• خانه
  • وبلاگ
  • سئو کلاه سفید: چگونه با بهینه سازی اصولی رتبه یک گوگل را کسب کنیم؟

سئو کلاه سفید: چگونه با بهینه سازی اصولی رتبه یک گوگل را کسب کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای انجام این تکنیک سئو کلاه خاکستری، ابتدا تحقیقات کلمات کلیدی را بهخوبی انجام دهید. تحقیقات کلمات کلیدی از اساسی ترین موارد بهینه سازی موتورهای جستجو است. اگر یا جستجوی کلمات بی ربط به موضوع سایت ، در نتایج دیده شوید ، طبیعتا یک جای کار را اشتباه انجام داده اید و باید در استراتژی های سئو سایت خود بازبینی کنید. علاوه بر آن، بهتر است که بطور سالانه یکی دو بار آنالیز سئو را انجام دهید تا مطمئن شوید که همه چیز در سایتتان همانطور که انتظار میرود کار میکند. بهطورکلی، دو نوع تبلیغ برای وبسایت داریم؛ اولین نوع، همان تبلیغات متنی است که باعث برندسازی بهتر برای شما میشود. بهطورکلی، یکی از روشهای سئوی مفید روی وبسایت، استفاده از نام وبسایت بدون لینکدهی است. این تکنیک سئو کلاه خاکستری نیز یکی دیگر از روشهای خوب اما ابتدایی است؛ یعنی شما بهتر است در ابتدای انتخاب نام برند خود این مورد را اجرایی کنید. اگر سایت خود را به تازگی راهاندازی کردهاید یا اخیرا تنظیمات بالا را تغییر دادهاید، ایندکس شدن یا در سرچ گوگل پذیرفته شدن ممکن است چند روز طول بکشد.

برای مثال، شما نام V-user را در گوگل سرچ میکنید؛ سپس گوگل با توجه به شناخت خود از مخاطبان و ایندکسهای انجام شده، وبسایت ما را نمایش میدهد. قرار است یک چک لیست سئو وردپرس را در کنارهم طراحی کنیم و به 11 مرحله اصلی در آن بپردازیم. ایجاد یک ساختار منظم همراه با استفاده بجا از پیوندهای داخلی برای درست دیده شدن سایت شما بسیار مهم است و به گوگل کمک می کند درک بهتری از سایت شما پیدا کند. علاوه بر این، تبلیغات را به مدت ۳ الی ۶ ماه تمدید کنید تا به سئوی وبسایتتان آسیبی وارد نشود. 2. حالا آن را در قسمت مشخص شده در تصویر زیر قرار داده و بر روی Submit کلیک کنید. یکی از دلایل اهمیت زیاد بهینه سازی ساختار در سئو فروشگاه اینترنتی این است که کاربران به راحتی و با چند کلیک قادر خواهند بود کالا یا محصول موردنظر خود را خریداری نمایند.

CPC، مخفف عبارت Cost Per Click به معنای هزینه به ازای هر کلیک است. در این راستا، ساخت چند وبسایت با شرایط مذکور و سئو آنها در ادامه و لینک دادن به وبسایت اصلی، میتواند جوابگوی بسیار خوبی باشد. اگر شما تولید محتوای خوب دارید و رتبه الکسای خوبی کسب کردهاید ولی در سرچ نام برند در صفحه اول ظاهر نمیشوید، این تکنیک خوب و کمخطر سئو کلاه خاکستری را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از ابزار گوگل سرچ کنسول لیستی از بک لینک های سایت خود را دانلود کرده و آنها را با استفاده از ابزارهای مربوطه آنالیز کنید. آنالیز سئو فرایند تشخیصی است که آیا وبسایت مربوطه به درستی برای رتبهبندی بهتر در نتایج جستوجو بهینه شده است یا خیر. رنک مث بر سایت شما نظارت کرده و مسائل مهم را برایتان برجسته میکند و سپس آمارهایی را ارائه مینماید تا بتوانید به کمک آن ترافیک سایت و رتبهبندی کلیدواژه خود را افزایش دهید. این افزونه یک ابزار تحلیل سئو است که به شما این امکان را میدهد که در یک وبسایت وردپرسی آنالیز سئو را در داشبورد وردپرس خود انجام دهید. برای انجام آنالیز سئو وردپرس میتوانید از افزونه Rank Math که خود ما هم در میهن وردپرس از آن استفاده میکنیم استفاده کنید.

هنگامی که این افزونه فعال است، میتوانید از آنالیز SEO در داشبورد وردپرس و بخش مدیریت افزونه استفاده کنید. برای دانلود و نصب این افزونه میتوانید از مخزن وردپرس افزونه رنک مث را دانلود کنید و برای کار با این افزونه میتوانید ویدئو آموزش رنک مث – از ۰ تا ۱۰۰ تنظیمات افزونه RankMath مشاهده کنید. ابتدا باید افزونه رنک مث را نصب و فعال کنید. مثلا اگر تمام وقت و انرژی خود را صرف یادگیری فشرده طراحی سایت بکنید، ممکن است حتی در مدت زمان کمتر از یک سال به سطح حرفه ای برسید و از مهارت های خود پول در بیاورید. برای آگاهی از معنای سرویس سئو و همچنین انتظارات لازم در هنگام استخدام یک آژانس سئو با وب جوان همراه باشید. برای شرکت در این دوره آموزش سئو چه پیش نیازی لازم است؟ لازم به ذکر است که نوع دوم تبلیغات به نوع اول ارجحیت دارد؛ همچنین سعی کنید حد تبلیغات را حفظ کنید و آن را بیش از حد انجام ندهید!