• خانه
  • وبلاگ
  • سئو کلاه سفید برای موتورهای جستجو چیست؟

سئو کلاه سفید برای موتورهای جستجو چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اولین موضوعی که در این زمینه برای ما بسیار اهمیت دارد این است که تمام فعالیت های خود را باید بر اساس اصول درست و سئو کلاه سفید پیش ببریم تا نتیجه ی ایده آلی را در هر زمینه ایی کسب نماییم. پس ایده نو، جذاب و چالش برانگیز از اهمیت بسیاری در تولید محتوا برخوردار است. کاری که نتفلیکس در سری فیلم های خودش پیدا کرد و سپس آنها را به زبان دیگر و با چرخش موضوع برای دیگر کشورها تولید کرد که در عرضه و فروش آن هم موفقیت زیادی نیز کسب کرد. کیفیت، راز مهم تولید محتوا اینستاگرام است. ۲۵ درصد از کاربران تلفنهای همراه هوشمند، اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کردهاند. ۸۸ درصد ترافیک فیسبوک از تلفنهای همراه و از طریق اپلیکیشن موبایل فیسبوک است. با ارائه ترافیک داخلی TCI برای محتوای داخلی امکان استفاده از بستر داخلی مخابرات برای کاربران و مشترکین این شرکت در کنار ترافیک کشوری و ترافیک اینترنت بین الملل فراهم خواهد شد و برای ارائه محتوای داخلی از طریق بستر مخابرات به مردم با 10 شرکت تجمیع کننده (اگریگیتور) قرارداد منعقد شده است. به گفته صادقی و با توجه به گذشت کمتر از 2 ماه از اجرای این طرح، ظرفیت خوبی برای دیتاسنتر مخابرات درنظر گرفته شده است و بیش از ۲۰ گیگابیت ترافیک در این بازه زمانی از این طریق مبادله شده است.

اما اگر کسی بیش از ۶ دقیقه از ویدئو را تماشا کند، به احتمال زیاد تا پایان آن را تماشا خواهد کرد. گوگل روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو را پردازش میکند که به معنی ۱.۲ تریلیون جستجو در سال و ۴۰,۰۰۰ جستجو در ثانیه است. چنانچه قصد ارتقا وب سایت خود بدون فریب گوگل را دارید، توصیه ما به شما استفاده از تکنیکهای سئو کلاه سفید خواهد بود. رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات این چنین گفت: از آنجایی که شرکت مخابرات نقش بسزایی در توسعه ارتباطات کشور دارد و به عنوان عرضه کننده زیرساختهای استانی مطرح است، در صورت توسعه نیافتن شرکت مخابرات هرچقدر هم ارتباطات در کشور افزایش یابد باز هم با هدف مورد نظر فاصله زیادی خواهیم داشت و این یک نقطه محدود کننده خواهد بود. فضای خالی یا فضای سفید، بخشهایی از سایت هستند که هیچ محتوایی ندارند، استفاده از این فضا در سمت راست و چپ متن و بین پاراگرافها تا حدود ۲۰ درصد خوانایی نوشته را افزایش میدهد. به این ترتیب اینترنت مشترکین مخابرات برای استفاده از شبکه داخلی هیچ وقت قطع نخواهد شد. هم از جهت اینکه مطلب نوشته شده درست و جدید است و هم از این جهت که هیچ شباهتی به متنهای موجود نخواهد داشت.

البته از جایی که رقبای شما نیز بیکار نمیمانند و در این شبکهها فعالیت دارند، ممکن است کار شما کمی دشوارتر شود. در واقع بازاریابی محتوا نیز مربوط به این بخش می شود. این مقاله میتواند منبعی مناسب برای اطلاعات، پروژهها و غیره باشد. در بهینه سازی داخلی تمرکز بر روی عواملی داخلی مانند نام سایت، عنوان صفحات و غیره است. براساس نتایج منتشر شده توسط گوگل، بهترین سرعت بارگذاری وب سایت، ۳ ثانیه است. با افزایش سرعت اینترنت در سالیان اخیر، محتوای ویدئویی نیز مخاطب بیشتری پیدا کرده است. خزندههای موتورهای جستجو واقعا نمیتوانند محتوای ویدئویی را تماشا کنند، حداقل هنوز این امکان وجود ندارد. ۴۵ درصد از افراد در سراسر جهان، روزانه و به طور متوسط یک ساعت یا بیشتر محتوای ویدئویی آنلاین تماشا میکنند. در سئو کلاه سفید محتوای صفحاتی که قبلا انتشار داده شده و در گوگل رتبه ای گرفته اند بصورت کامل به روز رسانی نمی شود بلکه مطالب جدید در صورت نیاز به مطالب قبلی اضافه شده . ۶۶ درصد از کاربران فعال ماهانه فیسبوک، هر روز این پلتفرم را چک میکنند. در این میان، ۷۴ درصد کاربران آمریکایی هر روز فیسبوک را چک میکنند. در نظر داشته باشید رتبه الکسا درست مثل رتبه کنکور است؛ هر چقدر کمتر، بهتر!

نکته بعدی که می دانید، گوگل سایت شما را مجازات می کند و شما را به رتبه های عقب تر سوق می دهد. این روزها گوکل میتواند تکنیکهای سئوی کلاه سیاه را هرچه سریع تر حدس بزند و آنها را شناسایی کند. توسعه دهنده وب بک اند (Back End web Developer): توسعه دهنده وب بک اند با پایگاه داده و برنامه نویسی سمت سرور سرو کار دارد و اطمینان حاصل می کند که همه عملکردهای وب سایت به خوبی پیش می رود یا نه! با توجه به آمار روزافزون جمعیت جهانی و در نظر گرفتن ۷.۸ میلیارد جمعیت جهان، تعداد کاربران اینترنت، ۶۱.۴ درصد جمعیت جهانی است. ۰.۶ درصد از کاربران اینترنت در جهان، در استرالیا هستند و از این نظر، استرالیا مقام آخر را به خود اختصاص داده است. میلیاردها نفر در سراسر جهان، خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهد. درحالیکه، یک سایت فروشگاهی همۀ این کارها را خودکار انجام میدهد. در ادامه با ما همراه باشید تا هریک از مراحل ساخت و راهاندازی یک فروشگاه آنلاین را به شما آموزش دهیم.