• خانه
  • وبلاگ
  • روشهای کاربردی برای افزایش ترافیک سایت – آکادمی پونک

روشهای کاربردی برای افزایش ترافیک سایت – آکادمی پونک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در یک جمله بگویم که تولید و انتشار مطالب ارزشمند برای جذب و حفظ مخاطب را بازاریابی محتوا می­گوییم. ساخت ویدئوی خلاقانه و با کیفیت یک عامل مهم در وایرال مارکتینگ یا بازاریابی ویروسی است. با توجه به اینکه تنوع در تولیدات و محصولات این دست از فروشگاههای مجازی بسیار است بنابراین محتوا نیز میبایست با توجه به خدمات ارائهشده در این دست از سایتها تهیه و تولید شود. علاوه بر طول کابل توجه داشته باشید از سوکت، لاین و کابل های با کیفیت استفاده کنید. با توجه به توضیحاتی که دادیم میدانید که سئو که از کلمه انگلیسی SEO و کوتاه شده عبارت (search engine optimization) است به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. کلمه SEO مخفف کلمه Search engine optimization به معنی بهینه سازی موتور های جستجو است که کار یک سئو کار بهینه سازی مقالات و سایت ها بر اساس الگو ریتم های گوگل و سایر موتور های جستجو می باشد تا بتواند رتبه آن سایت را در موتور های جستجو افزایش دهد بازدید و مشتری آن سایت بیشتر شود.

در انتها پیشنهاد میکنم سری به مقاله تولید محتوای الکترونیکی چیست بزنید. این روزها محتوای آموزشی به جایگاه خوبی رسیده و در میان بسیاری از کاربران شناخته شده است. فیسبوک پر کاربردترین شبکه ی اجتماعی در جهان است، بنابراین اگر هدفِ شما افزایش ترافیک سایت است، فیسبوک جایِ خوبی برای شروع است. حضور مخاطب در فضای بازی های رایانه ای و تلاش برای حل معماهای موجود در بازی، موجب می شود تا کاربران ضمن سرگرم شدن برای ارتقای دانش و مهارت هایش تلاش کنند. یا به عنوان مثالی دیگر، به کاربران پیشنهاد دهید که اگر به دنبال تبلیغات در گوگل هستند نیازی نیست خودشان دردسرهای ساخت حساب کاربری و تایید آن، تهیه کردیت کارت و یا یادگیری موضوعاتی مثل Conversion ها و … هدف یک وبسایت آموزشی از تولید محتوا این است که بتواند ابتدا مشتری های هدف خود را شناسایی کند و در مرحله ی بعدی بتواند از طریق تبلیغات اینترنتی محصول خود را به فروش برساند. سئو به چه تاثیری بر کسب و کارهای بومی در استان البرز دارد ؟

میانگین زمان ماندن در سایت (Daily Time on Site): به متوسط مدت زمانی که بازدیدکنندگان در سایت شما بودهاند گفته میشود. وی که خود را محمدی معرفی کرد، افزود: در زمان بارندگی خدماترسانی اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز کاهش مییابد و بدلیل ترافیک، اتوبوسها و تاکسیها در زمان مناسب به ایستگاهها و پایانهها نمیرسند و مترو نیز با انبوه مسافر مواجه میشود؛ به همین منظور شهروندان ترجیح میدهند از خودروهای شخصی برای رفتن به محل کار استفاده کنند. هدف اصلی از تولید محتوای الکترونیک فراهم کردن بستری مناسب برای درک بهتر مفاهیم آموزشی است. 1- همان طور که پیشتر هم گفتیم، هدف اصلی از تولید محتوای الکترونیک، آموزش است. آموزش فهرست ها به طور کامل در این جلسه دوره آموزش کامل وردپرس وردپرس مورد بررسی قرار می گیرد. اگر تمایل دارید تا گام به گام تا تولید محتوای الکترونیکی آموزشی آشنا شوید و به اطلاعات تازه ای در مورد این نوع از تولید محتوا برسید، در این مقاله با ما همراه باشید. را داشته باشند. آنها به راحتی میتوانند با خواندن این مقاله به برندتان اطمینان کرده و آن کار را به شما بسپارند. مطالب تخصصی خوبی درباره تولید محتوای آموزشی در این مقاله وجود دارد که بد نیست با آنها بیشتر آشنا شوید.

خرید بک لینک انبوه، میتواند جزء بزرگترین اشتباهات صاحبان وب سایتها باشد؛ زیرا گوگل به درستی میتواند بین محتواهای خوب و بی ارزش تفاوت قائل شود و با تشخیص دادن محتوای بی ارزش در سایت، به هیچ عنوان اجازه ورود صفحه یا وبسایت را به نتایج برتر نمیدهد، پس با تولید محتوای مناسب، امکان بک لینکگیری به صورت طبیعی بیشتر است. زیرا استفاده از بک لینک مناسب از راه های مناسب و تاثیر گذار در سئو می باشد. هرچه تعداد بک لینکهایی که به سایت شما ارجاع داده میشود بیشتر باشد دید کلی از سایت شما بیشتر شده و باعث بهبود رتبه الکسا و بهبود سئو سایت شما میشود. از زمانی که کاربران اینترنتی روی لینک وب سایت کلیک میکنند تنها چند ثانیه فرصت دارید تا کاربر را مجاب کرده و در سایت نگهدارید. اگر در سایت خود یک آزمون آنلاین کوچک و جذاب داشته باشید که نتیجهی آزمون قابل اشتراک گذاری باشد، قطعاً طولی نمیکشد که کاربران زیادی به سمت سایت شما روانه شوند!