روش های افزایش بازدید گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پیشنهاد می کنیم که اگر هنوز درباره سئو اطلاعات کافی ندارید، ابتدا مقاله سئو چیست را مطالعه کنید. توصیه میشود همان مطلبی که در قالب یک مقاله نگاشته اید را در دو فایل Word و PDF ذخیره کنید بعد آنها را با نام عنوان همان مطلب به علاوه عبارت Docx و PDF برای دانلود قرار دهید. میتوانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا به اطمینان برسید. خدمات بهینه سازی سایت شامل ارتقاء کیفیت سایت به صورت متمرکز است تا دیدی دقیقتر برای محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید برای موتورهای جستجو و مردم فراهم یابد ، به نحوی که ضمن بالا رفتن رضایت کاربران در اصطلاح تجربه خوب کاربر از سایت ، موتورهای جستجو نیز بتوانند اطلاعات را طبقه بندی و دسترسی سریع داشته باشند. ریچ اسنیپت ها اطلاعات متای مناسبی را به پست های شما اضافه میکنند. از اطلاعات استانی برای برآورد مدل­­(1) استفاده شده است. ابزار های سئو بسیار زیادی وجود دارند که میتوانید با استفاده از آنها ترافیک سایت خود را افزایش دهید. این بخش در قسمت تنظیمات زیر مجموعه خواندن در پنل وردپرس وجود دارد. با توجه به اینکه وبلاگ های زیادی راه اندازی شده است، ابتدا باید وبلاگ متناسب با موضوع سایت خود را پیدا کرد و سپس با گذاشتن کامنت در زیر محتوای آنها، با مدیران و سایر کاربران وبلاگ ارتباط برقرار کرد.

باید سرعت لود سایتت رو بهبود بدی و زیر 3 ثانیه برسونی. همچنین علاوه بر سادگی باید از قلمی روان و منحصر به فرد استفاده کنید تا مخاطب به متن محتوا علاقه مند شود. این کار، مفهوم به دست آوردن لینک و شایستگی برای رتبههای بالاتر در موتورهای جستجو را نشان میدهد. یافتههای پژوهش نشان داد بیش از 90% ابزارهای کاوش مورد مطالعه از لحاظ وضعیت امکانات جستجو و بازیابی اطلاعات، ضعیف عمل کردند و کمتر از 5% آنها از لحاظ وضعیت نحوۀ نمایش اطلاعات و واسط جستجوی کاربری خوب ارزیابی شدند و بهطور کلی گوگل فارسی، از لحاظ مجموع ابعاد سهگانۀ پژوهش، بالاترین امتیاز را گرفت. از سوی دیگر ممکن است برخی از وب سایت ها مطالب خود را به محتواهای شما لینک دهند و از آنجایی که لینک ها بدون راه میانبر هستند، از نظر گوگل ارزش زیادی دارند. با حضور در شبکههای اجتماعی و با معرفی سایت خود به این شبکهها و لینک پستهایتان به سایت، میتوانید backlink با ارزشی را برای خود فراهم کنید.

ایجاد لیست ایمیل یکی از تاثیر گذار ترین راه هایی است با استفاده از آن میتوانید کسب و کار خود را بهینه سازی کنید. به همین دلیل است که باید به فکر ایجاد لیست ایمیل باشید تا به شما دسترسی مستقیم به کاربرانتان را بدهد. آنقدر این مسئله مهم است که میتواند شما را به هدفتان برساند. در واقع پیدا کردن یک تضاد در عکس، میتواند گام مهمی محسوب شود؛ زیرا با کمک آن میتوان با جذب مخاطب، او را ترغیب به خواندن ادامه محتوا کرد. قبل از شروع کار از دیگران یادبگیرید که چگونه از وب به عنوان ابزاری برای قرار دادن محصولات و خدمات خود و معرفی آنها استفاده کنید. محتوای عالی فقط در صورتی عالی می­ شود که افراد زیادی آن را مصرف کنند یا بهتر است بگوییم درصد قابل توجهی از مخاطبان هدف آن را مصرف کنند. البته این روش معمولا در آموزش کامل سئو رایگان بی ارزش خوانده میشود و افراد کمی سراغ آن میروند. بک لینک یکی از روش های آسان و در عین حال کاربردی برای افزایش ترافیک سایت هستند و ممکن است برخی با چشم بدبینی به آنها نگاه کنند. در نتیجه تعداد بازدیدکنندگان و به دنبال آن، ترافیک سایت افزایش پیدا می کند.

مشغول نمودن کاربران با استفاده از شبکه های اجتماعی میتواند راهی مناسب برای افزایش ترافیک باشد. افزونه Floating Social Bar میتواند راه حلی برای رفع این مشکل باشد. رسانه اجتماعی میتواند یک منبع ترافیک مهم برای سایت شما باشد. وقت گذاشتن برای بهینه سازی هر پست در سایت شما کاری است که با استفاده از افزونه Yoast seo به کاری ساده تبدیل میشود. پژوهش «اتولوماه و آنوُاها» (2011) نشان داد بیشتر کتابداران سعی داشتند تا از موقعیتهای بهوجودآمده وب 0/2 برای توسعه مهارتهایشان و ارائه خدمات بهتر به کاربران سود جویند. بیش از 75% از کاربرانی که سایت شما را مشاهده و بازدید میکنند دیگر به آن باز نخواهند گشت. به شما پیشنهاد میکنیم که حتما در مطالب خود لینک مطالب مرتبط را قرار دهید تا سئو سایت شما ارتقاء پیدا کند. اگر تا کنون افزونه yoast seo را نصب ننموده اید پس حتما این کار را انجام دهید. خب با رعایت یک سری نکات بسیار مهم در مدیریت سایت میتوانید این کار را به سادگی خوردن یک لیوان آب انجام دهید. هر چه تعداد برچسب ها برای یک صفحه افزایش پیدا کند، اعتبار صفحه مطلب اصلی شما کاهش پیدا میکند و از طرفی به دلیل تعداد بالای برچسب ها، هر کدام ارزش کم و نامناسبی به خود میگیرند.