• خانه
  • وبلاگ
  • سئو تصاویر؛ ۱۸ نکته مهم برای بهینهسازی عکسها – وب رمز

سئو تصاویر؛ ۱۸ نکته مهم برای بهینهسازی عکسها – وب رمز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این ابزار سئو سایت نسخهی رایگان و پولی دارد. زیرا در بعضی کلمات چنانچه رها شوند و سئو صورت نپذیرد قطعا تنزل جایگاه را خواهیم داشت و این اصلا خوب نیست. قطعا برایتان عجیب است که بدانید چگونه بسیاری از صاحب نظران مایل به مصاحبه با شما هستند، کافی است فقط از آنها بخواهید. تولید فیلم طنز, ساخت ویدئوهای چالش, ساخت دوربین مخفی, مصاحبه طنز, صداگذاری طنز بر روی فیلم­ها و… ضمن این که این روش همواره به عنوان یک پیشنهاد تولید محتوا مطرح بوده و هست. در حال حاضر کانال­هایی که بهترین­ها را درست می­کنند زیاد هستند و می­توانید با الهام گرفتن از آن­ها و بررسی کانال­های مختلف, به یک ایده­ی جالب برای ساخت کانال برسید و از این راه کسب درآمد داشته باشید. تولید محتوا در یوتیوب و آپارات در زمینه­ی بهترین­ها و یا بدترین­ها, نیاز به تخصص زیادی ندارد اما باید زمان بگذارید و اطلاعات لازم در جمع­آوری کنید. بهترین­ها و بدترین­ها در موضوعات مختلف, همیشه برای مردم جذاب است.

این تکنیک ها به دنبال سوء استفاده از ضعفهای الگوریتمهای موتورهای جستجو هستند و دوست دارند از این روش برای رتبه بندی بالاتر سایت ها استفاده کنند. پیشنهاد ما این است که اگر قصد دارید تولید محتوا در یوتیوب و آپارات را در حوزه­ی خبری شروع کنید؛ فقط بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنید. یکی دیگر از راه­های کسب درآمد از یوتیوب و آپارات, گرفتن تبلیغ از برندها و افراد مختلف است. اما یکی از راه­های راحت برای فعالیت در اینستاگرام است که می­تواند باعث جذب مخاطب در اینستاگرام شود. به همین دلیل همیشه محتوای طنز و سرگرمی طرفداران عام و بسیار زیادی دارد و خیلی زود می­تواند برای شما مخاطبان زیادی را به همراه بیاورد. از جمله موضوعاتی هستند که افراد زیادی به دنبال آن­ها هستند و می­تواند بازدیدکنندگان زیادی به کانال شما اضافه کند.موضوعات زیادی برای نقد کردن وجود دارد و فقط کافی است به این مسئله فکر کنید که کدام یک از موضوعات موجود برای مردم جذاب­تر است.

در ادامه موضوعاتی برای تولید محتوا در یوتیوب و آپارات را به شما معرفی می­کنیم تا ببینید کدام یک از این موارد برای شما امکان­پذیر است. یکی دیگر از راه­ها برای فعالیت در یوتیوب و آپارات, بازنشر ویدئوهای دیگران است. انتخاب تیتر جذاب و کاور خاص برای هر خبر می­تواند در جذب مخاطب تأثیر زیادی بگذارد. محصولات جدید در حوزه گوشی­های موبایل و فناوری­های جدید همیشه برای دیگران جذاب است و خیلی طرفدار دارد. این که بتوانند به طور رایگان از طریق دنیای مجازی یک موضوع جدید را یاد بگیرند برای افراد زیادی جالب و هیجان انگیز است. یکی از بهترین­ راه­ها برای تولید محتوا در یوتیوب, ساخت ویدئوهای مربوط به گیم و بازی است. یکی از موضوعات برای تولید محتوا در یوتیوب و آپارات نقد و بررسی محصولات مختلف است. قبل از آن که برای تولید محتوا در یوتیوب و آپارات اقدام کنید؛ لازم است حتماً به بررسی صفحات آموزشی بپردازید و بررسی کنید چه موضوعاتی مخاطبان بیش­تری دارد و شما می­توانید در این زمینه فعالیت کنید. خیلی از افرادی که برای مشاوره طراحی سایت به ما مراجعه می کنند دانش کمی در این زمینه دارند. در صورت نیاز به این خدمات می توانید به بخش مربوطه مراجعه و از جزئیات و نحوه ارائه آنها مطلع شوید.

در واقع این یک رابطه برد-برد برای گرفتن بازدید است. برای جلوگیری از ارائه محتوای تکراری در آدرسهای مختلف؛ باید همه آنها به یک آدرس اصلی ریدایرکت شوند. از جمله ویدئوهای پرمخاطب و پرطرفدار در یوتیوب و آپارات, ویدئوهایی است که در آن یک محصول جدید را باز می­کنند و سپس در مورد آن توضیحاتی ارائه می­دهند و به نقد و بررسی آن می­پردازند. اگر در این راه شروع به تولید محتوا در یوتیوب و اپارات کنید؛ به زودی شرکت­های زیادی برای همکاری در فروش و یا تبلیغات به شما مراجعه خواهند کرد و شما می­توانید از این راه کسب درآمد خوبی داشته باشید. یکی از راه­های فعالیت در یوتیوب و آپارات و کسب درآمد, همکاری در فروش یک محصول یا فروش محصولات خودتان است. نحوه استفاده از محصولات, نشان دادن کیفیت محصول, مقایسه محصول با رقبا و… چون در دنیای اطلاعات دائما در حال تغییر هستند و محتوای قدیمی ممکن است که کارایی و جذابت خود را از دست بدهند و منقضی شوند، و در نتیجه باعث کاهش رتبه الکسا شوند. وب سایت هایی که در زمینه تولید محتوا فعالیت زیادی دارند و بصورت مستمر مطالب و مقالات جدیدی منتشر می کنند ، در مدت زمان بسیار کمی می توانند رتبه الکسا ایران را کاهش دهند.