روش های کاملاً تضمینی+[ لیست کامل ]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از خواص سئو کلاه سفید، تولید محتوای با کیفیت است، زیرا به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما منحصر به فرد است و برای نمایش دادن مناسب است. بعضی مواقع در مورد برخی کلمات که در گوگل جستحو میکنیم، اولین فاکتور مهم که در نتایج جستجو مهم است، تاریخ انتشار آن مطلب است. یکی از مهم­ترین دلایلی که باعث پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما میشود داشتن سئو بالا در گوگل است، سئو بالا سایت شما را در اولویت قرار داده و کاربران با جست و جوی کلمات کلیدی مستقیما به وب­سایت شما راهنمایی می­شوند این موضوع به شما کمک می­کند یک سایت حرفه­ای داشته باشید. هر دو نسخه این پلاگین زمانی که نصب میشوند، یک باکس آنالیزی را به ما نشان میدهدند، که ما میتوانیم کلمه کلیدی موردنظر خودمان را در آن وارد کنیم و آن صفحه از وبسایت را با این کلمه کلیدی آنالیز کنیم، که این کار اصلی یواست سئو است و در جلسات بعدی همین دوره آموزشی رایگان برای شما تمامی این موارد کاملاً توضیح داده خواهد شد. خب بعد از توضیح اینکه Yoast SEO چیست بریم سراغ اینکه یواست سئو پریمیوم چهکاری میتواند برای ما انجام دهد تا سایت ما در گوگل در نتایج بهتری نمایش داده شود.

در دوره جامع سایت برتر هم خدمت شما توضیح دادم که خطاهای وبمستر تولز چه بر سر وبسایت شما می آورند. به همین منظور، این تیم نیازهای افردای که سایت ندارند و یا وبسایتشان استانداردهای لازم را رعایت نمی کند، می تواند مرتفع سازد. بکاپ وردپرس این امکان را به ما می دهد تا در صورت بروز مشکل یا پاک شدن اطلاعات بتوانیم همه چیز را به حالت قبل برگردانیم. پس هرچقدر سایت ما در وبسایتهای دیگر لینک شود، البته از روش اصولی، سئو بهتری خواهیم داشت؛ چراکه خزندههای گوگل بیشتر سایت ما را Crawl یا بررسی میکنند و درنتیجه رتبه بهتری نیز درنتیجه گوگل خواهیم داشت. البته Google Adwords نیز همیشه بررسی میکند و بعد آگهیها را منتشر میکند، تا کیفیت، نتایج خودش را برای همیشه حفظ کند و هیچوقت کیفیت نتایج خودش را از دست ندهد. مطمئنم نمیدانید چون اینها اطلاعاتی است که حین آنالیز بک لینک سایت شما و رقبا به دست می آید و انجام آن وظیفه یک سئوکار متخصص است. لیست گوگلمپ یکی از ابزارهای بسیار حیاتی برای کسبوکارهاست چرا که با آن، در معرض دید مشتریان جدید قرار میگیرید و میتوانید در این لیست با رقبا رقابت کنید.

شما تمام موارد سئو را رعایت میکنید و رتبه خوبی نیز در گوگل بهدست میآورید ولی بدون تحلیل رقبا نمیتوانید از رقبای اصلی خود پیش افتاده و آنها را پشت سر بگذارید و رتبه اول گوگل را از آن خود کنید. خب این سؤال پیش میآید که، پس یواست سئو چهکاری برای ما انجام میدهد؟ خب ممکن است این سؤال پیش بیاید که مگر با پرداخت هزینه هم میتوان سایت را نمایش داد؟ افزونه yoast seo به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه در اختیار افراد قرار می­گیرد. که با پرداخت هزینه می­تونید آن را دانلود کنید به نسبت نسخه رایگان خود امکانات بیشتری را به شما می­دهد، به­عنوان مثال در نسخه رایگان این افزونه شما می­تونید فقط یک کلمه کلیدی انتخاب کنید اما در نسخه دیگر کلمات کلیدی کانونی بیشتری را تا 5 کلمه می­تونید اضافه کنید، همچنین در نسخه premium این افزونه شما در وب­سایت خود می­تونید تبلیغات سایت را حذف کنید. یک امکان بسیار مهمی که نسخه حرفهای یواست سئو دارد این است که به شما این امکان را میدهد که کلمات کلیدی بیشتری را وارد کنید، یعنی در حالت عادی و نسخه رایگان، اگر ما میتوانیم پست خود را با کلمه ماشین، سئو کنیم؛ در نسخه حرفهای میتوانیم با کلمات ماشین، ماشین سال، خودرو، ماشین ایرانی و چند کلمه دلخواه دیگر سئو کنیم.

برای یافتن وبسایتهایی که امکان ارسال پست مهمان را به شما میدهند، کافیست عبارت ” پست مهمان:title ” یا “ارسال پست مهمان:title ” را در گوگل جست و جو کنید و به دنبال وبسایتهایی باشید که امکان انتشار پست مهمان در آنها وجود دارد، فقط یک نکته مهم را یادتان باشد، برای گوگل بسیار اهمیّت دارد، که اگر شما از این روش برای ساخت لینک استفاده میکنید، بتوانید مقاله با کیفیّتی را تولید کنید واگر نه خیلی انتظار نتیجه گرفتن از این روش را نداشته باشید. این موضوع برای صاحبان وب­سایت­های فروشگاهی اهمیت بیشتری دارد چرا که داشتن سئو بالا به معنای داشتن بازدیدکننده بیشتر و درنتیجه فروش بیشتر را به دنبال دارد که باعث رونق کسب و کار آن­ها می­شود. در نسخه رایگان برای این کار باید کلمه خودرو را وارد کنید و آن پست براساس کلمه خودرو برای شما آنالیز میشود و نتیجه آنالیز را برای شما نشان میدهد. سایت ویرگول یکی از سایت های خوب محتوایی ایرانی است که شما با عضویت در این سایت می توانید به راحتی مقالات خود را باز نشر کنید و بک لینک رایگان بگیرید. زمانی که شما یک صفحه یا یک مطلب از سایتتان را حذف می کنید. وقتی کاربری از طریق یک لینک به محتوای شما دسترسی پیدا کرده و نیازش برطرف می شود، چرا نباید دوباره به شما مراجعه کند؟