• خانه
  • وبلاگ
  • سئو کلاه سیاه و نبایدهای آن برای کسب و کارها – بیشتر با پرشین تولز

سئو کلاه سیاه و نبایدهای آن برای کسب و کارها – بیشتر با پرشین تولز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو در حالت کلی به دو نوع مجزای کلاه سفید و کلاه سیاه تقسیم بندی می شود. یکی از نگرانی های مشترک در بین دارندگان سایت این است که آیا لینک سازی به عنوان سئو کلاه سیاه محسوب می شود؟ هنگامی که برای تحقیقات خود در وب متوجه می شوید که سایتی به یکی از رقبای شما که دیگر در آن زمینه کار نمی کند لینک داده است و در حقیقت لینک آنها به منبع، یک لینک شکسته است که کاربر را به سایت مقصد نمی رساند. یکی از اهداف تهیه بک لینک که گاهاً فراموش میشود افزودن ارزش یک سایت با هدایت مخاطب به آن سایت میباشند. تهیه محتوای اینستاگرام اصلا کار راحتی نیست. البته این کار ایرادی ندارد. شرکت عصرتلکام خود را مسئول میداند تا توضیحات لازم را در این مورد ارایه کند. با کمک سایت هایی مانند Ranksignal رقبای خود را بررسی کنید و سایت هایی که آنها برای درج لینک انتخاب می کنند را رصد کنید. ممکن است آنها بخواهند این اطلاعات را خودشان استفاده کنند یا اینکه تصمیم بگیرند آنها را به سایر هکر ها و یا حتی رقبای شما بفروشند. با توجه به اینکه فرآیند لینکسازی زمان و انرژی زیادی نیاز دارد، بهتر است که تمرکزتان روی دریافت لینکهای Followed بگذارید.

لینک های داخلی علاوه بر کمک به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو به نگه داشتن کاربران در سایت نیز کمک زیادی می کنند. گوگل برای بکلینکهای مرتبط ارزش بیشتری قائلی است، زیرا احتمال کلیک کردن کاربران روی آنها بیشتر است. اما اگر کاربران کلمه “مدل مانتوی زنانه” را جستجو میکنند به دنبال تصاویری برای ایده گرفتن درباره مدل مانتو هستند و یا اگر پرسش “چه مانتویی برای فصل تابستان مناسب است؟ این روش هم متداول است اما رعایت نکات مربوط به ارتباط محتوای دو وبسایت و تعداد یا تنوع هدفهای بکلینک میتواند باعث کاهش تاثیر شود. برنامه ریزی برای محتوای هر پست میتواند تأثیر بسزایی درجذب مخاطب داشته باشد، ارتباط داشتن هر پست با پست قبلی و همچنین گوشزد کردن یک قسمت مهم از پست قبلی(مثلاً با استفاده از هشتگ) نه تنها نشان دهنده همبستگی پیج شما بوده بلکه به تولید محتوا نیز منجر میشود. 3. ارتباط وبسایتها از بکلینک مشخص میشود. این روشها جزو روشهای کلاه سیاه سئو حساب میشوند و گوگل در صورت تشخیص وبسایتهای بکلینک دهنده و گیرنده را جریمه میکند. ممکنه بخواین یک یا دو زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرین و یه توسعه دهنده وب یا برنامه نویس بشین.

به همین دلیل هنگامیکه میخواهند بک لینک های یک سایت را بررسی کنند. دلیل این تاثیرگذاری بیشتر رتبۀ صفحه در کلیدواژه یا همان رنک صفحه است. دو راه برای بررسی بکلینکهای یک سایت یا صفحه وجود دارد که در ادامه به تشریح آنها خواهیم پرداخت. بررسی دوباره اینگونه مطالب و بروزرسانی آنها با آخرین اطلاعات روز، میتواند کمک خیلی زیادی به افزایش بازدید سایت شما کند. گوگل نسخه ی جدید وب سایت ها را محتوای جدید می داند و برای آنها ارزش بیشتری قائل خواهد شد. شما در این گزینه میزان مصرف حجم دلخواه خود را (بر حسب مگا بایت/گیگابایت) وارد می کنید. در مثال زیر: اگر در مورد لاجستیک بتوانید مقالات بیشتری با لانگ تیل های مناسب تولید کنید راحتتر می توانید در کلمه رقابتی لاجستیک رتبه بگیرید. اگر بتوانید سایت هایی با موضوع مشابه موضوعات سایت خود را قانع کنید که سایت شما را تبلیغ کند، مزایای زیادی بدست خواهید آورد. «اگر لینکی در قسمت محتوای اصلی یک صفحه قرار داده شود و از فونت و رنگی برای آن استفاده شود که باعث شود احتمال کلیک کاربر روی آن بیشتر باشد، آن لینک میتواند اعتبار زیادی به دریافت کنندهاش انتقال دهد. از آنجا که گوگل و دیگر موتورهای جستجو به صفحات پربازدید و مشهور بیشتر از دیگر سایتها سر میزنند، اگر سایت شما بکلینکی از یک سایت پربازدید داشته باشد، احتمال دیده شدنش توسط گوگل بیشتر میشود.

از مزیت های این استاندارد، درک سریع و راحتتر یک صفحه برای موتورهای جستجو همچون گوگل و بیگ است که میتوانند بهتر صفحه یک سایت را در نتایج جستجو رتبه بندی کند. داستان را خلاصه کنیم از بین موتورهای جستجو گوگل بر تخت پادشاهی نشست و رقابت بزرگی بین وبسایتها برای رسیدن به نتایج بالاتر در نتایج جستجو شروع شد. اگر بک لینک تمام خصوصیاتی که در این بخش معرفی می کنیم داشته باشد، قطعا یک بک لینک عالی برای سایت شما خواهد بود. عملیات هایی که روی یک سایت برای سئو شدن انجام می شود شامل مجموعه ای از دانش های تکنیکال سئو ، تولید محتوای عالی ، مدیریت حرفه ای شبکه های اجتماعی ، سوشال سیگنال های شبکه های مختلف اجتماعی ، انتخاب نام دامنه و انتخاب هاست مناسب و کلی موارد دیگر است. سپس متن جایگزین مناسبی را انتخاب کرده، به گونه ای که توصیف کننده دقیق محتوای عکس باشد. با توجه به این که بکلینک با رپرتاژ تقریباً هیچ ضرری از نظر سئو ندارد و استفادۀ از این روش را گوگل غیرمستقیم تایید میکند، آموزشهای زیادی درباره آموزش رپورتاژ در آکادمی نوین منتشر کردیم تا با این روش بکلینکهای قوی و موثر بسازید. در استفاده از PBN دقت زیادی داشته باشید که گوگل بسیار دقیق و حساس است و در صورت مشاهده آن، جریمه سنگینی می کند.