منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روش مشاهده بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل ایران و سایر کشورها – انزل وب

روش مشاهده بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل ایران و سایر کشورها – انزل وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

باید بدانید که ساختار لینک سازی داخلی برای سئو و همچنین کمک به هدایت کاربران در وبسایت ها به روشی طبیعی بسیار مهم است. با توجه به ساختار و سیستم الگوریتمهای منتشر شده از سوی گوگل، انتظار میرود وبمستران و صاحبان کسب و کارهای آنلاین، روشهای قانونی را در پیش بگیرند؛ روشهایی بدون کوچکترین ریسک که باعث رشد و بهبود وضعیت سایت شما میشوند. حال روی Search بزنید تا بتوانید کلمات پر جستجو در گوگل را مشاهده کنید. سئو معادل کلمه SEO در انگلیسی و مخفف عبارت Search engine optimization می باشد که در فارسی به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ و یاهو است. اگر بک لینک ارزان باشد یعنی هرکسی میتواند به راحتی در همان فضایی که شما حضور دارید برای خود لینک سازی کند و با افزایش تعداد این لینک ها در یک سایت عملا ارزش و اعتبار منتقل شده به هریک از این سایت ها کاهش می یابد. “بهبود رتبه گوگل” مهم ترین چالش در سئو و بهینه سازی سایت است و به صورت کلی هدف از سئو سعی برای بهتر شدن رتبه گوگل و رنک سایت است . عبارات فهرست شده در این بخش بسیار کلی هستند. سپس در بخش Industry روی فلش کوچک بزنید.

کمی پایینتر بروید. نقشه ایران را در بخش Interest by subregion مشاهده میکنید که با رنگ و جدول نشان داده شده است که کدام شهرها بیشتر از همه درباره Apple جستجو کردهاند. ابزارهای مختلفی وجود دارند که به شما در یافتن بیشترین کلمات سرچ شده در ایران و دیگر کشورها کمک میکنند. روش دیگر برای پیدا کردن پر جستجو ترین کلمات در گوگل استفاده از Google Autocomplete است. یکی دیگر از کاربردهای این فایل، محدود کردن دسترسی گوگل به تصاویر است. تشخیص اصلی بر عهده الگوریتمهای گوگل است. علاوه بر این، میتوانید برای سنجش کیوردها و عملکرد آنها در سایت خودتان، میتوانید URL در کادر اول وارد کنید. اول از محتوای انتزاعی مثل عکس و لوگو شروع میکنه. دلیلش این است که محتوای متنی سادهترین و پایهایترین شکل محتواست. از کلمات مرتبط با سایت خود به شکل صحیح استفاده کنید. تا سی بار میتوانید به صورت رایگان از این ابزار برای مشاهده کلمات سرچ شده در گوگل استفاده کنید. تفاوت رتبه و رنک گوگل با رتبه الکسا ؟ این راه نقش مهمی در کاهش تضمینی رتبه الکسا دارد. هنگامی که فردی کلمه یا عبارتی را در گوگل جستجو ( یا به عبارتی گوگلینگ) میکند داده ها و صفحات مرتبط با آن عبارت یا برچسب در نتایج جستجو در تعدادی صفحه به کاربر نمایش داده میشود .

یکی از موارد مهم که در افزایش رتبه گوگل نقش کلیدی و اصلی را بر عهده دارد ، راه اندازی یک وب سایت با مطالب مفید و کاربر پسند میباشد . علاوه بر این رقابت در آن کمتر، و رتبه گرفتن در گوگل برای شما را راحتتر است. به صورت کلی سایت ها با موضوعات مختلف پس از انجام سئو و رسیدن به رتبه اول گوگل نیز به میزان بازدید و ورودی گوگل مختلفی میرسند و موضوعات تفریحی و سرگرمی همیشه دارای محبوبیت بیشتر و بازدید بیشتری هستند . به طور کلی هرچه مقدار این رتبه بیشتر باشد، وب سایت شما معتبرتر است. کارکنان آنلاینی که قانون را نقض میکنند مجرم هستند و به طور کلی هیچ سئویی را اجرا نمیکنند. مگر اینکه تصاویر در سایت باشد که نخواهید کاربران در زمان سرچ کردن آن ها را مشاهده کنند. برای اینکه پیج هم رنگ و روی بهتری بگیره کنار ترشی میتونی غذاهایی که مناسب اون نوع ترشی هست رو هم بذارید. قیمت سئو سایت ممکن است برای شما مسئله اصلی باشد، اما نگران نباشید هزینه سئو سایت آنقدرها هم بالا نیست و گاهی برون سپاری آن از استخدام سئو کار ماهر به صرفهتر درخواهد آمد. اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند.

موضوع شما نباید مبهم باشد بلکه باید کاملا روشن کند که باقی مطالبی که در ادامه بیان می کنید در مورد چیست. این روش می تواند افزایش ترافیک سایت را حداقل دوبرابر کند و ورودی های بسیاری را از گوگل دریافت کنید. اگر شما برخی از صفحات کم بازدید خود را با کمک robots.txt از دسترس گوگل خارج کنید شانس دیده شدن صفحات اصلی سایت افزایش می یابد. اما امروزه مردم دقیقاً همان کلمه ای که دنبالش هستند را جستجو می کنند. برای جستجوی دوباره، ضربدر کنار کلمه کلیدی را بزنید و مورد دیگری را جستجو کنید. البته این مورد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. پس با حرفهایی که هیچ جنبه علمی ندارند و گوگل آنها را نه تنها تایید نمی کند بلکه رد میکند، وب سایت خودتان را به خطر نیاندازید. پس باید محتوا را با حوصله بنویسید که نه سیخ بسوزد و نه کباب! این موارد را افرادی جستجو میکنند که به دنبال یک چیز خاص میگردند و هدفمندتر جستجو میکنند. بسیاری از این وب سایت ها (آپارات ، نماشا ، تماشا ، یوتیوب و دیگران) به شما امکان می دهند پیوندهایی را در زیرنویس این فیلم ها بسازید و قرار دهید و این وب سایت ها می توانند بک لینک با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار دهند.