سئو کلاه سفید – سئو, سئو سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

افزایش ترافیک وب یکی از اهداف اصلی سئو است. عنکبوت صفحه جدبد را می خزد و ایندکس می کند و هر لینکی که به صفحه قدیمی متصل می شده است به صفحه جدید منتقل خواهد شد و مرورگر بازدیدکنندگان را به صفحه جدید تغییر مسیر می دهد. این مبحث بیشتر بر روی استاندارد بودن قالب طراحی شده برای سایت و راحت ایندکس شدن صفحات توسط موتورهای جستجو، تمرکز دارد. زمانیکه شما شروع به کار سئو روی یک سایت جدید می کنید، باید مارک آپ schema را روی هر صفحه از سایت برای اطمینان از اینکه به صورت صحیح اجرا می شوند چک کنید. در پشت صحنه، مارک آپ schema ، اضافه شده است و بنابراین زمانیکه شما به ابزار تست داده ساختار یافته گوگل مراجعه می کنید و URL را چک می کنید، با دسته بندی همه انواع مختلف schema که به صفحه اضافخه شده اند مواجه می شوید. مارک آپ schema میتواند تقریبا به هر نوع از داده که بر روی سایت تان دارید اضافه شود – صدها نوع ماک آپ به معنای واقعی وجود دارد. با وجود همه این نکات مثبت، اگر رباتهای خزنده موتورهای جستجو، به هر دلیلی نتوانند آن سایت را ایندکس کنند، شما به هدف خود نخواهید رسید.

هدف از اجرای این بخش از سئو، آماده سازی سایت برای ایندکس شدن توسط موتورهای جستجو است. پس سرعت سایت را بررسی کنید. شما می توانید با استفاده از این ابزار بیش از 60 المان تکنیکال در صفحه شامل سرعت سایت، را چک کنید. شما می توانید اطلاعات را بر روی تمام المانهای مهم سئو بکشید، می توانید کدهای وضعیت را سازمان دهی کنید، می توانید لینکهای داخلی، اندازه صفحه و هزاران مورد دیگر را بررسی و چک کنید. زمانیکه شما از JSON-LD استفاده می کنید، جاوا اسکریپت مارک آپ را در بالای صفحه قرار میدهد. مثلا دیجی کالا در مورد آمار خرید و فروش محصولات در یک فایل pdf خبر میدهد و فلان شرکت تبلیغاتی، آمار انواع تبلیغات ارائه شده در وب فارسی مربوط به سال قبل را منتشر میکند. برنامه ریزی کردن اینستاگرام به شما این امکان را میدهد که تقویم تولید محتوای خود را منظم کنید. که دارای تصاویر مناسبی برای تولید محتوا هستند .

SEMRUSH نیز دارای یک ابزار قدرتمند در این زمینه برای بررسی سایت است. داده ساختار یافته نشانه گذاری ( markup ) روی صفحه است که به موتورهای جستجو برای درک بهتر اطلاعات روی وب سایت شما کمک می کند. گوگل انتظار دارد سایت شما علاوه بر سیستم عامل رایانه در تلفن همراه هم به خوبی نمایش داده شود و این در افزایش رتبه سایت عامل مهمی محسوب میشود. این یک دستورالعمل است که در قسمت بالای صفحه قرار داده شده است و شبیه این است که: زمانیکه شما روی سک سایت جدید شروع به سئو میکنید، می خواهید همه کنونیکالایز شده ها را که شناسایی شده اند، بررسی کنید، بنابراین شما درک کاملی از آنچه درباره محتوای سایت رخ می دهد بدست خواهید آورد. اما اگر از schema استفاده کنید، schema ساعتها را در یک فرمت از پیش معین شده schema به گوگل ارائه می کند و بنابراین گوگل مجبور به تجزیه متن قابل رویت برای تشخیص ساعات نیست.

زمانیکه شما کار سئو و یا یک رسیدگی تکنیکال بر روی یک سایت را شروع می کنید، شما نیاز به چک کردن تمام کدهای وضعیت ( status codes ) بر روی هر صفحه روی سایت خواهید داشت. همان طور که گفته شد، این بخش از بهینه سازی، به سئو سایت از نظر فنی اشاره دارد. شما کدام یک از این راهکارها را برای جلوگیری از هک شدن وای فای خود، استفاده کردید؟ در این حالت هیچ چیزی برای عنکبوتها یا مرورگرها قابل مشاهده نیست. راحتترین راه برای حل این مشکل اینست که ریدایرکت از طرف سرور تنها یکی از ان URL ها را به عنوان ئرزن اصلی صفحه قرار دهد و تنها ان ورژن را بدن در نظر گرفتن اینکه هر URL یک مقصد جداگانه است ارائه نماید. برای مشاوره میتوانید با شماره 22916722 تماس بگیرید. شما میتوانید کدهای مارک آپ schema را به بازبینی ها، دستورهای آشپزی، رتبه بندی ها، محصولات، رویدادها و حتی کسب و کارهای محلی اضافه کنید. میتوانید ماهانه برای فعالیت در اینستاگرام برنامه ریزی کنید تا دغدغه ای برای ضبط پست و استوری نداشته باشید. جز متونی که برای آگاهی مردم از کسب و کار و یا کالای شما نوشته می شود موارد زیر هم از جمله مواردی هستند که این سال ها مورد استفاده قرار میگیرند.