سئو (S.E.O) راهنمای جامع سئو سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مهمترین حرفی که راجب سئو می توانم در یک جمله بگوییم این است که تا جای که می توانید محتوای عالی و بی نظیر تولید کنید، و با تکنیک های بک لینک گیری بک لینک بگیرید تا این مقاله را در صفحه اول گوگل ببینید. در این حالت کاربران ممکن است کمتر حالت سردرگمی در مورد محصولات شما داشته باشند و بهتر بتوانند تضمیمات خود را در مورد استفاده از خدمات شما بگیرند و حتی این امکان وجود دارد که در صورتی که زودتر به جوابشان برسند میتواند باعث افزایش درآمد علاوه بر ترافیک سایتتان شود . در این مرحله، سایتهایی که لینکسازی در آنها برای سایت شما اولویت و تاثیر بیشتری دارد مشخص میشوند و علاوه بر آن، سایتهای مناسب برای رپورتاژ نیز به شما معرفی خواهند شد. اینگونه سایت ها دیگر در اینترنت جای ندارند و خیلی زود ورشکست میشوند چون محتوای ندارند که با آن دیده شوند.

گوگل، بینگ و یاهو از جمله رایج ترین موتورهای جستجو هستند اما یک سایت برای بهتر دیده شدن باید در تمام مراجع آنلاین و موتورهای جستجو ثبت شود زیرا در این صورت بازخورد بهتری خواهد داشت و ترافیک بالاتری به آن روانه خواهد شد. این امر محتوای شما را برای به اشتراک گذاری در شبکههای اجتماعی جذابتر میکند. گره های ضعیف، مردمی در شبکه حرفه ای شما هستند که با آنها آشنا هستید مثل همکاران قدیمی یا افراد آشنا در بخش های دیگر کاری. حجم دانلود از داخل سایت حدودا 10 روز هست که نسبت به قبلش حدودا 5 برابر شده تعداد صفحاتی هم که دانلود کرده شبیه به قبل هست و تایم هم نسبت به قبل خیلی کم افزایش پیدا کرده الان من واقعا نمیدونم این افزایش یدفعه ای برای چی هست ؟ ولی اقای ب تا زمانی که این اتفاقات بیفتد مثلا توانسته 20 میلیون تومان از سایتش درامد کسب کند و با خرج کردن مثلا 3 میلیون برای ارتقا سایت و مدیریتش می تواند بدون مایه گذاشتن از جیب، سایت خود را تقویت نماید.

ممکن است کسب و کار شما نوع خاصی باشد . ممکن است محصولات شما انواع مختلف داشته باشد . ممکن است کاربرانتان سئوالاتی از شما میپرسند که برای سایر کاربران نیز قبلا رخ داده است . طبق یک تحقیقی که انجام شد حدود 97 در صد از کاربران فقط یک بار به سایت شما می آیند و سایت شما را برای همیشه فراموش می کنند. شهروندان تهرانی از تاریخ 14 فروردین 1400 برای ورود به محدوده طرح ترافیکی باید در سامانه «تهران من» نسبت به رزرو روز ورود خود به طرح ترافیک اقدام کنند. پژوهش به روش شبه آزمایشی با طرح پیش آزمون-پس آزمون و گروه کنترل انجام شد. در این وبینار به کمک 25 روش کاملاً رایگان و 100 درصد تست شده، به شما خواهم گفت که با کمک چه ریزه کاری هایی میتوانید ترافیک واقعی به سمت وبسایت خودتان روانه کنید که این ترافیک هدفمند میتواند به افزایش بازدید کننده هدفمند و در نهایت افزایش خرید در وبسایت شما بسیار کمک کند. اگر انتشارات شما به این نقطه برسند، روند موفقیت شما در این برنامه بسیار بالا خواهد بود.

شاید برای شما هم موردی باشد که بتوانید آن را با ما به اشتراک بگذارید و خوشحال میشویم که نظرات شما را در این مورد جویا شویم . ممکن است در آینده این شبکه ها نیز محبوبیت چند برابری پیدا کنند و اگر شما در این شبکه ها با سابقه باشید میتوانید ترافیک بیشتری برای خود جذب کنید . شاید به دنبال پیشرفت موقعیت خود در نتیجههای موتورهای جستجو هستید، یا به سادگی کوشش در تاسیس قیف فروش به کمک این مسئله دارید. سئو یعنی بهنیه سازی سایت برای موتور جستجو گوگل. برای مثال درآمد یک سایت بسیار معمولی در حوزه آموزش که در گوگل بالا است و که توسط یک نفر اداره میشود در ماه بین 60 میلیون تومان است. کانگ در این سریال با ایفای نقش دوگانه ی یک ربات و یک مرد جوان که با کینه که در دل دارد به عنوان وارث یکی از ثروتمندان کره شناخته میشود مهارت بازیگری خود را نشان داد. همچنین بازخورد از کاربران فعلی نیز در این مورد مشاهده خواهد شد .