منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سفارش تولید محتوای متنی با رعایت اصول سئو سال 2021

سفارش تولید محتوای متنی با رعایت اصول سئو سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تقریبا تمامی افرادی که از در زمینه سئو سایت سر رشته ای دارند زمان زیادی را صرف یادگیری فنون بک لینک و نحوه های پیاده سازی آن میکنند. رتبه الکسا Alexa در واقع مقیاس محبوبیت وب سایت است. مقایسه الکسا و گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) نشان می دهد که رتبه بندی الکسا خیلی هم دقیق نیست! اما اگر بر روی کلمه سئوی سایت در تهران یا مثلا سئوی سایت فروشگاهی در تهران کار کنید، احتمال اینکه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید حدود 50% بیشتر از حالت اول هست. زیرا رقبای شما هم حتما در مورد این موضوع سرچ کرده و راهکارهایی را برای جلو زدن از سایت شما در پیش گرفته اند. بسیاری از کاربرها در رابطه با کم اهمیت ترین اطلاعات شخصی نیز حساسیت بالایی دارند و حفظ اطلاعات آن ها توسط سایت هایی که در آن عضو می شوند بسیار برای آنها مهم است. شما بجای اینکه روی کلمه سئوی سایت کار کنید، بر روی کلمه سئوی سایت در تهران کار کنید. خب، بخاطر اینکه شما نمی توانید براحتی در کلمه سئوی سایت در صفحه اول چه بسا تا صفحه 5 گوگل قرار بگیرید. به عبارتی تنها با تکیه به white hat seo ، پیشی گرفتن از یک وب سایت بسیار بهینه دیگر در رتبه بندی دشوار است.

هرچه سایتهای دیگر خصوصا از نوع معتبر آن به سایت شما لینک بدهند و کاربران به آن مراجعه کنند در ارتقای رتبه سایت شما تاثیر زیادی خواهد داشت. در سال های اخیر شاهد افزایش استفاده از دستگاه های موبایل به خصوص تلفن های هوشمند بودیم. پس سعی می کند همیشه و بعد از تولید محتوای جدید، سایت شما را در رتبه های بالا قرار دهد تا بازدید بیشتری از گوگل را کسب کنید. آسان بودن مسیریابی در سایت برای کاربر ، یکی از مواردی است که سببب افزایش رضایت از سایت خواهد شد. مواردی مثل برطرف کردن خطاهای ۴۰۴ و صفحات تکراری نه تنها به عملکرد سایت شما کمک میکند؛ بلکه باعث بهبود رتبهی شما در گوگل نیز خواهد شد. مقاله ای در رابطه با نحوه نوشتن url صفحات سایت آماده شده است که می توانید به آن مراجعه کنید. خاصیت alt تصاویر در واقع بیان کننده توضیحات و توصیفاتی از تصویر است تا گوگل بهتر متوجه شود که تصویر مودر نظر در چه رابطه ای است و چه خصوصیاتی دارد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو یافت نشود، مشتریها نمیتوانند به محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا کنند.

اگر چه که تعداد افرادی که از این تکنیک استفاده میکنند، کاهش پیدا کرده است، اما هنوز هم دسته ای افراد هستند که این خدمات را پیشنهاد میدهند. در واقع با استفاده از این سرویس ، به ازای هر کاربری که گوگل وارد سایت شما می کند، هزینه ای را به گوگل پرداخت می کنید. این مورد سبب می شود هر کاربر به سادگی در سایت شما مطلب موردنظر خود را بیابد و در نتیجه سبب جذب بهتر کاربر می شود. این محتواها در عین حال که باید مرتبط و جالب باشن باید برای مخاطب زیبا و الهام بخش هم باشن. در بخش Performance شما متوجه خواهید شد که در خیلی از کلمات ایمپرشن دارید ، اما هیچ مطلبی ندارید. روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجو شده به آنها نمایش میدهد. در صورتی این موضوع می تواند بازدید سایت شما را افزایش دهد که در صفحه 1 یا 2 گوگل توانسته اید حضور داشته باشید. سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO): سئوکار کلاه سیاه به هیچ قاعده و قانونی پایبند نیست و نتیجه آنی را جایگزین سخت کوشی و دوام رتبه های بالا در صفحه نتایج موتورهای جستجو می کند و بر صندلی قمار می نشیند و معمولا همه داشته های خود در دنیای وب را می بازد.

در این شبکه ها، نزدیکترین سرور از نظر موقعیت مکانی به هر کاربر پاسخ می دهد که این موضوع سبب کوتاه شدن مسیر ارسال و دریافت داده از سایت شما با کاربر می شود. منابع متعددی در زمینه آموزش سئو و بهینه سازی سایت و همچنین نکات مهم سئو در سایت های مختلف منتشر شده است که هر کدام از آن ها تنها چند مورد از عوامل موثر و ترفندهای سئو را بررسی کرده اند. در خصوص سئو لازم است بدانید نکات متعدد و مهمی در سئو وجود داشته که اهمیت فراوانی برخوردار هستند و در واقع دانشی جدید را به همراه دارد. سپس در انجام دادن هر یک از تکنیک های افزایش بازدید گوگل درنگ نکنید. هر کدام از این ترفندها دارای توضیحات مفصلی هستند که توضیح تمامی آن ها در قالب یک مقاله نمی گنجد. CPC، مخفف عبارت Cost Per Click به معنای هزینه به ازای هر کلیک است. تبلیغات در گوگل یا Google Ads سرویس ارائه شده توسط گوگل است و سیستم پرداختی آن به ازای هزینه کلیک و ورود کاربر به سایت است. در تکرار کلمات کلیدی افراط نکنید : اگر روی موضوع متمرکز باشید، محتوای شما بهرحال شامل کلمه کلیدی خواهد شد.