روش های افزایش بازدید سایت و وبلاگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو بیرون صفحه (Off Page SEO) چیست ؟ اینکه در سایت خود چند صفحه باید داشته باشید و هر صفحه با چه کلماتی هدفگیری شود، پس از تحقیق کلمات کلیدی مشخص میگردد. اما انبوهی از وب سایت ها با اسپم کلمات کلیدی مانند دانلود فیلم گودزیلا 2020 سعی در جذب ترافیک برای مقاصد دیگر داشتند. اما اگر می خواهید یک سایت فروش محصول داشته باشید که یک روزه بالا بیاید، برای رسیدن به هدف خود شاید استفاده از روش های غیر ارگانیک یا سئو کلاه سیاه هم جواب ندهد. برای همین ما هرگز توصیه استفاده از محتوای وبسایت های دیگر را نمی کنیم. در این صورت ما سئو کلاه سفید را به شما توصیه می کنیم. شما میتوانید با وارد کردن آدرس سایت و صفحه خود در mobile-friendly test app گوگل، موبایل فرندلی بودن صفحه خود را بررسی کنید و در صورت نیاز تغییرات لازم را روی سایت انجام دهید. این کار گاهی نیازمند بهینه سازی فنی وب سایت و گاهی نیازمند اصلاحاتی در صفحه مقاله و محتوا می باشد. ما در این مقاله قصد داریم آموزشهایی را در اختیار شما قرار دهیم تا حتی اگر هیچ تجربهای در زمینه کامپیوتر ندارید، بتوانید این کار را به راحتی آب خوردن انجام دهید.

بهترین توصیه این است که از خودتان بپرسید: آیا کاری که دارم انجام میدهم، مشکلی را از کاربر حل میکند؟ در هیچ حالتی خرید بک لینک از انجام میدم را پیشنهاد نمیکنم! سئو در اصل فارسی شدهی کلمهی SEO هست. مهم ترین اصل در سئو کلاه سفید، تولید محتوای مفید است. HTTP با HTTPS متفاوت است. من حدود 2 سال پیش خدمت شما آموزش دیدم خیلی آماتور بودم الان باورتون نمیشه با توجه به رقابت سنگین رقبا همه کلمات کلیدی محصولاتم حدود 60 کلمه رو به رتبه یک رسوندم. عده ای هم هستند که به جای دزدیدن یا بازنویسی محتوا، راهکار تولید محتوای ارزان قیمت را در پیش می گیرند. عمدتا بخش اصلی سئوی بیرونی بک لینک سازی و انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی می باشد. با توجه به این که موتورهای جستجو پیچیده تر و پیشرفته تر شده اند، فریب آن ها با استفاده از سئوی کلاه سیاه نیاز به دانش و تکنیک های خاصی دارد که امروزه همه افراد آن را در اختیار ندارند.

برای ساده تر شدن مفاهیم مثالی میزنیم. اما باید صریح بگوییم که خرید لینک یک تاکتیک سئوی کلاه سیاه است و گوگل در این باره می گوید که خرید و فروش لینک برای بالا بردن رتبه سایت، نتایج جستجوی گوگل را تحت تاثیر قرار می دهد و بر خلاف قوانین گوگل وبمستر می باشد و می تواند تاثیر منفی روی رتبه سایت شما به جا بگذارد. تا اینجای مقاله همانطور که متوجه شدید یکی از روش های بالا بردن رتبه وبسایتتان استفاده از بک لینکهای قوی است. هزینه ثبت سایت در الکسا برای سال 2018 و 2019 چقدر است؟ در هیچ جای مقاله نیز صحبتی از منبع مقاله نمیکنید و محتوا را به نام خود در سایتتان ثبت میکنید. هر چه مخاطبان بیشتری را به خرید محصولات خود ترغیب کنید، درآمدتان نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. در این سایت هزاران عکس رایگان یافت میشود که به راحتی میتوانید یک از آنها را انتخاب و دانلود کنید. آنها تاثیری بر تجربه کاربر ندارند و هدف اصلی آنها بهبود اعتبار سایت توسط موتورهای جستجو است.

آیا سئو کلاه سفید همواره بهترین انتخاب است؟ شاید یکی از بهترین مثال ها برای شرح Latent Semantic Indexing این است که در گوگل زمانی که یک عبارت را جستجو می کنید، خود گوگل یکسری کلمات دیگر را نیز به شما پیشنهاد می دهد، این کلمات را گوگل با استفاده از متد Latent Semantic Indexing پیدا می کند و برای درک بیشتر متن شما و نمایش به کاربران بصورت هدف مند و هوشمندانه از این روش استفاده می کند. این کار باعث می شود تا بهترین نتیجه را بگیرید و رتبه خوبی در گوگل کسب کنید. اما کار سادهتر از این حرفها است. ابتدا باید بدانیم موتورهای جستجو چگونه کار میکنند؟ همونطور که در مقاله یافتن کلمات کلیدی گفتیم، قبل از نوشتن هر مقاله ابتدا باید کلمات کلیدی اون رو جستجو کنیم. این الگوریتم گوگل در حال بررسی کردن فروشگاههای اینترنتی است. جالب است بدانید در زبان فارسی هم الگوریتم رنک برین به درستی عمل می کند.