سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه چیست ؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنابراین برای سایت خود محتوای با کیفیت بر اساس اصول سئو تولید کنید. تولید محتوا یکی از اصلی ترین ارکان موفقیت در دنیای کسب و کار اینترنتی است. یکی دیگر از عواملی که می تواند به بهبود رتبه شما در الکسا کمک کند انتشار محتوای منظم و مستمر در وبسایت است. هر بار که محتوا ایجاد می کنید، برای انتشار آن تنها به وبسایت خود اکتفا نکیند. با ایجاد مطالب مرتبط و مفید که نیاز مخاطبتان در اولویت باشد موفقیت بیشتری به دست خواهید آورد و از طرفی چون تمرکز اصلی گوگل هم رضایت جستجوی جستجوگرها است. برای رسیدن به یک محتوای با کیفیت و ارزشمند باید کلمات کلیدی مرتبط با آن را در محتوای خود بهینه کنید. محتوای جذاب و سرگرم کننده، مطالب جالب و طولانی، طراحی کاربری زیبا و بهره گیری از عناصر گرافیکی جذاب، از مهم ترین راه های افزایش زمان حضور بازدیدکننده در وبسایت به شمار می آیند. پیشنهاد میکنم همیشه از طراحیهای گرافیکی به صورت کاملاً سفارشی و اختصاصی استفاده کنید. با این وجود این نکته باید در نظر گرفته شود که بروز رسانی برای افزایش ترافیک، همیشه به نفع شما نیست! نکته مهم این است که این محتوا را به صورت منظم منتشر کنید.

درک تکنیک و عملکرد رتبه الکسا بسیار مهم است، بنابراین شما باید بدانید چگونه آن را بهتر کنید. براین اساس سایتی که بالاترین ترکیب بازدیدکننده و بازدید از هر صفحه را در ۳ ماه گذشته داشته است در رتبه ۱ الکسا قرار می گیرد. به عنوان مثال همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید رتبه محلی الکسا سایت آپارات در حال حاضر در داخل (ایران) ۲ است ولی در جهان ۵۲ می باشد. حتی اگر در وبسایت خود محتوای خیلی با ارزشی منتشر کنید ولی انتشار محتوای شما طبق روند و نظم زمانی خاصی نباشد شما در گوگل افت می کنید و به دنبال آن رتبه سایتتان در الکسا رنگ افزایش می یابد و ترافیک سایتتان شدیداً کاهش پیدا می کند. هرچقدر رتبه شما در سایت الکسا کاهش پیدا کند و سایتتان ترافیک بیشتری را دریافت کند به رونق و پیشرفت کار اینترنتی شما کمک خواهد کرد. الکسا به دو روش رتبه بندی وبسایت ها را اندازه گیری می کند. فرض کنید این وب سایت ها مال شما نیست و برای ساخت لینک باید هزینه زیادی پرداخت کنید، با این حساب در هر ماه فقط یک، دو یا نهایتاً سه لینک در وبسایت های ساختگی خودتان ایجاد می کنید !

اگر رتبه دوم جذابیت لازم را برای کاربران نداشته باشد پس از مدتی گوگل جای این دو لینک را با هم عوض خواهد کرد. سعی کنید تمامی محتوای صفحات را در یک صفحه قرار ندهید و آن ها را با لینک به هم ارتباط دهید . انواع روش برای تولید محتوای اینستاگرام وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید. به طور کلی لینک سازی و یاساخت بک لینک فرایندی است که طی آن از سایر سایتهای اینترنتی برای سایت خودمان لینک دریافت میکنیم. این پستها شامل نقل قولهایی از افراد حرفهایی و متخصص مختلف درباره یک موضوع کلی میشوند. اتفاقی میافتد و همه اخبار پر از آن میشود، در شبکههای اجتماعی همه درباره آن صحبت میکنند و هر مطلب و مقالهای میخوانید، چیزی درباره آن نوشته است. 4. انکرتکستها اطلاعاتی درباره مقصد به گوگل میدهند (درباره انکرتکست پایینتر توضیح دادیم). معرفی الگوریتم پنگوئن ، نشان می دهد که گوگل به کیفیت لینکها اهمیت می دهد نه تعداد آنها. برای آنان که با الکسا آشنا نیستند باید ذکر کنیم که رتبه الکسا معیار منفردی است که خلاصه ای جامع از عملکرد سایت تان نسبت به دیگر سایتها در وب ارائه میکند.

پاسخ میدهد. توجه کنید چون رتبه اندازه نسبی است، رتبه سایت تان نه تنها به میزان ترافیک سایت تان، بلکه به تغییرات ترافیک دیگر سایتها وابسته است. آیا واقعا نمی خواهید از این ظرفیت برای ارتقای رتبه سایت خود در الکسا رنک استفاده کنید؟ الکسا رنک یا رتبه الکسا یک سیستم رتبه بندی اینترنتی است که بر اساس میزان بازدید هر وبسایت و تعداد افرادی که افزونه الکسا را در نوار ابزار مرورگر خود نصب کرده اند به وبسایت ها رتبه می دهد. 2) آیا این مطالبی که فرمودین برای محتوایی که برای یک محصول هم گذاشته میشه صدق می کنه یا متفاوت هست؟ برای رسیدن به این مزیت شما می توانید در وبسایت هایی که دارای رتبه بندی خوبی در الکسا هستند رپرتاژ آگهی بدهید. اما بک لینک های از سوی سایت هایی با قدرت دامین بالا تنها مزیت این تاکتیک نیستند، با تبدیل شدن به منبعی قابل اعتماد، شما آگاهی برند خود را افزایش می دهید و ترافیک بیشتری را برروی وبسایت خود جذب می کنید. به معنایی دیگر کلمه کلیدی شما که در آن می خواهید رتبه دار شوید باید با سایتی که در آن بک لینک سازی می کنید مرتبط باشد .