سئو در سگزی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طراحی سایت و سئو سایت. الکسا رتبه بندی سایت ها را بر اساس چندین فاکتور تعیین میکند و علاوه بر شمارش تعداد بازدید و ایپی وارد شده به سایتتان، معیارهای دیگری نیز برای بررسی عملکرد یک وب سایت درنظر میگرد که اهمیت آنها کمتر از تعداد بازدید روزانه و یا ایپی های ورودی نیست. شاید بدانید که اکانتهای اینستاگرام به سختی توسط موتور های جستجو، ایندکس میشوند و به دنبال آن نمایش محتوای این اکانتها در نتایج جستجو، کمتر پیش میآید. اولویت بازدید کاربران سامانه افزایش بازدید مناسب کسب و کارهایی است که مایل هستند حتما تمامی کاربران افزایش بازدید در فعالیت روزانه خود از سایت شما قبل از سایر سایت ها تبلیغتان برایشان نمایش داده شود. نقش خودروها در تردد شهری به دلیل شیوع کرونا در این اتفاق تاثیر داشته و در عین حال ضعف حمل و نقل عمومی و ریختن بار ترافیک بردوش شخصی ها، بر افزایش ترافیک دامن زده است.

وی به موضوع حمل و نقل عمومی نیز اشاره کرد و گفت: در بحث مترو و اتوبوس مراجعات در زمان کرونا تقریبا نصف شد و حالا کم کم داره این روند در حال افزایش است. بازدید از سایر صفحات یک سایت قابلیتی اقتصادی جهت کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت بازدید های بازدید کنندگان است با این امر مدت زمان ماندگاری هر کاربر با بازدید های متعدد بین صفحات مختلف تقسیم خواهد شد. صفحه اصلی سایت شما باید تا حد امکان سبک باشد و مطالب را به چندین فایل تقسیم تقسیم کنید. علاوه بر این، شما فقط وقتی شخصی روی تبلیغ شما کلیک میکند پرداخت میکنید؛ به عبارتی این نوع تبلیغ پرداخت به ازای کلیک است. با خواندن هرکدام از این الگوریتمها و فهم کار آنها متوجه خواهیم شد که چطور گوگل سایتهای دنیا را براساس کلمات کلیدی رتبه بندی میکند. چطور آمار بازدیدهای سایتمان را بررسی کنیم و از صحت انجام بازدید اطمینان حاصل نماییم؟ چطور میتونم تا 90 روز حداقل 10 هزار بازدید بدون مراجعه مجدد سفارش بدم؟ لزا در صورتی که مایل به سفارش بازدید روزانه کمتر از 3000 هستید پلن پیش فرض این امر را میسر میکند و هیچ محدودیتی برایتان ندارد.

چرا نمیتونم بازدید روزانه کمتر از 3000 را برای پلن با ماندگاری 15 دقیقه تهیه کنم؟ هر بازدید حداکثر 150 ثانیه است و با انتخاب مدت ماندگاری 60 دقیقه کاربر در ساعات مختلف شبانه روز بین 24 الی 30 مرتبه از صفحات درخواست شده شما دیدن خواهد داشت. همچنین جهت کاهش نرخ پرش علاوه بر تعیین کردن صفحات مختلف جهت بازدید ( امکان بازدید 1 تا 15 صفحه مختلف از یک سایت ) میتوان ماندگاری بیشتر از پلن پیش فرض ( ماندگاری 7 الی 150 دقیقه ) طی 10 الی 100 بازدید در طول شبانه روز در ساعات مختلف توسط هر کاربر انجام میشود. همانطور که در توضیحات اشاره شد جهت بهبود نرخ پرش و افزایش کیفیت بازدید ها ماندگاری هر کاربر در 10 الی 100 مرتبه بازدید 150 ثانیه ای با حداقل 15 مرحله اعتبارسنجی در ساعات مختلف شبانه روز انجام خواهد شد. این امر جست وجو درباره برند شما در گوگل را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد بنابراین شما به راحتی امکان تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف را پیدا خواهید کرد. بله، تمام پلن ها مشمول تخفیف هستند و با افزایش مدت ماندگاری به صورت اتوماتیک تخفیف خواهید داشت. جهت افزایش ترافیک سایت و وبلاگ در مجموعه بازدید ایده سرویس افزایش بازدید سایت – سرویس بهبود رتبه الکسا اقتصادی – بهبود رتبه الکسا حرفه ای و بهبود رتبه الکسا شرکتی ارائه میشود و از این رو سامانه افزایش بازدید تنها جهت کسب درامد و فعالیت کاربران است و قابلیت ثبت سفارش تنها از همین طریق میسر خواهد بود.

فاکتور ” بازدید از سایر صفحات ” هنگام ثبت سفارش میتواند بین 1 الی 15 صفحه تنظیم شود. سقف بازدید روزانه باید با ضریب 500 تعیین شود و سایر اعداد وارد شده به نزدیک ترین عدد گرد خواهد شد. درج لینک جهت افزایش بازدید پس از تعیین سقف بازدید روزانه فعال میشود و بسته به تعداد بازدید از سایر صفحات میتوانید در این بخش لینک درج نمایید. دریافت بازدید ترکیبی از 4 سامانه افزایش بازدید موردنیاز بسیاری از مشتریان بازدید ایده است. بارها شاهد مدیریت سخت تبلیغات در سایت های مختلف افزایش بازدید توسط مشتریان بودیم و علت استفاده کردن همزمان مشتریان از سایر سامانه های افزایش بازدید نیز بهرهمندی از ایپی و ترافیک بیشتر بوده که هیچگاه تحقق پیدا نکرده چراکه بسیاری از کاربران ( کاربرانی که جهت کسب درامد تبلیغات مشتریان را بازدید میکنند ) به صورت مشترک در چند سامانه افزایش بازدید در حال فعالیت هستند و تنها هزینه اضافی را مشتری به دلیل تشابه بازدیدکنندگان متقبل میشود و برای حل مشکلات متعدد این چنینی، بازدید ایده سفارشاتی که درخواست بازدید ترکیبی را داشته باشند علاوه بر بهرمندی از کاربران مجموعه وب سایت های بازدید ایده به سایر شرکای تجاری و یا سایت های افزایش بازدید که تحت اسکریپت افزایش بازدید مجموعه بازدید ایده فعال هستند ارائه میکند تا علاوه بر کاهش هزینه های مشتریان، ترافیک بیشتر نیز برای وب سایتشان دریافت نمایند.