ساعت طرح ترافیک تغییر میکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

معمولا کسب و کارها برای معرفی خود و فعالیتشان از یک سایت یا فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند تا بتوانند کار و محصولات خودشان را معرفی کنند و مشتریانی را بدست آورند لذا به طور قطع به یقین سئو می تواند تاثیر بسزایی در این زمینه داشته باشد. به طور کلی ساختار سایت باید ساده باشد، یعنی صفحات سایت باید نهایتاً چند لینک از هم فاصله داشته باشند. اما چه طور میتوان از لینکدین به عنوان ابزاری در جهت افزایش بازدید وبسایت استفاده کرد؟ ساختار سایت اولین قدم در انجام هر چه بهتر سئوی تکنیکال است؛ حتی قبل از خزیدن و ایندکس شدن! تحقیق کلمات کلیدی از اولین و مهم ترین قدم های سئو است که بدون این کار نتیجه گرفتن تقریبا غیرممکن است. ساختار سایت بر تمام کارهایی که برای بهینه سازی سایت انجام می دهید، تأثیرگذار است. علاوه بر ساده بودن، سایت باید ساختار منظمی داشته باشد. البته منظور ما این نیست که برای اینکه سایت شما رتبه بگیرد، باید از نظر سئوی تکنیکال بی نقض باشید اما با بهینه سازی سایت از نظر فنی، گوگل راحت تر می تواند به محتوای سایت شما دسترسی پیدا کند و در نتیجه سایتتان شانس بیشتری برای رتبه گرفتن دارد.

قابلیتی در کنسول گوگل اضافه شده که شما با وارد کردن آدرس صفحه مورد نظر از گوگل میخواهید آن را توسط روباتهای خاصی بررسی کند. سئو تکنیکال (به انگلیسی: Technical SEO) یک بخش بسیار مهم از مراحل سئو سایت و مربوط به سئوی داخلی سایت می باشد که هیچ ربطی به محتوا ندارد. سئوی تکنیکال فقط مربوط به ایندکس شدن و خزیدن نیست. چون حتی اگر گوگل همه محتوای سایت شما را ایندکس کند، بازهم کارتان تمام نمی شود و سایت باید از نظر سئوی فنی یا همان تکنیکال، ایرادی نداشته باشد. معمولا وقتی حرف از سئوی وب سایت میشود، ذهن ما به سمت کارهای فنی مورد نیاز برای بهبود سایت میرود. اما سوال این است که اگر سئوی فنی سایت تان بهم ریخته باشد، بازهم این قضیه صادق است؟ با یک پاسخ مفصل و ارجاع از طریق لینکی که در کامنت برای مخاطبتان قرار می دهید می توانید لینک سازی داخلی خود را به حد اعلا برسانید. تمامی کسب و کارهای موفق کم و بیش می کوشند به هرنحو شده، خود را در فضای الکترونیکی وارد نموده و با ایجاد یک پیج اینستاگرام، یک کانال تلگرام، و یا طراحی یک وب سایت سعی در جذب مشتری های بیشتر نمایند.

کسب بازدید (ترافیک) وبسایت دقیقاً چه معنا و مفهومی دارد؟ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آخرین جزئیات افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک را تشریح کرد. رسانه های اجتماعی می توانند با استراتژی درست باعث جذب ترافیک هدفمند باشند. این نکته با توجه به هر دو سناریو صادق می باشد. این اطلاعات میتوانند شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس پستی باشند و نکته قابل توجه اینجاست که این اطلاعات هیچکدام از ۱۵۰ کاراکتر متنی را شامل نمیشوند. نکته اینجاست که اگر وبلاگ شما در ساب دامین است، عملا ترکیبی از لینک دهی داخلی در سابدامین و لینک به روت بهترین گزینه می تواند باشد. نکته: صفحات یتیم صفحاتی از سایت مان است که از صفحات دیگر به آنها هیچ لینکی نداده باشیم. یا حداقل راجع به آن اطلاعات کافی دریافت کرد تا در زمان مناسب، از نیازهای وبسایت خود آگاه باشیم. می توانید این فایل ها را در پایین امضای ایمیل خود بیافزایید و یا در صفحات شبکه های اجتماعی خود ارسال نمایید.

در وردپرس می توانید از طریق افزونه easy table of content به سادگی این فهرست را ایجاد نمایید. معمولا مشاور شما این گزارش را از طریق تماس تلفنی و یا تماس ویدیویی با تیم تان (که طرح سوال هم برای آنها آسان باشد) بررسی میکند. در حقیقت، از طریق این سایت حتی میتوان با نشریههایی معتبری مثل فوربز و هاب اسپات نیز همکاری کرد:مورد جذاب دیگر، رایگان بودن این وبسایت است! اما برای یک سایت فروشگاهی آنلاین با ۲۵۰ هزار صفحه محصول، می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگ شود. اما این فقط ظاهر قضیه است! اما حقیقت ماجرا این نیست. سئوی تکنیکال یا همان فرایندهای فنی که روی وبسایت انجام میدهیم، کار پیچیده ای نیست و می توان بهراحتی آن را فراگرفت. سئو تکنیکال زیرشاخه ای از سئو داخلی است که تمرکز اصلی بر زیر ساخت های سایت است . علاوه بر این زمانی که مشتری شما را در گوگل سرچ میکند و در سرچ محلی به او نمایش داده میشوید، اگر قصد به خرید داشته باشد پستهای شما را کندوکاو میکند تا به سوالاتش برسد. زمانیکه محتوای ارزشمندی را برای سایت تولید میکنید باید مطمئن شوید که محتوای تولید شده علاوه بر اینکه برای کاربران مفید است برای خزنده های گوگل نیز قابل درک باشد.