سئو کانگ جون چند ساله است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

انجام فرایند OffPage : یک وب سایت برای اینکه رشد در سئو داشته باشد نیاز به بک لینک دارد ، اما بک لینک شمشیری دو لبه است ، کمی اشتباه در فرایند بک لینک سازی میتواند به کلی تلاش های تیم سئو را نابود کند. داشتن یک اینفلوئنسر در صنعت برای ارسال یک پست وبلاگ در سایت خود یا تبدیل مصاحبه با آنها به یک پست وبلاگ می تواند به ایجاد ترافیک کمک کند هم از طریق جستجوی ارگانیک و هم از طریق آن تأثیرگذار که محتوای مخاطبان خود را تبلیغ می کند . افراد فعال در این زمینه، با انجام بازی کامپیوتری، از روند آن و عکس العمل های خود فیلم یا استریم تهیه می کنند و در کانال یوتیوبی خود بارگذاری می کنند. شما اگر مهارت یا تخصصی دارید می توانید ویدئوهای آموزشی بسازید و آن را در کانال یوتیوبی خود منتشر کنید. به عنوان نمونه برای آموزش فتوشاپ معمولا از صفحه نمایش کامپیوتر فیلم گرفته می شود و اگر بخواهید در ویدئو حضور داشته باشید، می توانید به راحتی در گوشه ای از اتاق فیلمبرداری را انجام دهید. این سبک از فعالیت در یوتیوب طرفداران خاص خود را دارد و معمولا ویدئوهای ارائه شده مخاطبان زیادی دارند؛ به خصوص استریم و بخش زنده بازی های کامپیوتری.

یکی دیگر از انواع محتواهایی که طرفداران زیادی دارد، ساخت ویدئوهایی است که در آن یک محصول، بررسی و نقد می شود. نکته جالب این است که برای ساخت ویدئو حتما نیاز نیست که در تصویر باشید و می توانید ویدئوهایی بسازید که فقط روند آموزش شما را نمایش دهند. جون، آدرین و وادگرین (2008) در پژوهش خود نبود تشریک مساعی و همکاری اعضا را از موانع فعالیت تعاونیهای تولید روستایی مطرح کردند. با انجام کارهای فوق و جذاب کردن عنوان و توضیحات محتوای خود میتوانید نرخ کلیک و CTR خود را افزایش داده و به افزایش ترافیک و رنک خود در گوگل کمک کنید. تنظیم موضوع و هدف در تولید محتوای یوتیوب به شما کمک میکند، باعث ایجاد تمرکز میشود و خواهید دانست که چگونه ایدههای خود را پیدا کنید، به جز این موارد، نکات دیگری هم هستند که باید در انتخاب موضوع و هدف رعایت کنید، مانند جذاب بودن و ترند بودن ایدهی محتوای شما، شناسایی پرسونای مخاطب (سن، جنسیت، مکان، علاقه و…) که در نهایت باعث پیشرفت تولید کنندهی محتوا خواهد شد. علاوه بر این می توانید به گونه ای محتوای خود را تهیه کنید که برای مخاطب غیرفارسیزبان نیز جذاب باشد و دایره مخاطبان ویدئو خود را افزایش دهید.

در این سبک از ویدئوها، شما می توانید محصول نویی که هنوز از جعبه آن خارج نشده است را در مقابل دوربین باز کنید و محتویات آن را به بیننده ها نشان دهید. علاوه بر این می توانید محتواهای گوناگونی نیز در زمینه بازی ها تهیه و منتشر کنید. شما می توانید محتوای آموزشی در رابطه با غذاها، دسرها، شیرینی و انواع خوراکی تهیه کنید. از طرفی دیگر خیلی از افراد از حرفه خود ویدئو تهیه و منتشر می کنند که از نمونه های خوب ویدئوهای آموزشی به حساب می آیند. از کانال های خوب و فعالی در این رابطه می توان به Food52 و Babish Culinary Universe اشاره کرد. یکی از سختترین قسمتهای سئو محلی، تعیین رتبهبندی هر مکان است، به ویژه در صورتی که گوگل سرسختانه بخواهد از نتایج بدست آمده در رابطه با موقعیت شما استفاده کند. با اینکار شما باید سعی کنید روی لباسهای یک سال به خصوص کار کرده و مخاطب را ترغیب کنید از محتوای شما بازدید کند. این سبک ویدئوها نیز مخاطبان خوبی دارند؛ اما نسبت به ویدئوهای ولاگ، طیف محدودتری از کاربران آن را مشاهده می کنند و ممکن است برای افزایش بازدید کارتان کمی سخت تر باشد. شاید بتوان این مدل از ویدئوها را زیرمجموعه ویدئوهای نقد و بررسی در نظر گرفت؛ اما به دلیل محبوبیتی که در بین مخاطبان و کاربران یوتیوب دارند، آن ها را در بخش جداگانه ای قرار دادم.

البته در نظر داشته باشید که تولید محتوا، کاری تخصصی بوده و باید براساس اصول سئو انجام شود. صرف نظر از این، در این زمان، سئو کانگ جون مجرد است و روی حرفه خود تمرکز می کند. نام برد. Ali Abdaal فردی است که ولاگ های جالب و دیدنی منتشر می کند. Wi-Fi Thief Detector extension: این افزونه گوگل به راحتی قابل دانلود است و به گونهای طراحی شده که به سرعت نتایج مریوط به بررسی وای-فای را ارائه کند. به همین دلیل افرادی که خجالتی تر و درون گراتر هستند، می توانند به راحتی این سبک از ویدئوها را بسازند. در نهایت این سبک از ویدئوها چون مخاطبین خاص تری دارند؛ محصولات مرتبط معرفی شده در ویدئو را که می تواند پکیج های آموزشی شما باشند، بهتر خریداری می کنند. نقد و بررسی انواع محصولات به خصوص محصولات دیجیتال مانند گوشی های هوشمند از پر طرفدارترین موضوعات این حوزه هستند. انواع فیلم، موسیقی، محصولات هنری، انواع محصولات دیجیتال مانند گوشی، هندزفری، کفش و …