سئو – تارینوتک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به کلیه این فرایند ها سئو سازی سایت اطلاق میشود – حال این بحث پیش میآید اگر ۵۰ سایت عینا و مشابه هم مراحل بهینه سازی سایت و سئو سازی را به خوبی انجام داده باشند کدام یک از آنها در صفحه اول قرار میگیرد و چرا ؟ بدون برش تصاویر این امکان را داشته باشد که همان تصویر را به طور کامل در اینستاگرام پست کنید. ما ادعایی نداریم و و بدون توجه به رقبا شبانه روزی تلاش میکنیم و بجای تئوری بافی در عمل ثابت میکنیم. در گذشته بیشتر صفحات وب به صورت Html و بدون فایلهای تصویری و Flash بود به همین دلیل برای باز کردن آنها حجم کمتری از ترافیک مصرف میشد، اما بیشتر صفحات کنونی وب دارای تصاویر و فایلهای Flash متحرک هستند و در نتیجه این صفحات حجم بیشتری از اینترنت را استفاده خواهد کرد. اما به هر حال میتوانید پروفایل بکلینک مشتری را ارزیابی کرده و هر مورد مشکوکی را تشخیص دهید. دیگه تشخیص اینکه چه زمانی باید کار کنی و چه زمانی منتظر بمانی چیزی نیست که بتوانید از کسی یاد بگیرید . اگر کسی حتی یک هفته سایتش صفحه اول گوگل را تاچ کرده باشد دیگر به سایر روش های بازاریابی نمیتواند فکر کند و میشود آدمی که بنز داشته و دیگه نمیتونه ماشین دیگه ای را سوار شه ؛ متاسفانه دلال بازی در همه جای اقتصاد ایراد خودنمایی میکند .

سرعت سایت نقش کلیدی در حصول موفقیت پروژه های سئو سازی داشته و دارد و بعد از این هم این اهمیت هر روز بیشتر میشود … سئو وب سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که بر روی سایت انجام میگیرد تا این سایت توسط موتورهای جستجو سریعتر , بهتر و قویتر دیده شود . تعریف آکادمیک سئو سایت : کلیه فرایند هایی که برای بهتر و زودتر دیده شدن یک وبسایت اینتر نتی انجام میشود را سئو مینامند . در واقع می توان گفت یک سایت باید از قابلیت نمایش بر روی تبلت و موبایل برخودار باشد. در بخش بررسی عملکرد مؤلفههای هر بخش در وضعیتهای میزان نیاز تعاونی و میزان انجام توسط تعاونی و در بخش عوامل مؤثر بر عملکرد وضعیت هرکدام از تعیینکنندهها در حال حاضر و میزان تأثیر بر عملکرد شرکت بررسی شدند. همچنین، انجام پژوهشهای امکانسنجی استفاده از رسانههای اجتماعی در امور پژوهشی و وظایف شغلی در سازمانهای گوناگون، بررسی امکانات ایجاد و تدوین خطمشی استفاده و کاربرد رسانههای اجتماعی در چارچوب سیاستهای سازمانها و تعیین و امکان بهکارگیری انواع استفادۀ خلاقانه از رسانههای اجتماعی در سازمانها بهعنوان پژوهشهای آتی پیشنهاد میشود. مقررات اسناد بینالمللی که از حقوق مالکانه حمایت میکنند در مواردی حق فردی را نادیده میگیرند و به دولت اجازه میدهند که براساس جلب منفعت عمومی عمل کند و در مواردی حق فردی را نادیده بگیرد و به عبارتی از حقوق اجتماعی حمایت و بیعدالتیهای اجتماعی را محو کند (همان: 209). در متون فقهی نیز براساس قاعده «الاهم والمهم» یا «تزاحم اهم و مهم» میتوان استدلال کرد که در صورت تزاحم بین حقوق فردی و جمعی به جهت مهمتر بودن حقوق جمعی آن را مقدم داشت.

تولید محتوا متنی را در سایت ها و شبکه های اجتماعی بیشتر لمس خواهید کرد. چه تاثیری در زندگی و کار ما میتواند داشته باشد ؟ لینک ها تاثیری بر تجربه کاربر ندارند و هدف اصلی آنها بهبود اعتبار سایت توسط موتورهای جستجو است. و هزاران سئوال از این دست را میتوانید از کسانی بپرسید که تجربه حضور در صفحه اول گوگل را داشته اند . درصورتیکه در امر تبلیغات محصولات خود موفق عمل نکنید، درآمدتان به طرز چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. ربات های گوگل بدین شکل کار میکنند که وقتی سایت شما را در بخشی از فضای اینترنت پیدا میکنند وارد سایت شما میشوند و به خزیدن در سایت شما میپدازند. الان در مرحله ای هستیم که رتبه بندی اول سایت امیل به مرحله امن رسیده است و حالا نوبت پرداختن به ترافیک شاخص بندی شده به درآمد است. اما از آنجا که الگوریتم سئو گوگل، دائما در حال بروزرسانی و بهبود هستند، معمولا سئو سایت صفحه اول گوگل را هدف گرفته است. اما چون کلمه کاهش با خود بار منفی به همراه دارد؛ این اشتباه رخ می دهد و اکثرا مدیران در کلام به دنبال افزایش رتبه الکسای خود هستند.

متأسفانه برخی فکر میکنند که صرف آشنایی با اکسل کفایت میکند؛ اما باید گفت که برعکس تسلط بر پایهترین ابزار بیشتر از آشنایی اهمیت دارد که سئوکار باید اول از همه به آن توجه کنند. بلکه باید خودتان در مسیر آن را تجربه کنید . خیر. فاکتور های سئو همواره در تغییر بوده و باید چک لیست سئو مورد استفاده به روز شده و موارد جدید در نظر گرفته شوند. اتصال کنسول جستجوی گوگل به حساب گوگل آنالیتیک شما به تجزیه و تحلیل داده های کنسول جستجو در گوگل آنالیتیک کمک می کند.این کار به شما یک دیدگاه جدید در مورد محتوای و کلیدواژه های با کارایی بالا میدهد.اگر قبلا چنین کاری نکرده اید، باید گوگل آنالیتیک را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید. و اگر دیر کنید شاید دیگر هیچ سئو کاری نتواند سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورد . سئو کار حرفه ای، با تجربه و تحقیق هایی که داشته کاملا می تواند بهترین سایت مرجع را برای شما انتخاب کند تا بهترین بازخورد و بیشترین بازده را داشته باشید. کاری که یک کارشناس بهینه سازی سایت و متخصص سئو کار انجام میدهد عبارت است از بهینه سازی یک سایت بر اساس پارامترهای رتبه بندی موتورهای جستجو چیز خیلی فضایی نیست و هر کسی یک تا چند ماه وقت بذارد میتواند در حد کلیدواژه های معمولی گلیم خود را از آب بیرون بکشد …