سایت شما مانند همان فروشگاه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رقبای سایت را زیر نظر گرفته و به فعالیت آنها در شبکه های اجتماعی، لینک سازی و بازاریابی محتوا توجه کنید. از زمانیکه کاربر وارد سایت شما میشود تا زمانیکه مجدد همان عبارت یا عبارتی مشابه با آن را در گوگل جستجو میکند Dwell Time نامیده میشود. اولین قدم در این راستا، چک کردن اطلاعیه های گوگل در گوگل سرچ کنسول است. برای مشاهده روند تغییر نرخ کلیک (CTR)، گزارشات گوگل سرچ کنسول از این بخش را در 90 روز اخیر مشاهده کنید. دلیلی این امر آنست که گوگل در هنگام جستجو به سایت های قبلی که از آنها بازدید کرده اید، توجه کرده و موقعیت مکانی و حتی دستگاه شما را نیز در هنگام جستجو در نظر می گیرد. همچنین استفاده از ابزار Fetch and Render وبمستر تولز گوگل نیز می تواند رندر صفحات سایت از دید گوگل را به شما نمایش دهد. صفحات بر اساس میزان زمان بارگذاریشان به سریع، کند و معمولی تقسیم بندی می شوند. چرا که گوگل بدون دستور ریدایرکت، هر دو نسخه قدیم و جدید را ایندکس می کند. به عنوان مثال اگر جستجوی یک عبارت به صورت ناگهانی افزایش یابد، احتمالا گوگل محتواهای جدید تر را در صدر نتایج قرار داده و صفحات قدیمی را به پایین می راند.

هرچه زمان بارگذاری سایت افزایش یابد، میزان بانس ریت نیز بیشتر خواهد شد، چرا که کاربران علاقه ای به انتظار زیاد برای مشاهده محتوای سایت ندارند. سرعت سایت علاوه بر اینکه بر روی رتبه سایت تاثیر گذار است، بر روی تجربه کاربری نیر اثر می گذارد. برای چک کردن سرعت سایت می توانید از ابزار PageSpeed Insights گوگل استفاده کنید. اگر وب سایت شما در دیگر موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو از ترافیک قبل برخوردارند، نشان می دهد که احتمالا توسط گوگل جریمه شده اید. اگر بانس ریت وب سایتتان بالاست، پس احتمالا کاربران بر روی سایت شما کلیک کرده اما پس از ورود، محتوایی که به دنبالش بودند را مشاهده نمی کنند. یکی از مهمترین عملکردهای سئو سایت، افزایش قابلیت دیده شدن است، به این معنی که در هنگام جستجوی خدمات یا کالایی که شما ارائه می دهید، افراد می توانند شما را راحت تر پیدا کنند. این روش پرداخت هزینه ای سئو زمانی مناسب است که شرکتی که قرار است بهینه سازی سایت شما را به عهده بگیرید کاملا از طرف شما شناخته شده و علاوه بر اعتبار ، در زمینه سئو، دارای سابقه خوبی باشد.

در زمینه شغلی شاید دو گروه مهم وجود دارند که ارزیابی آنها از کار افراد میتواند نقش قابل ملاحظهای در رضایت یا نارضایتی داشته باشد. با وجود همه پیشرفتهایی که در زمینه کتاب درسی داشتهایم زمانی کتاب مؤثر است که معلم بتواند انگیزه لازم را در دانشآموز ایجاد کند و شرایطی به وجود آورد که دانشآموز به فعالیت بپردازد و شخصاً آن راتجربه کند و خودآموز شود. آیا تاکنون دقت کرده اید که جستجوی افراد مختلف حتی در یک مکان، نتایج جستجوی کمی متفاوتی را به دنبال دارد؟ گوگل همواره به دنبال روش هایی برای بهبود کارایی و کیفیت نتایج جستجوست و این کار را از طریق تغییر الگوریتم خود انجام میدهد بسیاری از سایت ها به واسطه این تغییرات دچار ضربه شده و ضررهای زیادی را به واسطه کاهش رتبه دریافت نموده اند. به عنوان مثال؛ بازدیدکننده وبسایت شما ممکن است به یک عکس نگاه کند، در حالی که ممکن است در کدهای اچ تی ام ال این صفحه لینک ها و متون پنهانی وجود داشته باشد که موتورهای جستجو به دنبال آن هستند.

به دنبال پیغام هشدار در منوی پیام ها و بخش Manual Actions باشید. پس از انقلاب اسلامی، برنامههای درسی و به دنبال آن کتابهای درسی تغییرات پیاپی داشته است. گرفتن بک از رپورتاژ آگهی فقط یکی از مزایای آن است. یکی از دلایل این امر فعالیت بهتر و بیشتر رقبای شماست. در نتیجه گوگل رتبه پایین تری را بر اساس این بازخورد به سایت شما می دهد. به عنوان مثال اگر سایت شما در جستجوی یک کلمه کلیدی به خصوص در سی رتبه اول نتایج جستجو قرار داشته باشد، در 67 درصد موافع همان رتبه در دیگر موقعیت های مکانی کسب نخواهد کرد. یک ولاگر تبلیغات هوشمند انجام می شود؛ پس اگر می خواهید بازدهی تبلیغات و دستمزد اسپانسر به شما بیشتر باشد، تبلیغات را به شکل هوشمندانه و خلاقانه انجام دهید تا مخاطب احساس نکند یک ویدئو تبلیغاتی را مشاهده می کند. جدا از اینکه نوع جریمه گوگل دستی یا اتوماتیک باشد، می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. در مقالات و محصولات متفاوت سایت با عناوین مختلف مرتبط به این صفحه لینک سازی شده است. در غیر این صورت احتمال می رود که گوگل به خاطر ایجاد محتوای تکراری دست به جریمه سایتتان زند. راهنمای رادزاد در مورد روش های بک لینک سازی را بخوانید.