• خانه
  • وبلاگ
  • سفارش تولید محتوای متنی – بازگشت صدردصد وجه بعد از عدم رضایت

سفارش تولید محتوای متنی – بازگشت صدردصد وجه بعد از عدم رضایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در صورتی که در حوزهی سئو فعالیت دارید، قطعا این وبسایت باید در بوکمارک شما قرار داشته باشد. قطعا این ابزار ارزش امتحان کردن را دارد. به معنای واقعی در حال حاضر صدها پلاگین وردپرس وجود دارد که میتوانند در زمینهی سئو به شما کمک کنند. اما گوگل به هر محتوایی اهمیت نمیدهد و بایستی محتوای شما ویژگیهای خاصی داشته باشد. اما شما می توانید از عناوین دیگری مانند کفش ورزشی کتان یا کفش ورزشی کتان ارزان یا حتی کفش ورزشی کتان یک برند خاص را در عنوان محصول خود بیاورید. ابزار Structured Data Testing tool شرکت گوگل نه تنها برای عیبیابی دادههای ساختاری شما مورد استفاده قرار میگیرد، بلکه بر روی دادههای ساختاری پلتفرم رقیب نیز یک تجزیه و تحلیل کامل انجام میدهد. یکی از مهم ترین موارد که اغلب بدون اطلاع کاربر و به صورت خودکار انجام میگیرد، آپدیت خودکار سیستم عامل و نرم افزار های مختلفی است که روی آن نصب شده و می تواند باعث افزایش مصرف ترافیک شما شود.

نسخهی آزمایشی رایگان یا همان Demo به شما اجازه میدهد تا متن یک صفحه را به صورت همزمان تجزیه و تحلیل کنید. واروی شامل مجموعهای از ابزارهای بررسی وبسایت رایگان میباشد که توسط توسعهدهندگان شرکت Internet Marketing Ninjas ساخته شده است. Small SEO Tools یکی از موارد قدیمی و شناخته شده در بین متخصصین سئو است که شامل مجموعهای بیش از ۱۰۰ ابزار کابردی و اصلی سئو میباشد. به طور کلی، این مجموعهی برای افرادی مفید است که به دنبال بررسی سریع سئو و انجام کارهای اصلی در این زمینه هستند. Sheets for Marketers به خودی خود یک ابزار کاربردی حوزهی سئو نیست، بلکه یک وبسایت ارائه دهندهی بیش از یکصد قالب رایگان برای انجام تعداد زیادی از تسکها و وظایف با استفاده از صحفات گوگل(Google Sheets) است. در این وبسایت میتوانید صفحات رایگان قدرتمندی از جمله تجزیه و تجلیل رقابتی، بررسی سایت، فرایند scraping، جستجوی کلمات کلیدی و غیره را پیدا کنید.

هانتر یک ابزار جستجوی ایمیل محبوب در بین کاربران است که به عنوان محبوبترین یابندهی ایمیل رایگان از آن یاد میشود. البته با استفاده از حسابهای رایگان شما اطلاعات زیادی بدست نخواهید آورد، اما همچنان به دادهها و محتوای قابل توجهی دسترسی خواهید داشت. همانطور که می دانید برنامه های موبایل مدام در حال تکامل بوده اند و هستند و در دهه گذشته هم تغییرات زیاد و رشد زیادی داشته اند. اکسل می تواند به دپارتمان مالی یک سازمان در تحلیل عملکرد سال به سال برای تعیین این که در سال آینده تیم بازاریابی چقدر بودجه دریافت می کند کمک کند. یک نکتهی حرفهای: برای عیبیابی و رسیدن به کدهای معتبر، میتوانید کدهای موجود در ابزار را ویرایش کنید. از این ابزار میتوان برای یافتن ایمیل مرتبط با هر شرکت یا فردی استفاده کرده و یا اعتبار آدرسهای ایمیل موجود را بررسی کنید. دادگاه ترکیه باید در نظر داشته باشد که حکم به پالایش وب­سایت­های شرکت گوگل کاربران را از دسترسی به شمار وسیعی از اطلاعات موجود در آن منع می­نماید» (Ahmet Yildrim v. دادههای میدانی از معیارها و اطلاعات جمعآوری شده توسط گزارش تجربهی کاربری کروم استفاده میکند، بنابراین شما میتوانید نحوهی عملکرد صفحهی مورد نظر خود را براساس نظر کاربران سراسر جهان بررسی کنید.

در صنعت شما چه چیزِ از پیش تعریف شدهای را میتوانید تغییر دهید؟ حالا که به اندازه کافی در مورد ترافیک سایت اطلاعات کسب کردید، وقت آن رسیده که یاد بگیرید چطور میتوانید ترافیک سایت را افزایش دهید. آزمایش A/B را انجام دهید تا ببینید کدام نسخه از ایمیل ها باز و کلیک بیشتری دریافت می کنند. علاوه بر این ابزار Natural Language API به شما این امکان را میدهد تا چگونگی مشاهدهی بخشهای مختلف، آنالیز احساسات، ترکیب و نحوهی طبقهبندی توسط موتور جستجو را مشاهده کنید. این ابزار یک پلاگین رایگان برای کروم است که به این امکان را میدهد که DOMهای کاملا رندر شدهی هر آدرس URLرا مشاهده کرده و آن را با HTML اصلی مقایسه کنید. شایان ذکر است که این ابزار کاملا رایگان میباشد. سایتی که در این دوره طراحی خواهید کرد کاملا مشابه دیجی کالا بوده و امکانات یک سایت حرفه ای فروشگاهی را دارا می باشد. درواقع زمانیکه مــحتوای وبسایت بطور صحیح و براساس اصول سئو وب سایت درج و بارگذاری شود، موضوع فعالیت و محتوای آن وبسایت برای ربات خزنده ی موتور جستجوگر (Crawlers) که برای خواندن و دسته بندی محـتـوای صفحات اینترنتی طراحی شده اســت ، قابل درک و فهم باشد. بنابراین طراحی وب یکی از زیر شاخههای گرافیک محسوب میشود.