منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روش های کاهش رتبه الکسا [ 7 تکنیک کاربردی و تضمینی ] – مارکترها

روش های کاهش رتبه الکسا [ 7 تکنیک کاربردی و تضمینی ] – مارکترها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نام سئو کلاه سیاه، برگرفته از فیلمهای وسترن است که با استفاده از کلاه سیاه برای شخصیتهای منفی و کلاه سفید برای شخصیتهای مثبت، تفاوت آنها را نشان میدهند. فناوری اطلاعات و ارتباطات در همه عرصه های زندگی و اجتماع تاثیر بسیار شگرفی داشته است. واقعیت این است که امروزه، محتوای بصری طرفداران بسیار بیشتری دارند. برای تولید محتوای متنی، به مهمترین ابزاری که نیاز است تسلط بر دستور زبان فارسی است. برای تولید محتوای متنی، به ابزار دیگری هم نیاز است. از قابلیتهای این نرمافزار میتوان به ضبط صدا، میکس صدا، حذف Noise (صداهای اضافی محیط)، ایجاد افکتهای صوتی و… انقلاب، ایجاد دگرگونی از وضعی بـه وضع دیگر بـه روش انقلابی است. اگر هدف شما ایجاد یک برند ماندگار است، سئوی کلاه سفید یگانه و تنها راه موفقیت شماست. اما این تولید محتوا که اینقدر هم مهم است، به ابزارهایی نیاز دارد. آیا میخواهید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه، به صفحه اول برسید، اگر جواب شما بله است، پس Google Ads راهکار بهتری است.

جالب اینجاست که همه این سرویس ها به شما درج لینک در کپشن ویدیو را می دهند و این موضوع به شدت می تواند سبب کاهش تضمینی رتبه الکسا شود. اما یک سری ابزارها هستند که کار شما را برای تولید محتوا راحتتر میکنند. برای نوشتن محتوا متنی نیاز به یک سری اطلاعات داریم، اما این اطلاعات راجع به چه چیزی و یا چه خدمتی است که باید کاربر راجع به آن اطلاعات لازم داشته باشد. این محتواها احتیاج به زمان دارند تا رتبه خوبی در نتایجی مانند SERP به دست آورند. بعد محیطی مانند عکس پایین باید ببینید. این نرمافزار رایگان، قابلیتهایی مانند ضبط صدا، میکس، ویرایش صدا، حذف صداهای اضافی و… بعضی هم به صورت پیشفرض اگر لینکی در کامنت وجود داشته باشد آن را حذف میکنند. بجای کار روی سایتت باید بشینی درخواست حذف لینک های 404 رو بدی به … را تولید کنید. شما چه وبسایت داشته باشید چه صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام، باز هم به محتوا برای رشد کارتان نیاز داید.

بنا را بر این بگذارید که برای شفافیت بخشهای مهم محتوا از مثال و تمثیل استفاده کنید تا مطلب بهتر جا بیفتد. اما، آنچه بسیاری از مردم نمیدانند این است که استفاده از کلمات کلیدی در شروع پاراگراف و توضیحات متا بسیار مهم است. اشاره کرد. اگر تجربه کار با محصولات ادوبی را داشته باشید، میدانید که از قدرت بسیار بالایی برخوردارند و این نرمافزار نیز قابلیتهای بسیار زیادی برای تولید محتوای صوتی را دارد. درصد بالایی از پهنای باند اینترنت با مشاهده ویدیوها توسط کاربران مصرف میشود. اگر لینک به سایت شما جز یکی از هزاران لینک باشد این از ارزش بالایی برخوردار نیست هرچند که قانون دقیقی در خصوص تعداد لینک های یک صفحه وجود ندارد. پستهایی که برای گردآوری لینک هستند، پستهای روزانه، هفتگی و یا ماهانه هستند که به یک سری محتواهای باکیفیت لینک میدهند. استفاده از ابزارهای درست برای تولید محتوا قدم اول است و باعث میشود که بتوانید بهترین محتواهای صوتی، تصویری، ویدیویی و… سرویسهای اشتراک ویدیوی داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که به کاربر امکان انتشار محتوای ویدیویی را میدهند.

بهبود رتبه الکسا دارای مزایای مختلف این باشد که ما در اینجا به برخی از این موارد اشاره می کنیم . برخی از نتایج که در موتورهای جستجوی دیده میشوند، مربوط به تبلیغات موتور جستجو هستند. روشهای متعدد دیگری هم برای افزایش ترافیک ، بهبود سئو و افزایش رنک در موتورهای جستجوگر وجود دارد که در مقالات بعدی به تفسیر آنها خواهیم پرداخت . قبلاً مقالات زیادی را در زمینه تولید محتوا در وبسایت منتشر کردهایم. مثلاً اگر شما با استفاده از برنامه اینشات در موبایلتان، ویدیویی را ساختید و در صفحهی اینستاگرامتان منتشر کردید، در این حالت شما با استفاده از یک ابزار (برنامه InShot) محتوایی را خلق کردید. اگر شما نیز دوست دارید محتوای صوتی یا پادکست تولید و منتشر کنید، باید با یک سری ابزارها آشنایی کافی داشته باشید. احتمالاً شما هم این سؤالات را در ذهنتان دارید. اگر قصد دارید برای وبسایت خودتان یا دیگران یک مقاله بنویسید، بدون استفاده از منابع صحیح، این کار امکانپذیر نیست.