• خانه
  • وبلاگ
  • ساخت بک لینک رایگان [کاملترین لیست در وب فارسی] – همیار وب

ساخت بک لینک رایگان [کاملترین لیست در وب فارسی] – همیار وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرچ کنیم تو گوگل و ببینیم کدوم شرکت های مشاوره ، خدمات سئو و تولید محتوا کار بک لینک هم انجام میدن، ازشون بخوایم پروپوزال بدن و با یه کم چک و چونه اونی که بک لینک ارزون تر می فروشه، انتخاب کنیم؟ اما در باب اصول قرارداد نویسی نکته بعدی در خصوص تاریخ قرار داد است که ما باید تاریخ اعتبار قرارداد مشخص کنیم و اینکه این کار مستمر و مدتدار است و یا باید به صورت پروژه تا تاریخ خاصی صورت بگیرد قید گردد. شاید بعضیها با این حرف من مخالف باشند، اما مطمئنم تلفنهای بیسیم، حتی با وجود فیلتر نیز در اینترنت اختلال ایجاد میکنند. محتوای شما باید کاملا یونیک و کاملا منحصر به فرد و مفید باشد و نیز باید حتی الامکان از درج تبلیغات گوناگون بپرهیزید . میزان محتوا، استفاده از کلمات کلیدی پر کاربرد و حتی میزان استفاده از کلمات کلیدی در تگ H2 دارای اهمیت بسیار زیادی در بهبود رتبه الکسا دارد.

دست به کار شوید و محتوایی با اطلاعات جامع و شامل پیرامون این موضوع بنویسید تا ببینید که چگونه انتخاب موضوعات داغ برای مقالات می تواند ترافیک زیادی به سمت وبلاگ و در نتیجه وبسایت شما بیاورند. سپس در مرحل بعد، کار با ابزارهای لازم برای پیادهسازی طراحی مد نظر را آموزش ببینید. اما الکسا به کمک ابزارهای مختلفی قادر است یک بازدید حدودی از سایت شما را مورد ارزیابی قرار داده و بر اساس آن به صورت تخمینی مشخص میشود که تا چه میزان ترافیک دارید. آنها از طریق رتبه الکسا با هم به رقابت میپردازند تا باز هم به این شیوه بتوانند هدف اول را دنبال کرده و افرادی که قصد تبلیغات در سایت رقبا را دارند به سمت خود جذب کنند. همچنین می توانید بعد از انتخاب موضوعات جذاب و پرمخاطب و اجرای عالی آن ها، هنگام انتشار مطلب قابلیت اشتراک گذاری محتوای خود را در حالت فعال قرار دهید، تا مخاطبانی که مقاله، عکس یا ویدیو شما را دوست داشته اند، بتوانند آن ها برای دیگران ارسال کنند و در بیشتر دیده شدن محتواهای سایتتان کمک کنند. اما شما در پی یک اطلاعیه به کاربران اعلام میکنید که این تولبار را نصب کنند. توجه کنید که کمیت محتوا و استفاده از کلید واژه ها اگرچه مهم است اما نباید کیفیت متن قربانی آن شود.

اما خب این موضوع در ظاهر رایگان به نظر میرسد. سرعت اینترنت همچنین میتواند در زمانهایی از روز که ترافیک بالاتری وجود دارد، نسبت به ساعات عادی، کندتر باشد. البته نرم افزارهای دیگری مانند inSSIDer وجود دارند که اطلاعات بسیار بیشتر و حرفهای تری در این زمینه به کاربران ارائه میدهند، مانند اطلاعات تداخل امواج و همچنین رسم نقشهای از قرار گیری دستگاهها رسم میکند. البته این مورد را برای سرویسهای وبلاگدهی باید استثنا قائل شد. باید اطمینان حاصل نمایید که انتهای متن و تمام محتوای نوشته شده در هر صفحه با عنوان صفحه تطابق کامل را دارد. در نتیجه یکی از مسائل اصلی که در بالا بردن رتبه سایت در الکسا اهمیت دارد همین مسئله است. گوگل به این موضع توجه کرده و ممکن است قبل از ورود کاربران به سایت آنها را با اخطار هک شدن سایت مواجه کند. در حال حاضر دو نوع مهم لینک سازی یا بک لینک در بهینه سازی موتورهای جستجو SEO وجود دارد که به آنها (follow (dofollow و nofollow گفته می شود.

الکسا به کمک ابزاری که دارد این نوع سرویسها را شناسایی کرده و هر ساب دامین را به عنوان یک سایت جدا در نظر میگیرد که آمار هر یک به صورت جداگانه رتبه بندی میشود. چه بسا وب سایت های قدرتمندی که ضرباتی خورده اند و دیگر نتوانسته اند به قدرت قبلی خود و پیشتازی در رنکینگ گوگل باز گردند. ابزار زیادی در دنیای اینترنت به منظور بهبود رتبه الکسا سایت وجود دارند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به وب سایت های خارجی دنیای اینترنت اشاره نمود. سایت الکسا در سال ۱۹۹۶ در کالیفرنیا متولد شد و بعدها تحت پوشش آمازون قرار گرفت. آیا رتبه الکسا تاثیری در سئو سایت دارد؟ فراموش نکنید خیلی از بازدیدکنندگانی که برای اولین بار به سایت شما مراجعه می کنند ممکن است به کلی سایت شما را فراموش کنند. درواقع عملکرد الگوریتم های گوگل نشان می دهد وب سایت هایی که این 3 مورد را رعایت نمی کنند ، از کیفیت پایین تری بر خوردار می باشند.