• خانه
  • وبلاگ
  • سئو کلاه خاکستری؛ بیماری مزمن گوگل – دیجی رو

سئو کلاه خاکستری؛ بیماری مزمن گوگل – دیجی رو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

البته در نظر داشته باشید که استفاده از سئو کلاه سیاه تمام تجارت شما را در خطر جریمه قرار خواهد داد پس قبل از هر تصمیم تمامی جوانب کار را در نظر بگیرید. در این بخش از مطلب آموزش جنگو، راهنمای کامل نصب جنگو ارائه شده است. اگر از روشهای گفته شده در این مطلب استفاده نمایید قطعا بکلینک های زیادی از طرف سایتهای دیگر دریافت خواهید کرد. به همین دلیل میتوان بنرهای تبلیغاتی مناسبی را برای سایت طراحی کرد و آنها را در شبکههای اجتماعی منتشر نمود. تکنیکهایی که اگر روش کار با آنها را باشیم، به پیشرفت وبسایتمان کمک میکنیم و با انجام روشهای اشتباه ممکن است کلی مجازات از سمت موتورهای جستجو دریافت کنیم. • سعی کنید از یک محتوای دست اول و یونیک استفاده کنید. شما توسط یک کتاب اندرویدی به راحتی می توانید افراد زیادی را به سایت خود جذب کنید. معمولاً به راحتی میتوانید مالکان سایتها را به جایگزینی لینک خود با لینک شکسته قانع کنید، چرا که لینکدهی به سایتهای نامربوط، بیاعتبار یا از دسترس خارج شده به اعتبار و رتبه سایت مرجع نیز صدمه وارد میکند.

اگر در هنگام مراجعه به وب سایتی متوجه شدید که آن سایت به یکی از رقبای شما لینک داده است که دیگر در آن زمینه کار نمیکند یا به دلایلی از دسترس خارج شده است، تنها با یک تماس دوستانه با صاحب سایت میتوانید بک لینک به سایت خود را به جای بک لینک موجود درخواست کنید. هنگامی که کاربر موضوعی را در گوگل جستجو میکند، رباتهای گوگل بر اساس کلمات کلیدی به سایتهای مختلف مراجعه میکنند. در هنگام بررسی یک صفحه توسط رباتها، لینکهای موجود در آن نیز مورد بررسی قرار گرفته و به صفحات لینک شده نیز مراجعه میشود و به این ترتیب مسیر حرکت موتور جستجوی گوگل در اینترنت شکل میگیرد. در حقیقت پاسخ این سوال کاملا بستگی به وب سایت شما و شرایط آن (مثل عمر، پنالتی شدن و … سئو کلاه سفید به نوعی از بهینه سازی سایت می گویند که شما به عنوان سئوکار یا وبمستر سایت، کاملا طبق قواعد، اصول و قوانین ذکر شده توسط گوگل پیش بروید، نه کمتر، نه بیشتر.

چون این کار قوانین وبمستر گوگل را نقض میکند. پس اگر می خواهید با قوی ترین و بزرگ ترین لیست بک لینک رایگان آشنا شوید این مقاله از سری مقالات آموزش سئو آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما را حتما حتما تا انتها و خط به خط مطالعه کنید، چون با استفاده از این مقاله می تونید بک لینک های با کیفیت و رایگان بسیار خوبی را برای سایت خود بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که چون آتوریتی این وب سایت ها زیاد است به طور مکرر بر روی بک لینک تمرکز نکنید و به طور مثال هفته ای یک مورد بک لینک دریافت کنید. تذکر: در نظر داشته باشید که شما از این پلتفرم ها برای دریافت بک لینک رایگان و دائمی می توانید استفاده کنید اما توجه به این نکته مهم است که زبان اکثر آنان انگلیسی است و نیاز به translate گوگل دارید تا بتوانید در پنل آنان فعالیت کنید. نویسنده سایت میگوید: با توجه به آنچه گفته شد، در رابطه با مسائل بسیار استراتژیک بودم.

برای اینکار میتوانید از به اشتراک گذاشتن حداکثر ده پست، یک آلبوم بوجود آورده و همچنین با استفاده از یک فیلم ۶۰ ثانیهای، که یک روش عالی برای نشان دادن محصولات در قالب یک مثال یا صرفاً یک آموزش کوتاه یا نمایش است، به تولید محتوا بپردازید. اگر قصد دارید تا در سایت های خارجی نیز فعالیت کنید، حتما پاسخ شما می بایست به زبان انگلیسی باشد و برای درج لینک نیز لازم است تا از کوتاه کننده لینک استفاده کنید. بیشتر دیتابیسها از زبان SQL یا “Structured Query Language” استفاده میکنند. و برای انجام این کار، پیشنهاد میشود که از روش “Guestographics” استفاده نمایید. ♦ پیشنهاد ویژه: آموزش لینک سازی داخلی و سئوی داخلی بصورت حرفه ای برای اولین بار! شرکت برتینا نیز یکی از شرکت های تاسیس شده در سال ۱۳۸۳ می باشد که توانست با داشتن کادری بسیار حرفه ای و ارائه سرویس های بسیار قدرتمند از همان ابتدا کار خود را به خوبی آغاز کند. سایتهای مختلف برای راهنمایی کاربران یا تایید گفتههای خود به سایر وب سایتها لینک میدهند.