• خانه
  • وبلاگ
  • سئو، آژانس ماهور، بهینه سازی موتورهای جستجو، خدمات سئو ماهور

سئو، آژانس ماهور، بهینه سازی موتورهای جستجو، خدمات سئو ماهور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو (SEO) به معنای بهینهسازی موتور جستجو و اصول سئو به زبان ساده یعنی اصول و قواعدی که سایت شما را برای موتورهای جستجوگر بهینه میکند. چنانچه کلمه کلیدی اصلی خود را بهعنوان مثال همان خرید موتور برق، در گوگل جستجو کنید، در پایین صفحه لیستی از جستجوهای مرتبط به شما ارائه میشود که همانها میتواند کلمات کلیدی شما باشد. با استفاده از پست های مهمان و انتشار مقاله در سایت های دیگر و لینک گذاری محتوا، می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را به وب سایت خود هدایت کنید. از یافتههای پرسش دوم میتوان نتیجهگیری کرد که کتابداران و کاربران از برنامههای موبایلی با تفاوت چشمگیری بیش از سایر زمینهها استفاده میکنند که با یافتههای «آکریوا و همکاران» (2015) دالّ بر پتانسیل بالای فناوریهای موبایلی رسانههای اجتماعی در کتابخانهها بهعنوان اهرمی برای گسترش کلیۀ خدمات و همچنین گزارش ویآرسوشیال که 34% جمعیت جهان در سال 2017، کاربران رسانههای اجتماعی موبایلی هستند و احتمال رشد غافلگیرکننده این آمار در 12 ماه آینده بسیار زیاد است (وی آر سوشیال، 2017) و نتایج «میرزایی، رحیمی و مرادی» (1395) که نشان میدهد تلفن همراه مهمترین ابزار مورد استفاده برای دسترسی به رسانههای اجتماعی است. دوره آموزش SEO یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو توسط پارتنر رسمی گوگل کانادا در مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان از مهر سال 1395 در حال برگذاریست و در هر دوره علاقه مندان به سئوی علمی و حرفه ای مطالبی در مورد عملکرد الگوریتم های گوگل، سرویس هایی مانند گوگل سرچ کنسول، گوگل آنالیتیکس و همچنین مواردی مانند اصول تولید محتوا، نقشه سایت، استراکچرد دیتا، دستورالعمل های گوگل وبمستر و موارد متعدد دیگر می آموزند.

مورد دیگری که باید در انتخاب شرکت طراحی سایت مد نظر قرار دهید، سابقه فعالیت قبلی، خوش نامی و اعتبار کافی در بین مشتریان پیشین و داشتن سلیقه و دانش فنی کافی در زمینه طراحی سایت است. شرکت های طراحی سایت تیم قدرتمند تری در اختیار دارند و افراد با تخصص های گوناگون آمادگی این را دارند که مشکلات فنی پروژه را سریع تر و دقیق تر رفع نمایند. مبتدی ها: افرادی که تخصص زیادی ندارند و صرفا کار با سیستم های آماده را بلد هستند و از کدنویسی های پیچیده چیز زیادی نمی دانند و شاید مطالعات کافی در این زمینه نیز نداشته باشند و صرفا برای ورود به بازار کار اندکی اطلاعات کسب کرده اند. بهیه سازی کدنویسی سایت، بهینهسازی تصاویر و عکسها، فراهم کردن هاست با کیفیت و سرعت قابل قبول و نسبتاً بالای سایت از دیگر مواردی است که در سئو داخلی سایت شما بسیار تأثیرگذار خواهدبود. اصول سئو دقیقاً همین کار را انجام میدهد و با رعایت نکات و مراحل سئو سایت، به نتایج اول گوگل خواهید رسید و شاهد افزایش فروش و درآمد خود خواهید بود.

تا زمانی که اطلاعات کافی از حوزه کاری مدنظر خود نداشته باشید، قادر به تولید محتوا در آن زمینه نخواهید بود. نکته حائز اهمیت آن جاست که بیش از ۷۰ درصد خریدها و انتخابها، از میان چند سایت اولی که به عنوان نتایج نمایش داده میشود، صورت میگیرد. اصول سئو در عین سادگی ظرافتهای خاصی دارد و باید به دقت و مطابق با برنامهریزی صورت گیرد. الکسا در سال 1996 شروع به کار کرد و یکی از زیر مجموعه های شرکت Amazon است. اگر عکستان خیلی شلوغ باشد، چشم را گیج میکند و تأثیر برعکس خواهد داشت، جالب است بدانید مغز ما به طور خودکار این محاسبات را انجام میدهد، پس بهتر است برای تولید محتوا در اینستاگرام وقت کافی گذاشته و درباره آن تأمل کنید. فریلنسر های متخصص بدلیل در دست داشتن پروژه های گوناگون معمولا سرشان شلوغ است و برای آن ها به صرفه نیست که قیمت های پایین روی پروژه های طراحی سایت بگذارند و بدون داشتن نگرانی از بابت جذب مشتریان جدید هزینه های بالای خود را پیشنهاد می دهند و منتظر تصمیم گیری مشتری می مانند. هدف خود را تعیین کنید و ببینید که آیا ترافیک کلی و یا ترافیک هدفدار و بامعنی برای شما مهم است.

ظاهرا مشکلی نیست اگر با این افراد شروع کنید البته به شرط اینکه بتوانید قیمت های بالا و گاها سرسام آور آنان را بپذیرید. با توجه به اینکه خودم چند ساله مشاوره سئو میدم، و با توجه به سر فصل های این محصول جدیدتون ، مطمئنم ارزش این قیمت رو داره، چون قطعا هیچ سئوکاری تمام تجربیات چندین ساله ش رو با این قیمتها در اختیار افراد دیگه قرار نمیده و این کار شما لطف بزرگی به کاربران سایتتون هست. همچنین محتوای آموزشی نیز یکی از انواع محتواست که در آن به آموزش یک مفهوم به کاربران پرداخته می شود. مثال معروف “هیچ ارزانی بی حکمت نیست” دقیقا برای فریلنسرهای مبتدی صدق می کند. به عنوان مثال میتوان به استفاده از عناوین اصلی و فرعی که به آن تگ میگویند و همچنین استفاده از جملات و پاراگرافهای کوتاه، اشاره کرد. بهعنوان مثال اگر در زمینه تجهیزات و ابزارآلات خاصی کار میکنید خرید آن میتواند اصلیترین کلمه کلیدی شما باشد. در دوره جامع سایت برتر برای شما به نمایش گذاشتهشده است. اگر بتوانید محتوای ارزشمندی به کاربران ارائه کنید، به راحتی می توانید به راحتی می توانید گوگل را متوجه این موضوع کنید که محتوای شما برای کاربران ارزشمند است! سرعت بیشتر سایت موجب بازدید بیشتر و افزایش ماندگاری کاربران در سایت می شود.