• خانه
  • وبلاگ
  • سئو سایت در کرج – بهنیه سازی و طراحی سایت کرج

سئو سایت در کرج – بهنیه سازی و طراحی سایت کرج

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در برخی موارد ممکن است به دلایل مختلفی تصاویر بارگذاری نشوند، سئو برای حل این مشکل راهکار توصیف تصاویر را پیشنهاد داده است که با یک برچسب جایگزین یا Alt میتوان تصویر مربوطه را توصیف نمود که گویای چه مطلبی است. نکته مهم دیگری که اشاره کردید مقالات کمکی هستند، این تفکر که برخی از مقالات هیچ هدفی نداشته و تنها برای کمک به موضوعات دیگر سایت تولید میشوند درست نیست. مسلما اشتیاق مخاطب همان چیزی است که باعث شده نتفلیکس نسخه های الهام گرفته شده ای از یک سریال را برای کشورهای مختلف تولید کند، اما شما چطور میخواهید کیفیت محتوای سایت خودتان را بررسی کنید؟ علاوه بر این، ممکن است بخواهید سئو کار حرفه ای را استخدام کنید که می تواند به صفحات شما کمک کند. امیدواریم با بکارگیری درست و صادقانه این موارد بتوانید در کسب و کار خود بهتر عمل کنید. الکسا عمدتا با دو معیار تعداد کاربران منحصر به فرد و تعداد صفحات بازدید شده، سایت ها را رتبه دهی می کند و اطلاعات این موارد را از پایگاه داده ی خودش بدست می آورد.

سوال بعدی این است که آیا این پایگاه داده به اندازه ی کافی دقیق است که بتواند معیاری برای میزان محبوبیت وب سایت ها قرار بگیرد یا خیر؟ اما کسب درآمد از این کار به این راحتیم نیست و شما باید دانش کافی در مورد اصول و قواعد نگارش فارسی، اصول سئو ، لحن جذاب و … پس دادههای سایت شما رابطه مستقیمی با بهترشدن نتایج کسب و کار شما دارد و به الکسا اطمینان میدهید دادههایی که ارائه میدهید عاری از هرگونه تقلب، هرزنامه و داده های غیر انسانی است، بنابراین میتوانید بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید. الکسا یک سیستم رتبه بندی دارد که در این سیستم، عمدتا میزان ترافیک وب سایت ها (Unique Visitors) به همراه تعداد صفحات بازدید شده آن وب سایت ها (Pageview) سنجیده و با تمام وب سایت های دیگر مقایسه می شود و با استفاده از آن ها به هر وب سایت در مقیاس کشوری و جهانی یک رتبه الکسا داده می شود. همچنین توجه داشته باشید که قطعا محدودیت هایی برای داده ها در این سیستم وجود دارد و بنابراین سایت هایی که نسبتا ترافیک کمی دارند، یا به دقت در الکسا رتبه دهی نمی شوند و یا به کلی رتبه دهی نمی شوند.

در حقیقت می توان گفت رتبه الکسا معیاری است که بر اساس آن، میزان محبوبیت وب سایت ها مشخص می شود. یا این کاربران، کاربرانی هستند که یکی از هزاران افزونه ی موجود در وب را در مرورگر خود نصب کرده اند (در واقع حدود 25 هزار افزونه در وب وجود دارد که زمانی که آن ها در مرورگر نصب می شوند، این اطلاعات را برای الکسا و … می فرستند). یا این کاربران مجموعه ی افرادی هستند که تولبار الکسا را در مرورگر خود نصب کرده اند که در واقع زمانی که این تولبار را نصب می کنید، هر زمانی که از هر وب سایتی بازدید کنید و صفحات آن را مشاهده کنید، اطلاعات بازدید از آن سایت و تعداد صفحات بازدید شده آن سایت برای الکسا فرستاده می شود و الکسا می تواند از آن ها استفاده کند. در مرحله بعد هم اطالعات مربوط به سایت رو وارد کنید، و سایت خودتون رو راه اندازی کنید، اگه باز مشکلی بود تماس بگیرید. شاید نگاهی بـه کتابچه «تحفه المتمدنین» کـه توسط یک روحانی (شیخ رضا دهخوارقانی، چاپ شده درون کتاب: درک شـهری از مشروطه، صص ۱۳۱ ـ ۱۴۸) و در تأیید مشروطه و لزوم همـیاری به منظور رسیدن بـه تمدن نوشته شده، بتواند ما را با این ادبیـات کـه شواهد بسیـار گسترده دیگر هم دارد، آشنا کند.

توجه داشته باشید که رتبه سایت نسبی است، رتبه سایت شما نه تنها به ترافیک سایت شما بستگی دارد، بلکه به تغییر در ترافیک سایتهای دیگر نیز بستگی دارد. رتبه الکسا سایت دلخواه تان را چک کنید! اگرچه سایتهای آموزشی زیادی وجود دارد اما مهم این است که در آموزشها سادگی و خلاقیت و مفهوم بودن را رعایت کنید و همچنین از ویدیو و عکس برای انتقال بهتر مفاهیم استفاده کنید و فضایی را هم برای بحث و گفتمان و پاسخ دادن به سوالات احتمالی کاربرها فراهم کنید. در نتیجه شما باید از موفقیت کسبوکار خود مطمئن باشید و بتوانید از پس هزینههای طراحی سایت هم بربیایید. شما باید خود را به رهبران و تأثیرگذاران در صنعت خود معرفی کنید.بنابراین آنها این فرصت را دارند که شما و سایت شما را بررسی کنند یا از آنها نام ببرند. به عنوان یک معیار عمومی، تبلیغ کنندگان، سرمایه گذاران و شرکای احتمالی رتبه الکسا شما را جستجو میکنند و از آن به عنوان روشی برای ارزیابی ارزش کسب و کار شما استفاده میکنند.