سئو کلاه سفید در برابر سئو کلاه سیاه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از طرف دیگر سئو کلاه سیاه از خلاهایی که درون الگوریتم گوگل وجود دارد، سوءاستفاده میکند و تکنیک های سئو کلاه خاکستری هم که همونطور که از اسمش پیداست بین این دو روش قرار داره . اگر اخیرا وب سایت خود را ایجاد کرده اید، برای این که بتوانید در بخش نمایش اطلاعات وب سایت الکسا جایی داشته باشید، لازم است بعد از عضویت در آنجا و ثبت آدرس سایت خود بین یک الی سه ماه زمان را طی کرده باشید و از این طرف هرچه قدر بازدیدکننده وب سایت شما بیش تر باشد شانس بالاتری را خواهید داشت، به همین دلیل از نظر آپسئو بهترین روش برای کسب رتبه بهتر در رنک الکسا و به وسیله ابزارهای بررسی رتبه الکسای آپسئو، قرار دادن محتوای مفید و با کیفیت است. اسکیما مارک آپ یا دادههای ساختار یافته، سیگنالهایی برای بهبود رتبهبندی سایت نیستند، اما ثابت شده که این قدرت را دارند که به اندازه حدودا 30 درصد CTR را بهبود ببخشند و این دقیقا همان چیزی است که سئوکارها برای آن تلاش میکند! اینکه فقط بکلینک داشته باشید، راه مناسبی برای بهبود رتبه سایت به شمار نمیآید. 60 ایده نیز خوب بود اما باز هم برای به دست آوردن بازدیدکننده، عدد مناسبی نبود.

برای ساخت سایت هم راههای زیادی برای کدنویسی وجود دارد اما شما باید از بهینهترین کدها استفاده کنید، تا نتیجه دلخواه و بهتری را کسب کنید. در این موضوع سعی کنید تا از کدهای عاری از هر مشکل و پیچیدگی استفاده کنید. سعی کنید برای مطالعه این موارد حوصله به خرج دهید زیرا با مطالبی مواجه خواهید شد که در داشتن یک سایت پر بازدید به شما کمک میکند. بنابراین برای اینکه از یک وبسایت پر بازدید بهرهمند شوید باید زمان زیادی برای کد نویسی آن بگذارید. اما باید به این موضوع دقت کنید که این فایل را برای تکنیکهای کلاه سیاه استفاده نکنید، چون در اینصورت گوگل از نیت اصلی شما باخبر خواهد شد. با استفاده از این فایل میتوانید از سرک کشیدن موتورهای جستجوگر درون سایت خود جلوگیری کنید. بنابراین شما باید جملات کوتاه بنویسید، از زیرعنوان ها و کلماتی که بیشترین ارتباط را با مقاله شما دارد استفاده کنید. در حقیقت، ۷۸ درصد کاربران از فیسبوک برای پیدا کردن محصولات و سرویسهای جدید استفاده میکنند. کدهای موجود در این نقشه کار را برای موتورهای جستجوگر آسانتر میکنند. هدف از ایجاد این نقشه برای سایت، ایجاد لیستی از مهمترین آدرسها برای کاربران است، به طوری که بتوانند به راحتی بر روی آن کلیک کرده و به صفحه و محتوای مورد نظر ورود پیدا کنند.

این موضوع شامل تاکتیکهایی است که بر روی محتوای کلی سایت تاثیر میگذارد و باعث ارتقاء کیفیت سایت میگردد و در نتیجه باعث میشود تا وبسایت شما در برابر پایشگرهای گوگل قابل مشاهده گردد و در نهایت ترافیک سایت بهبود پیدا کند. این نقشه نسخه پیچیدهتری از نقشه قبلی است. سعی کنید که همواره نقشه سایت را بروز رسانی کنید. در این روش باید سعی کنید تا استراتژیهای دامنه را پشتیبانی کنید. پس شما هم سعی کنید برای افزایش بازدید سایت، شفاف باشید. سعی کنید برای هر ۵۰۰ کلمه ای یک لینک اکسترنال داشته باشید. همیشه سعی کنید تا از یک هاست مناسب برای میزبانی سایتتان استفاده کنید. در این روش باید از عناوینی استفاده شود تا اعتبار و رتبه سایت افزایش یابد. برای مثال اگر در طبقه بندی خود دستهای تحت عنوان “بازی و سرگرمی” دارید، در یو آر ال میتوانید تنها از “بازی” یا “سرگرمی” استفاده کنید. استفاده از ساب دامینها در کنار یک دامنه مفید و کاربردی به بازدید سایت کمک چشمگیری میکند.

اکثر کاربرها روزانه چندین ساعت را در اینستاگرام میگذرانند و در زمان بیکاری به سراغ آن میروند. اولین کاری که باید برای بهینه سازی سایت انجام دهید این است که از یک نام درست برای نام دامنه استفاده کنید، شما باید اینکار را به روشی کارشناسی شده انجام دهید به صورتی که در هنگام جستجو، اسم سایت شما همان چیزی باشد که مخاطب را به سمت خود جذب میکند. در برخی از این صفحات امکان درج دیدگاه را به همراه ساخت و درج لینک وب سایت خودتان را می دهد که می توانید از این بخش برای دریافت بک لینک رایگان استفاده کنید. حتما شما هم با این وب سایت ها برخورد کردید که زمانی واردشون می شید و یا روی لینکی کلیک می کنید یک یا چند پاپ آپ باز می شود که معمولا داخل هرکدوم یک سایت لود می شود و به همین روش برای اون وب سایت به طور نا خواسته یک بازدید ثبت کردید.