سئو سایت در تهران چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

زمانیکه با یک شرکت خدمات سئو قرارداد می بندید هدف نهایی شما قرار گرفتن در جایگاه های اول گوگل است. باید این واقعیت در نظر گرفته شود که علایق و سبکهای یادگیری زبانآموزان هر چند سال نسبت به نسل قبل تغییر میکند و در نظر گرفتن این موارد در کنار سیاستها و سازوکارهای کلان آموزشی ضروری است. نتایج این پژوهش نشان داد که در این برنامة آموزشی، تمرکز اصلی بر روی یادگیری مهارتهای خواندن، نوشتاری، شنیداری، گفتاری و دستور بوده، در حالی که تفکر انتقادی مورد غفلت واقع شده است. مشکل این نوع سئو ریسک بالای آن است. اگر اینطور است ابتدا مقاله سئو کلاه سیاه را بخوانید تا دلیل پنالتی شدن تان را بفهمید، سپس مقاله پنالتی گوگل را مطالعه کنید تا علاوه بر افزایش دانش تان، راه حل های رفع این مشکل را هم یاد بگیرید. محتوای صفحات باید مشکل اصلی مشتری را مرتفع کند. صفحاتی که اطلاعات مورد نیاز کاربر را به طور دقیق بیان کنند؛ یعنی کاربر بعد از مطالعه محتوای آن صفحه، نیازی نداشته باشد به وب سایت دیگری مراجعه کند. بر هیچکس پوشیده نیست که تعداد زیادی وب سایت اسپم یا بی کیفیت در دنیای اینترنت وجود دارد.براساس برخی تخمین ها حدود 60% وب سایت ها در اینترنت را صفحه های اسپم تشکیل می دهند.موتورهای جستجو برای مقابله با این نوع وب سایت های نامرتبط، از سیستم های مختلفی جهت اندازه گیری مورد اطمینان بودن سایت ها استفاده می کنند که بسیاری از این سیستم ها بر اساس نحوه لینک دهی کار می کند.برای مثال اگر وب سایت شما لینک هایی را از سایت های بسیار قابل اطمینان کسب کند باعث می شود که نمره مورد اطمینانن شما نیز بسیار بالا برود.وب سایت های دانشگاهی (.edu) ، وب سایت های دولتی (.gov) و سازمان های خیریه نمونه هایی از سایت های با درجه اطمینان بالا محسوب می شوند.

عدم وجود چنین امکانی در درازمدت می تواند به رتبه بندی وب سایت شما آسیب برساند. درست است که بارها اعلام کرده ایم گوگل وب پیج ها را مورد رتبه بندی قرار می دهد نه وب سایت ها را؛ ولی یک وب سایت اگر ساختار کلی باکیفیتی داشته باشد، صفحات جدیدش هم بر همان اساس در منظر گوگل شناخته می شوند مگر اینکه نویسنده از کیفیت محتوایش بکاهد. تولید محتوا تنها منحصر به اینترنت و فضای آن نمی شود و این شغل از گذشته تا به امروز وجود داشته و رنج گسترده ای از فعالیت ها را در بر می گرفته است. تقریبا در هر صفحه وب باید روش واضحی برای تماس با مدیر سایت وجود داشته باشد. تبلیغات تا زمانی که مزاحمتی برای کاربر ایجاد نکند، دال بر بی کیفیت بودن یک صفحه نیست. در بالاتر در مورد صفحات بی کیفیت و اینکه گوگل بر اساس چه فاکتورهایی آن ها را می شناسد، نکاتی را برای شما عزیزان بیان کردیم.

گوگل از سایت ها انتظار دارد که طبق یک برنامه مشخص ویرایش، بازبینی و بررسی شوند. وقتی گوگل به سایت شما وارد می شود با توجه به لینک هایی که دریافت کرده اید و ساختار داخلی سایت شما مطالب و محتواهای شما را مورد بررسی قرار می دهد و متوجه زمینه کاری شما نیز می شود. در این بخش از سایت تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس سایت و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید تا تیم های متخصص و حرفه ای گزارشی از وضعیت سایت به شما بدهند تا بتوانید با تحلیل آن در سایت خود تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید. در صورتی که سایت در هر کدام از این قسمتها صاحب رتبهای نبود به این معناست که اطلاعات دریافتی الکسا از آن سایت تا حدی کم است که الکسا نتوانسته آن را وارد رتبه بندی کند. بخش دیگری از پرسشنامه شامل طیف سنجش میزان رضایت شغلی با ابعاد آن (شامل رضایت از ماهیت کار، دستمزد و مزایا، شرایط انجام کار و مدیران) است و بخشی نیز طیفهای آموزش شغلی، ابهام نقش، رضایت از زندگی، امنیت شغلی، ارزیابی خانواده از شغل و ارزیابی همکاران از شغل را در بر داشت.

اگر پاسخ شما هیچ چیز است، ابتدا باید از دوره آموزش سئو استفاده کنید. بهتر دیده شدن بدین معناست که مطالب و محتواهای شما بنابر کلمات کلیدی که در آن به کار رفته شده است، با جستجو کاربر در حیطه کلمات کلیدی، وب سایت شما در بالاترین رتبه قرار خواهد گرفت و در نهایت می توانید بدین گونه میزان زیادی بازدید کننده به وب سایت خود جذب کنید و به مرور زمان محبوبیت بالایی بدست بیاورید و کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید. این نکته مهم را همواره مدنظر داشته باشید که زیبایی وب سایت شما هیچ اهمیتی برای گوگل ندارد و گوگل دلیلی نمی بیند صرف اینکه یک وب سایت طراحی بسیار زیبایی دارد، به آن رنک بالایی بدهد. گوگل اهمیت ویژه ای برای تخصصی بودن مطلب در نظر می گیرد؛ درنتیجه به خاطر اینکه همه افراد مطلب صفحه شما را متوجه بشوند، از تخصصی بودن موضوع کم نکنید یا حداقل در بخشی از محتوایتان به صورت کاملا تخصصی موضوع را مورد بررسی قرار دهید.