• خانه
  • وبلاگ
  • سئوی کلاه سیاه چیست و چگونه ما را بدبخت میکند؟

سئوی کلاه سیاه چیست و چگونه ما را بدبخت میکند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر تصمیم خود را برای آموزش سئو در اصفهان گرفته اید. اخیرا آموزش تولید محتوا حرفهای با موبایل تبدیل به یکی از شغلهای پردرآمد در دنیا شده است. که باید آن را به صورت روتین بروزرسانی کنید به این منظور نیاز به آموزش تولید محتوا دیجیتالی و همچنین محتوا جدید دارید. به این صورت که اگر اشخاصی راجع به یک موضوع و فواید آن مینویسند، شما راجع به مضرات آن بنویسید این گونه در نظر مخاطبان متمایز به نظر آمده و نشان داده میشود که شما به موضوعاتی میپردازید که دیگران نمیپردازند. شما میتوانید در مورد یک موضوع که میخواهید بنویسید با کلمات کلیدی مرتبط با آن تولید محتوا کنید یعنی در مورد آن مطلب بیاید و مطالب بیشتری بزارید که بتوانید محتوای جامعی را به مخاطب خود بدهید. آموزش تولید محتوا رایگان متنی را میبینم ولی آیا درآمدی دارد؟ آموزش تولید محتوا متنی یکی از هدف هایی است که ما برای بالا بردن کیفیت محتوای موجود در سطح وب انجام میدهیم. مطلوبترین ایده برای آموزش تولید محتوا متنی رایگان تصویری این است که در قالب یک ویدوی مختصر و مفید، کلیه خدمات و محصولات خود را برای مشتریان به نمایش گذاشته و توضیحات مفیدی را ارائه نمایید و سپس نسبت به اشتراک گذاری آن با سایر افراد و کاربران اقدام نمایید.

حال نوبت به تیتر بعدی می رسد که شما از آن استفاده کنید، یعنی “سایت های فارسی زبان خارج از کشور” این هم یک سر تیتر دیگر است که در تیتر قبل در حالت کلی به سایت های فارسی زبان پرداختیم اما در این تیتر ما به سایت های فارسی زبان خارج از کشور میپردازیم که چگونه فعالیت می کنند و چگونه تولید محتوا را باید برای آن ها انجام داد. اولین سوالی که در رابطه با آموزش تولید محتوا الکترونیکی برایتان پیش می آید این است که محتوا و یا به عبارتی تولید محتوا چیست؟ چرا مخاطبان از سایت شما یا از مطلبتان رد میشوند و در جایی دیگر به سراغ آن مطلب میگردند؟ این تکنیک را همیشه به یاد داشته باشید که بتوانید از آن استفاده کنید، همانگونه که در بالا به آن اشاره کردیم عنوان را به چند قسمت تبدیل کنید و آن قسمت ها را به عنوان سر تیتر قرار دهید و بعد شروع کنید در مورد آن سر تیتر ها بنویسید. به عنوان یک نکته مهم باید گفت برخلاف تصور عموم، تکنیکهای کلاه سیاه تنها مختص لینک سازی خارجی نیستند بلکه حتی در تولید محتوا، لینک سازی داخلی و سئو تکنیکال نیز روشهای کلاه سیاه متعددی وجود دارند.

ایندکس شدن در واقع ثبت شدن صفحات وب سایت شما در گوگل است. استفاده از لایه امنیتی SSL برای وب سایت نیز با توجه به نظرات مدیران موتورهای جستجوی مثل GOOGLE از رتبه بندی بالاتری نسب به سایت های بدون SSL برخوردار خواهد بود. در واقع اولین چیزی که سایت شما رو به موتورهای جستجو و کاربران معرفی میکنه همین کلمات کلیدی هستند. خوب همراهان عزیز ویکی دمی تا اینجا روش هایی از سئوی کلاه خاکستری را بررسی کردیم که البته در بکارگیری آنها باید دقت زیادی داشته باشید. اگر فقط سایت هایی با پیج رنک بالا شانس صعود در نتایج جستجو را داشته باشند ، بدست آوردن صفحات جدید در نتایج جستجوی گوگل غیرممکن خواهد بود. اگر اینکار را نکنید ، Google می تواند وب سایت شما را مجازات کند و رتبه صفحه شما شروع به کاهش نتایج جستجو می کند. این مجازات ها توسط متخصصین گوگل تعیین شده است و به کسانی که از دستورالعمل ها استفاده نمی کنند، نشان می دهد که چه جریمه هایی برای آن ها وجود دارد. شروع کنید به نوشتن در مورد یکی از همین کلمات کلیدی اگر اطلاعات زیادی در مورد نوشته ندارید میتوانید با ابزارهایی که کلمات کلیدی شما را گرفته و یک عبارت در مورد آن کلمه به شما میدهند کمک بگیرید.

کافیست جوابی برای این سوالات پیدا کنید، آنگاه یک اطلاعات کلی در مورد مخاطبان دارید و فقط کافیست با مراجعه به ابزارهایی که وجود دارند کلمات کلیدی که جستجو بالایی دارند را پیدا کنید و در موردشان مقالاتی تهیه کنید. متاسفانه بعضا دیده شده که عنوانهای مناسبی برای محتوایی که میخواهند تولید کنند نمینویسند. دقت کنید که کلمات کلیدی را کجای مطالبتان قرار میدهید، کلمات کلیدی باید در موقعیتهای مناسبی قرار بگیرند. یعنی دیگر مطلب آن سایت نباشد بلکه آن مطلبی باشد که شما برداشت کردهاید، خواندن مطالب سایت هدف صرفا برای این است که شما فقط با مطلب آشنایی داشته باشید و بدانید که چگونه شروع کنید. اول از همه آن مطالبی که میخواهید در مورد آنها بنویسید را در سایتها و مجلات پیگیری کنید. اگر میخواهید بدانید که چطور ترافیک را به وبسایت خود بکشانید اعتبار همه چیز است. این عزیزان اصرار شدیدی بر تسویه حساب فوری دارند؛ چرا که خودشان می دانند قرار نیست سایت بالا بماند! بیشتر از اینکه به فکر حقوق فعلی و درآمد روزانه باشید، به پیشرفت شخصی خودتان در آینده تمرکز کنید تا آینده ای با چندین برابر حقوق فعلی در انتظار شما باشد.پس چرا معطلی! باید خلاقترین عضو گروهتان را انتخاب کنید و موضوعات مدنظر را برای ارائه مقاله یا انواع فرمتهایی که بالا اشاره شد، در اختیارش قرار داده شود و محتوایی بی نظیر را خلق کند.