر دو یک هدف باشد که آن هم آموزش است اما به تبع، مفهوم هر یک با دیگری متفاوت است. روز نخستی که بنده نوشتن را آغاز کردم با کمک همین روش توانستم مهارت نوشتن خود را تقویّت کنم و روز به روز روی مهارتهای نویسندگی خودم کار کردم و اصلاً باورم نمی شد که روزی بتوانم در کمتر از یکی دو ساعت، ۲۰۰۰ کلمه محتوای متنی سئو شده بنویسم که میتواند درد مخاطب را دوا کند. اگر به تازگی میخواهید نوشتن را آغاز کنید و قصد دارید که خودتان تولید محتوای متنی را تجربه کنید، قطعاً فایل ورد میتواند بهترین گزینه باشد. اگر گوگل مشکل داشته باشد سئو کلاه سیاه است که اگر متوجه شود سایت را جریمه و یا به اصطلاح آن را پنالتی خواهد کرد. اگر در حوزه آموزش آنلاین فعّالیت می کنید یا به نوعی کسب و کار شما با حوزه آموزش گره خورده و برای بازاریابی محتوایی نیاز به تولید اسلایدهای جذّاب و با کیفیّت دارید، استفاده از نرم افزار پاورپوینت را به شما توصیه میکنم. روش های سئو کلاه سیاه موجب جریمه شدن از طرف گوگل و سایر موتورهای جستجو می شوند.