سئوی کلاه سفید (White Hat SEO) چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای هر چه بهتر درک شدن محتوا توسط موتورهای جست و جو، نیاز به اقدامات سئو داخلی صفحات است. به طور مختصر به ۵ نکته طلایی اشاره میکنیم که هر کدام میتواند شتاب دهنده کسب و کار آنلاین شما باشد … خرید بک لینک به طور حتم از دید گوگل یک تکنیک کلاه سیاه است با این وجود اگر استانداردهای لینک سازی خارجی را شناخته و به درستی رعایت کنید میتوان آن را در دسته کلاه خاکستری قرار داد. وجود محتوایی در سطح phd هیچ فایده ای برای شما و کاربرانتان ندارد. اگر به دنبال جذب کاربر با کمترین هزینه هستید استفاده از این افزونه گزینهی بسیار مناسبی برای شما است. اگر نسخه ی موبایلی سایتی فعال نباشد ٬ نسخه ی دسکتاپ آن بررسی می شود! با استفاده از هشتگ افرادی که به دنبال محصول و خدمات شما هستند و با صفحهی شما آشنایی ندارند به راحتی می توانند شما را پیدا کنند. این که آیا شما یکی از این تاکتیک ها را به تنهایی استفاده می کنید یا همه آنها را با هم استفاده می کنید به استراتژی شما بستگی دارد.

آیا شبکه های اجتماعی در افزایش بازدید وب سایت ها هم موثر هستند؟ این وب سایت با داشتن توانایی های بسیاری در حوزه SEO سایت به جز برطرف کردن نیاز ما برای تحقیق کلمات کلیدی مناسب، امکانات بسیار دیگری را برایمان فراهم می آورد. امروزه شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان ها با همه گیری زیاد و در اختیار قرار دادن امکانات بسیار این فرصت را فراهم آورده تا تولید کنندگان محتوا با استفاده از آنها بتوانند پلی برای هدایت مخاطبان از این بستر ها به وب سایت هایشان باشند. البته این موضوع را نیز نباید نادیده گرفت، درست است که بدست آوردن اطلاعات از رقبا در بازار های حقیقی سخت تر از فضای مجازیست اما نباید فراموش کنیم همانطور که آنالیز رقبا برای ما بر بستر وب به لطف ابزارها فراهم تر است رقبای ما نیز به همان اندازه می توانند رفتار ما را بررسی کنند. اکنون سایتهای متعددی به شکل جزیرهای در دستگاههای دولتی به ارائه سرویس مشغول هستند، باید این سایتها را به یک سایت کاهش داد.

در واقع ربات های گوگل برای بازدید از سایت ها تمایل دارند ابتدا به نسخه ی موبایلی آن سر بزنند. همان طور که میدانید امروز تقریبا همه ما با هر طیفی سنی که باشیم برای مشاوره در هر زمینه ای ابتدا سری به گوگل میزنیم و با آن مشورت می کنیم. محتوای شما یا به طور کلی برندتان باید آن قدر قوی باشد که دیگران خود به خود به شما در وبسایتهایشان لینک بدهند. همان طور که می دانیم متاسفانه سرانه مطالعه در کشور ما بسیار پایین است. البته قطعا موارد بسیار دیگری نیز هستند که می توانیم به آنها بپردازیم اما این نکات از نظر من بسیار مهم تر آمد. البته در فضای واقعی قطعا این کار بسیار سخت تر از فضای مجازی است. شما با یک تحقیق ساده در بین ارائه دهندگان سرویس های میزبانی قطعا می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. جهان نيوز به نقل از فارس، مدتی است که ترافیک در معابر تهران شدید شده است و شهروندان ساعت های زیادی را در ترافیک سپری می کنند. اگر می خواهید سایت شما موفق باشد، به ترافیک نیاز دارید.در واقع شما نباید مقدار زیادی پول جهت افزایش تعداد زیاد بازدیدکنندگان سایت خود صرف نمایید. هر چقدر رتبه الکسا کمتر باشد، نشان دهنده میزان محبوبیت بیشتر این وب سایت در بین کاربران است.

تمامی وب سایت ها نیز دقیقا برای اینکه مخاطبشان را بیشتر در خود نگه دارند یا برای دسترسی به بخش های مختلف آنها را به زحمت نیندازند، نیازمند یک معماری تمام عیار هستند. قدم بعدی در افزایش بازدید سایت چیست؟ البته این بدان معنی نیست که محتوای متنی ارزش کمتری دارد اما با توجه به مواردی که ذکر شد برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش بازدید نباید از فرصت تولید محتوای ویدیویی نیز غافل شویم. بدون شک تولید محتوای مناسب یکی از راه های مهم ورود به موتور های جستجویی نظیر GOOGLE و BING است. به همان اندازه که تولید محتوای ویدیویی جذاب و پر مخاطب است ،به دلیل مشغله زیاد اکثر کاربران، آنها برای آموزش از هر فرصتی استفاده می کنند مثلا ممکن است در ترافیک زمان زیادی را صرف کنند اما در هنگام رانندگی نمی توانند مطلبی را بخوانند، از این رو گوش دادن به پادکست ها و محتواهای صوتی در زندگی امروز به روشی مناسب برای کسب اطلاعات و افزایش دانش تبدیل شده است. با این کار همیشه بازدیدکنندگانی را از این شبکه ها خواهید داشت، در حالی که اگر محتوای خود را منتشر نکنید دنبال کنندگان شما تنها دنبال کننده خواهند بود نه ترافیک برای سایتتان.