سئو کلاه سیاه چیست ؟

اما این تصور غلطی است که شما فقط باید برای جلب رضایت موتورهای جستجو بر روی سئو تکنیکال وب سایت خود تمرکز کنید. همچنین می توانید به ربات ها بگویید که صفحه ای را بخزند اما این صفحه را در نتایج جستجو نشان ندهند یا لینک های موجود در آن صفحه را دنبال نکنند. همچنین با استفاده از متا تگ روبات ها می توانید به ربات ها دستور دهید تا یک صفحه را بخزند اما لینک های موجود در صفحه را دنبال نکنند. در حالت ایده آل شما آن را به صفحه ای هدایت می کنید که جایگزین صفحه قدیمی می شود. این یک مشکل تکنیکی است و سریعا باید اقدام به رفع آن کنید. این کمک می کند تا محتوای شما خاص و مرتبط باشد. همه درباره تولید محتوای ارزشمند صحبت می کنند، اما در واقع این عبارت به چه معناست؟ وقت مخاطبین و مشتریان شما بسیار ارزشمند است. برای نتیجه نهایی هزینه پرداخت می کنید نه چیز دیگر – اگر رتبه شما بالا نیاید هزینه ای نیز پرداخت نخواهید کرد.استفاده از این روش ریسک سرمایه گذاری روی شرکت های بهینه سازی سایت را بسیار کاهش می دهد.

کسب درآمد با تولید محتوا یکی از بهترین راه های کسب درآمد از طریق اینترنت است که امروزه در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه صفحات وب باید سریع بارگیری شوند. بنابراین صفحات وبی را ترجیح می دهد که سریعتر بارگیری شوند. گوگل می داند صفحات وبی که کند بارگذاری می شوند، تجربه کمتر مطلوبی را ارائه می دهند. به همین علت افزایش سرعت میتواند کمک زیادی به ارتقاء سطح وب سایت شما کند. فرایند سئوی کلاه سیاه یک فرایند کاملا معکوس نسبت به کلاه سفید می باشد، در سئوی کلاه سیاه سعی بر فریب موتور جستجو میباشد ، در این روش برعکس روش قبلی خیلی سریع به نتیجه رسیده و تاثیر آن ها خیلی سریع از بین خواهد رفت و همیشگی نخواهد بود، بدلیل اینکه گوگل مدام در حال آپدیت و ارائه الگوریتمهای جدید است و دیر یا زود میتواند دست شما را بخواند. مثلاً شما با افزودن یک اسلش اضافی در جای نامناسبی در فایل robots.txt اولین فردی نخواهید بود که باعث می شوید موتورهای جستجو به طور کامل از خزیدن سایت شما دست بکشند. بنابراین اگر وب سایت شما کند است، ترافیک و بازدید زیادی را از دست خواهید داد چون مردم از وبسایت شما ناامید شده و به وب سایت دیگری رجوع می کنند.

ما گفتیم که وب سایت هایی که کند بارگذاری می شوند، ناامید کننده هستند. موتورهای جستجو شاید که نه حتماً، نسبت به بازدیدکنندگان با خطاهای 404 بیشتری روبرو می شوند چون آنها همه لینک هایی که با آن برخورد می کنند را دنبال می کنند، حتی اگر مخفی باشد. زیرا اگر این صفحات محتوای یکسانی داشته باشند، موتورهای جستجو نمی توانند بفهمند کدام یک باید بالاترین رتبه را داشته باشند؟ اگر محتوای یکسانی در صفحات متعدد سایت خود دارید یا حتی محتوای شما کپی شده از سایت های دیگرباشد، موتورهای جستجو ممکن است گیج شوند. به دلایل فنی، URL های مختلف می توانند محتوای یکسانی را نشان دهند. از بین تمام دوره های موجود در این راهنما، دسترسی به این دوره از بقیه آسان تر است. وب سایت باید در وهله اول برای کاربران شما بهینه سازی شود یعنی سریع بارگذازی شود، مطالب آن واضح بوده و درک آن برای کاربران آسان باشد. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه سئو تکنیکال می توانید از مشاوره سئو این سایت که توسط متخصصان لایق و کارآزموده انجام می شود، بهره مند شوید.

اگر یک لینک به صفحه ای ناموجود در سایت شما منتهی شود، افراد با خطای 404 مواجه خواهند شد. ربات ها هنگام پیدا کردن صفحه، آن تگ را می خوانند و اطلاعاتی را در مورد صفحه یا کاری که باید با آن انجام دهند، پیدا می کنند. متا تگ روبات ها قطعه ای از کد است که شما به عنوان بازدید کننده، آن را در صفحه مشاهده نمی کنید چون در بخش به اصطلاح سر صفحه در کد منبع قرار دارد. همچنین می توانید از کاربران بخواهید تا آن صفحه و نظر خود را با دیگران نیز به اشتراک بگذارند. زمانی که نوشته ی مورد علاقه ای پیدا کنند به سایر صفحات که به اشتراک گذاشته شده اند نیز مراجعه کرده و موجب افزایش بازدیدکنندگان شما میشود. علاوه بر این موتورهای جستجو نیز دوست ندارند این صفحات خطا را پیدا کنند. بارگذاری یک وب سایتی که از نظر فنی بی نقص باشد، برای کاربران سریع است و خزش آن برای ربات های موتور جستجو نیز راحت است.