• خانه
  • وبلاگ
  • روش های بررسی و فهمیدن میزان بازدید و ترافیک ورودی یک سایت – انزل وب

روش های بررسی و فهمیدن میزان بازدید و ترافیک ورودی یک سایت – انزل وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مبالغ سئو چرا گران است ؟ همانطور که می بینید بعد از عنوان و توضیحات، آدرس URL مورد دیگری است که جلب توجه می کند. سایت شان بیشتر از آنکه از کمبود چیزی رنج ببرد از نا آگاهانه حرکت کردن برای بهینه سازی سایت متضرر شده است. قدرت تحلیل داده ها به یک سئوکار می کند تا بتواند استراتژی های مربوط به سئو را به درستی پیاده سازی کند. هدف نهایی این راهکار ها این است که سایت شما شانس بیشتری برای نمایش در صفحه اول نتایج سرچ گوگل را داشته باشد و در نتیجه بتواند کلیک بیشتری جذب کند. تگ Description یا توضیحات متا دومین بخشی است که نگاه مخاطب را به خود جلب می کند. مواردی مانند عنوان صفحه، meta description، URL و هدر تگ ها را جدی بگیرید. 2. استفاده از کلمات کلیک خور مانند ؛ رایگان، دانلود، همین الان، آپدیت و … این است که از جملات دعوت به اقدام استفاده کنید، مانند ؛ همین الان کلیک کنید، برای دانلود رایگان کلیک کنید و … اما در گوگل اینگونه نیست و این فاکتور نمایانگر تعداد دفعاتی است که یک دامنه ( به ازای هر صفحه یا لینکی از آن دامنه ) در نتایج جستجو دیده شده ،امکان دارد توسط کاربری در صفحه اول دیده شده باشد یا ممکن است کاربری با بازدید از صفحه 5 نتایج جستجو لینک شما را دیده باشد.

با تشکر از همراهی شما. استفاده از هاست مناسب است و توصیه من به شما استفاده از خدمات ایران سرور می باشد. و احتمالا نرخ کلیک شما را کاهش می دهد. AuthorityLabs به شما اجازه می دهد رتبه بندی موتور جستجوی سایت های رقب خود را در کنار سایت تان ردیابی کنید. که آیا قالب کلی محتوای شما جذاب است یا خیر. بهترین جایگزین برای این عبارت در زبان فارسی نرخ کلیک کاربران است. اطلاعاتی که ما به عنوان متخصص سئو داریم در حد فرضیات، تجربه ها و آزمایشاتی است که انجام شده است. همچنین چطور متوجه بشویم که وقت آن است به فکر تقسیم بودجه خود برای سرمایه گذاری روی سئو و دنبال قیمت سئو مناسب برای کسب و کار خود باشیم. همچنین در بیشتر موارد، تجارت ها با این سبک از استراتژی در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر نشده و به رشد ارگانیک و واقعی آن ها کمکی نمیکند. سرعت بارگذاری سایت یکی از مهمترین مواردی است که گوگل در آپدیت های اخیر الگوریتمی خود به شدت بر روی آن مانور می دهد.

از آن جایی که دریافت بک لینک روندی سریع یا آسان نمیباشد ، بسیاری از کسب و کار های آنلاین به خرید لینک روی می آورند. خوشبختانه یک راه حل برای این مشکل وجود دارد: از پست مهمان وارونه”upside Down” استفاده کنید. بجز سرعت بارگذاری سایت، بهینه بودن وبسایت برای صفحه نمایش موبایل نیز عامل دیگری است که شدیدا مورد توجه گوگل قرار گرفته است. بلکه تاثیر مستقیمی هم بر روی سئو و رفتن به صفحه اول نتایج گوگل دارد. فضای بالای صفحه یا اگر بخواهم تخصصی تر بگویم، بخش Above the Fold تاثیر زیادی در دید کاربر دارد. مهم ترین بخش ماجرا همین قسمت است؛ کیفیت محتوا ! در سئو یکی از پراهمیت ترین موارد که باید برای آنها اهمیت زیادی قائل شوید تولید محتوا است. گوگل برنامه آزمایشی سازگار با تلفن همراه خود را منتشر کرده است که در آن می توانید مطمئن شوید سایت شما جریمه نشده است و در کجا باید تغییرات را انجام دهید. همچنین می توانید با استفاده از گزینه «راه اندازی مجدد» میزان شمارنده حجم ارسالی و دریافتی خود را صفر کنید تا از ابتدا برای شما شمارش شود.

توجه کنید که تگ تایتل باید برای هر صفحه از سایت شما یکتا باشد. برای مثال پرسونای مخاطب چه در زبان فارسی و چه در هر زبانی باید در نظر گرفته شود اما مخاطبان هدف در زبان فارسی و در زبان انگلیسی متفاوت اند، گرایشها و ویژگیهای متفاوتی دارند و در حوزهی زبانی هم نیازهای زبانی خاصی دارند. پس از ورود به سیستم، بر روی گزینه مشاهده برنامه ها و قیمت گذاری» واقع در سمت راست بالای ناوبری اصلی کلیک کنید. و اگر سایتی بهینه نداشته باشید، کاربران از شما خوششان نخواهد آمد! ۲ ببینید به شما چه تعهداتی می دهند و در ازاء آن چه هزینه ای دریافت می کنند. آن زمان است که سیلی از ترافیک را روزانه می توانید فقط از طریق گوگل دریافت کنید. سایت تازه تاسیس بوده و گوگل هنوز زمان خزیدن در آن را نداشته است. تولید محتوای خلاقانه از مواردی است که ما در آن بهترینیم.