سئو سایت حرفه ای – سئو ارزان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک امکان بسیار مهمی که نسخه حرفهای یواست سئو دارد این است که به شما این امکان را میدهد که کلمات کلیدی بیشتری را وارد کنید، یعنی در حالت عادی و نسخه رایگان، اگر ما میتوانیم پست خود را با کلمه ماشین، سئو کنیم؛ در نسخه حرفهای میتوانیم با کلمات ماشین، ماشین سال، خودرو، ماشین ایرانی و چند کلمه دلخواه دیگر سئو کنیم. پس در نسخه حرفهای میتوانیم چند کلمه کلیدی کانونی استفاده کنیم و سایت را با این کلمات سئو کنیم. یک سری ربات، Crawl ها یا باتهای گوگل داریم که معمولاً در فارسی به آنها رباتها یا خزندههای گوگل گفته میشود، که این رباتها وقتی وارد یک صفحه میشوند، وظیفهی ایندکس کردن صفحه را دارند؛ ایندکس کردن صفحه یعنی ثبت آن صفحه در نتایج گوگل، همچنین تمام لینکهای داخلی و خارجی که در آن صفحه وجود دارد را باید ذخیره یا ایندکس کنند. اگر یک کسب و کار اینترنتی دارید و یا وردپرس را نصب کردید پیشنهاد می­کنیم در مرحله اول اقدام به بالا بردن سئو سایت خود کنید، افزونه­های زیادی برای افزایش سئو سایت وجود دارد که یکی از مهم­ترینهای این افزونه­ها yoast seo premium است که شما می­تونید برای پیشرفت کسب و کار خود از این افزونه استفاده کنید.

که با پرداخت هزینه می­تونید آن را دانلود کنید به نسبت نسخه رایگان خود امکانات بیشتری را به شما می­دهد، به­عنوان مثال در نسخه رایگان این افزونه شما می­تونید فقط یک کلمه کلیدی انتخاب کنید اما در نسخه دیگر کلمات کلیدی کانونی بیشتری را تا 5 کلمه می­تونید اضافه کنید، همچنین در نسخه premium این افزونه شما در وب­سایت خود می­تونید تبلیغات سایت را حذف کنید. اما خب یک زمانی کاربر شما در گوگل کلمه ماشین را جستجو میکند، خب آن زمان چه اتفاقی میافتد؟ حالا افزونه سئو وردپرس با شما همراه است تا در صورتی که یک صفحه از سایت شما حذف شد ، در سایت وردپرسی شما جستجو کرده و مطلبی که بیشترین شباهت را با صفحه درخواستی کاربر شما دارد پیدا می کند و کاربر را به آن صفحه انتقال می دهد. در این نسخه شما می­تونید پی­شنمایش صفحات مجازی مانند دریتر، فیس­بوک و غیره را داشته باشید اما در نسخه رایگان این افزونه تنها پیش­نمایش گوگل موجود است.

اما این فقط بخش کوچکی از ماجرا بود. ازنظر خیلی از دوستان بهترین پلاگین وردپرس یواست سئو پریمیوم است و میگویند اگر شما این افزونه را نصب کنید، نتیجه کاملاً خوبی در گوگل خواهید داشت، این حرف کاملاً اشتباه است، چراکه اگر قرار باشد بیش از 60 هزار وبسایتی که الآن در ایران با وردپرس راهاندازی شده، بخواهند از این پلاگین استفاده کنند و درنتیجه یا صفحه اول گوگل باشند، مسلماً گوگل باید 60 هزار نتیجه در صفحه اول خود نشان دهد که این غیرممکن است! پس گوگل به این روش کار میکند و سعی دارد همیشه بهترین نتیجه ممکن را به کاربر نشان دهد، تا کاربر دفعه بعد نیز از گوگل برای رسیدن به نتایج جستجوهای خود استفاده کند. سایت شما باید روی هر نوع موبایل و تبلت بدون مشکل نمایش داده شود و سرعت خوبی برای لود شدن داشته باشد تا کاربر بتواند به درستی از آن استفاده کند و اگر سایت شما هنوز از این نظر مشکل دارد و فکری برای آن نکرده اید باید بدانید که به زودی ترافیک و رتبه های ارگانیک سایت خود را از دست خواهید داد. پس یواست سئو پریمیوم این وظیفه را ندارد که سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورد، بلکه ابزاری است که به سایت شما کمک میکند در نتایج اول گوگل قرار گیرد.

در نسخه رایگان برای این کار باید کلمه خودرو را وارد کنید و آن پست براساس کلمه خودرو برای شما آنالیز میشود و نتیجه آنالیز را برای شما نشان میدهد. هر دو نسخه این پلاگین زمانی که نصب میشوند، یک باکس آنالیزی را به ما نشان میدهدند، که ما میتوانیم کلمه کلیدی موردنظر خودمان را در آن وارد کنیم و آن صفحه از وبسایت را با این کلمه کلیدی آنالیز کنیم، که این کار اصلی یواست سئو است و در جلسات بعدی همین دوره آموزشی رایگان برای شما تمامی این موارد کاملاً توضیح داده خواهد شد. بهتر است بگوییم که این افزونه به ما کمک میکند تا وبسایت خود را آنالیز کنیم و سایت را برای رسیدن به صفحه اول گوگل آماده کنیم. با افتخار اعلام میکنیم که ما هم در میهن وردپرس و هم سایتهای مشتریان سئو از یواست سئو استفاده می کنیم. این شرکت با استخدام پرسنل مجرب و با دانش روز و ایجاد تیم های تخصصی طراحی سایت قزوین در زمینه های آنالیز سایت موجود مشتریان و ارائه بهترین راهکار ها به مشتریان به جهت بروزرسانی و همچنین ایجاد سایتهای جدید و …