سئو حرفه ای چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ولی وقتی بخواهیم به عنوان یک سئوکار حرفه ایی درباره پارامترهای موثر در سئو صحبت کنیم آن وقت بیش از 100 فاکتور مختلف برای آنالیز سئوی وب سایت وجود دارد. حال وقتی شما یک سایت جدید طراحی می کنید در واقع وارد این جهان می شوید که در بین این تعداد بالا سایت شما گم خواهد شد. امروزه با توسعه اینترنت ، سایتهایی که در حوزه پزشکی و سلامت فعالیت دارند و یا وبسایت کلینیک های درمانی می توانند با تبلیغات و بازاریابی هدفمند ، سئو ، لینکسازی و تبلیغات لینکدار ، به تعداد بیشتری از افراد خدمات خود را ارائه دهند. و در نهایت اینکه اگر سایت مرجع و خوبی برای انتشار رپورتاژ پیدا کنیم، در اصل تعداد زیادی بک لینک باکیفیت برای خودمان خریدهایم. برای مثال حدود چند سال پیش گوگل در ردیابی لینک های خارجی سایت ضعیف بود بنابراین عده ای با سوء استفاده از این ضعف گوگل و با ساختن لینک های بسیار زیاد اسپم برای سایت های خود توانسته بودند رتبه های خوبی در گوگل کسب کنند، اما همین که گوگل الگوریتم پنگوئن خود را ارائه کرد این سایت ها را جریمه کرده و رتبه هایی که از راه کلاه سیاه کسب کرده بودند را پس گرفت و حتی آن ها را به رتبه های بسیار پایین تر از قبل فرستاد.

در واقع در حال حاضر تمامی کسب و کارهای اینترنتی و حتی غیر اینترنتی در تلاش هستند که در نتایج گوگل برای خود جایگاهی رو کسب کنند، برای همین است که بر اهمیت سئوی سایت ها روز به روز افزوده می شود. در این دوره آموزش سئو وب سایت بر پایه قواعد اصولی شکل گرفته است و بهترین نتیجه را برای شما در بر خواهد داشت. این گروه انواع مختلف ابزار های آنلاین با تمرکز بر سئو و آنالیز متن و کلمات کلیدی، روش های آنالیز وب سایت و بک لینک و غیره است. این ابزار قادر است 156 نکته سئو را در وب سایت شما بررسی نماید. در این سایت چه چه رتبه پایینتر باشد، بهتر است. یکی از بهترین راه های افزایش و بهبود رتبه الکسای سایت ها، فعالیت در انجمن ها و فروم ها است، که البته اگر در انجمن و فروم های مرتبط با موضوع سایت خودتان فعالیت کنید، خیلی بهتر خواهد بود چون نرخ تبدیل بسیار بالاتر خواهد رفت و در نتیجه در مدت زمان بسیار کوتاهتری نسبت به انجمن های غیر مرتبط، می توانید بازدید کننده بسیار بیشتری جذب کنید.

همانطور که در ابتدا این مطلب گفته شد با توجه به افزایش سایت ها نیاز به این است که افرادی این سایت هارا بهینه کنند تا در رتبه های اول گوگل قرار بگیرد و بازدید و درآمد سایت ها بیشتر شود. از جمله مواردی که برای افرادی که میخواهند سئو را شروع کنند درآمد این شغل می باشد که بدانند با یادگیری این تخصص چه مقدار در آمدی میتوانند برای خود داشته باشند. از راه های دیگر کسب درآمد از سئو راه اندازی آژانس تبلیغاتی و گرفتن پروژه های متعدد سئو سایت و پورسانت گرفتن از این پروژه ها است. زیرا در این صورت کسب و کار اینترنتی شما رو به نابودی کشانده می شود و معمولاً راه های جبران آن بسیار مشکل خواهد بود. دریافت بک لینک از سایت هایی که ترافیک و بازدیدکننده واقعی دارند یکی از روش های موجود برای مستحکم کردن سایت و حضور آن در دنیای آنلاین خواهد بود. ریدایرکت کردن مجدد صفحات شامل ارسال شخصی به نشانی اینترنتی متفاوت از صفحهای است که فرد در ابتدا روی آن کلیک کرده است. استفاده از متادیسکریپشن یا همان توضیح اختصاری مطالب، برندسازی، استفاده از عناوین جذاب و خاص، alt تصاویر، برطرف کردن خطاها و کوتاهسازی URL از جمله اقدامات مناسب در این زمینه است.

احتمالاً همان طور که میدانید میمها بخشی از تصاویر یک فیلم، سریال یا سوژهها هستند و فضای ویژهای برای طنزپردازی فراهم خواهند کرد. لینک­هایی که به سایت شما زده شده­اند: مصرف کنندگان محتوا که از لحاظ زمانی در مضیقه­اند، درصورتی که لینکی در محتوا فراهم شود، تمایل بیشتری به بازدید از سایت شما دارند. آیا می خواهید که وب سایت شما ترافیک و بازدید کننده بیشتری داشته باشد؟ صنعت و حوزه فعالیت: باتوجه به اینکه در خرید بک لینک ، باید به ارتباط موضوعی دو سایت دقت داشته باشید ، صنعت و حوزه ای که یک وبسایت در آن فعالیت میکند ، نقش تعیین کننده در هزینه نهایی دارد. هرچه مشتریان محتوای با کیفیت بیشتری را ببینند، احتمال ارتباط مثبت با شرکت شما بیشتر می شود. اما اگر درصد بیشتری از سایت شما را سئوی کلاه سیاه تشکیل داده باشد، احتمال پنالتی شدن سایت شما وجود دارد. چون وب سایت ما و از سوی دیگر موتورهای جستجو مدام در حال تغییر هستند بنابراین باید حواسمان باشد که تغییرات و به روز رسانی هایی که در وب سایت انجام می دهیم، حتی وب سایت هایی که به ما لینک داده اند آسیبی به سئوی سایت ما وارد نمی کنند.