سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو مخفف کلمه انگلیسی (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سازی موتور های جستجو می باشد.در کل به مجموعه فعالیت های که جهت بالا بردن رتبه سایت نزد موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ صورت می گیرد، بهینه سازی و سئو گفته می شود.قرار داشتن یک سایت در صفحه اول گوگل، منجر به بازدید هزاران کاربر از سایت می شود و درنتیجه علاوه بر کسب اعتبار بالا، در آمد فوق العاده ای را عاید صاحب سایت می کند. قبل از آنکه روشهای کاهش رتبه الکسا را برای شما بگوییم لازم است تا تعریفی از وب سایت الکسا و رتبه الکسا خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. لذا استفاده از روشهای کاهش رتبه الکسا به بهبود شرایط شما و افزایش سوددهی وب سایت شما کمک خواهد کرد. تا زمانی که گوگل از الگوریتم های جستجوی خودش به خوبی محافظت می کنه، بین ۲۰۰ فاکتور مهم گوگل برای رتبه بندی، backlink بیشترین اهمیت رو به خودش اختصاص داده. بهینه سازی موبایل که از موارد سئو حرفه ای، یعنی بهینه سازی صفحات سایت که به درستی در آن نشان داده شوند و از این رو باعث افزایش رتبه وب سایت و نمایش سریع آن در جستجوی موبایل می گردد. هرچند این امر باعث افزایش رتبه شما در سرچ های جهانی نخواهد شد، اما سایت هایی که دارای دامنه ir هستند، شانس بیشتری به شما برای دریافت رتبه بالا در نتایج سرچ موتورهای جستجو خواهد داد.

قصد و نیت کاربر، همان هدفی است که باعث می­شود یک نفر عبارتی را در موتور جستجو تایپ ­کند. حال این موضوع میتواند مورد توجه نفرات و سازمانهایی قرار گیرد که قصد اجرای تبلیغات دارند و با دریافت کلیک برای این سایتها کسب درآمد نمایید. از آنجایی که پنج سایت اول گوگل، حدود 68 درصد از کل کلیک ها را دریافت می کنند، کسب رتبه ی بالا می تواند تأثیر بسزایی در میزان درآمد و رشد کسب و کار شما داشته باشد. محتوای متنی در حوزهی تبلیغات و معرفی کسب و کارها به طرق مختلفی انجام میپذیرد. این کار میتواند به شما کمک کند تا از نقاط قوت آنها استفاده کنید و اشتباهاتی که آنها انجام دادهاند را دیگر تکرار نکنید. اما اگر میتوانید برخی از سوالات و موضوعاتی را پیدا کنید که هنوز هیچ کس به اندازه کافی در مورد آن موضوعات اطلاعاتی ارائه نداده است (یا مواردی که دادههای موجود بسیار قدیمی هستند)، تحقیقات شما میتواند به یک آمار اصلی تبدیل شود.

علاوه بر این متاسفانه مشاهده شده برخی از مشاوران سئو سایت ، در مشاوره سئو خود یک سری نکات کلی و حتی مبهم را می گویند که باعث نگرانی مدیران وب سایت از سئو سایت می شود. اما ما به شما ابزار نمایش رتبه الکسای تاپ ادورت را پیشنهاد میکنیم که با وارد نمودن نام هر وب سایتی میتوانید رتبه الکسا را برای آن سایت مشاهده نمایید. این نوار ابزار شامل مسدود کردن پنجرههای بازشو (Popup)، فیلد مربوط به یک موتور جستجو، یک پیوند به سایت Amazon.com، یک پیوند به سایت Alexa، اطلاعاتی راجع به رتبه سایتی که یک کاربر، در حال بازدید از آن است و پیوندهایی در ارتباط با سایتی که کاربر، در حال مشاهده آن است میشود. حقیقت این است که ارائه دهنده هاستینگ شما می تواند رتبه موتورهای جستجو شما را بهبود ببخشد یا خراب کند. دانستن رتبه تان راهی است که می تواند کمک کند که آیا سئو به درستی در وب سایت شما استفاده شده است و یا اینکه نیاز به بهبود دارد. چه مواردی روی رتبه الکسا شما تاثیر دارد؟ شما در هر زمان و مکان میتوانید محتوایی جذاب وخوب برای کاربران فراهم سازید.

شاید یکی از بهترین مثال ها برای شرح Latent Semantic Indexing این است که در گوگل زمانی که یک عبارت را جستجو می کنید، خود گوگل یکسری کلمات دیگر را نیز به شما پیشنهاد می دهد، این کلمات را گوگل با استفاده از متد Latent Semantic Indexing پیدا می کند و برای درک بیشتر متن شما و نمایش به کاربران بصورت هدف مند و هوشمندانه از این روش استفاده می کند. بله، اگر شما در نوشتن مقاله در محیط ورد راحتر هستید میتوانید این کار را در ورد انجام بدهید، بعد متن نوشته را کپی و در محیط وردپرس کپی کنید. در اولین مرحله باید کدی که الکسا به شما می دهد را کپی و پیست کنید و سپس به راحتی نشان وب سایت خود را به comبنویسید. در این مرحله شما باید به موضوع خود مراجعه کنید و از ان کمک بگیرید. به عبارت دیگر رتبه وب سایت شما در میان تمامی وب سایتهای موجود در سطح جهان و سطح کشور به شما اعلام میگردد. در ادامه این مقاله، راهکارهای بهبود رتبه الکسا را بیان میکنیم. دومین راه خیلی عالی برای بهبود رتبه الکسا سایت ، افزایش ترافیک سایت با روش های مختلف است. تغییر در ترافیک وبسایت تا چه حد بر رتبه الکسا تاثیر دارد؟