• خانه
  • وبلاگ
  • روشهای ساده برای بالابردن رتبه سایت در موتورهای جستجو – یک پزشک

روشهای ساده برای بالابردن رتبه سایت در موتورهای جستجو – یک پزشک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در ادامه مطلب به معرفی روش های سئو کلاه سیاه می پردازیم تا در هنگام تعیین استراتژی سئو وب سایت از انتخاب آنها اجتناب کنید. بعد برای آن استراتژی مرتب سازی کرده و بابت تولید و عرضه مطالب بی نیاز به یک نویسنده پر تلاش و متخصص حق الزحمه می دهند. هیچ کس را نمی توان پیدا کرد که مطلع کند بی هدف و برنامه اقدام به تولید محتوا بدون هزینه می کند. در حالیکه تولید محتوا در منزل، و یا هر مکان دیگری می تواند با تمرکز کافی شکل بگیرد. تولید محتوا رایگان باید با اصولی خاص انجام شود .افراد از تولید محتوای رایگان بیشتر و بهترر لذت می برند. در نهایت تنها مبلغ پرداختی برای تولید محتوا ذکر شده به نویسنده پرداخت شده و تمامی مسئولیت های آتی از پیش روی کارفرما نیز برداشته می شود. پس اگر قصد داشته باشیم تولید محتوا را از نوعی دیگر نگاه کنیم؛ می توانیم بیان کنیم که این روش تنها به بخش دیداری و لحظه ی نشر خویش خلاصه نمی شود. در حقیقت موتور های جست و جو با بررسی مطالب و محتوا های موجود در سایت ها و صفحات متفاوت و ارزیابی ان ها٬ بهترین و کاربردی ترین منبع را بر اساس رتبه بندی ها در اختیار مخاطب قرار می دهد.

برای این که حوزه فعالیت و خدمات خود را به مخاطب معرفی و مشخص نمایید، می توانید از این روش بهره بگیرید که جنبه مفید و موثری برای مخاطب نیز داشته باشد. این موضوع به این معنی نیست که شما نمیتوانید روش های سئو کلاه سیاه را پیاده سازی کنید بلکه به این معنی است که نباید از آنها استفاده کنید. چه کسی گفته است که برندها نباید شوخی کنند؟ در عملکرد کسی که شب ها بهتر از روز نوشتن محتوا را انجام میدهد بهتر می تواند کارکرد و شایستگی خود را در روبرو دید دیگران قرار دهد. اگر بتوانید در محتوای خود برای کلمات کلیدی و یا موضوعاتی که مطرح می شود لینکی مرتبط با محتوا های سابق خود که در راستای انها هستند ارائه کنید می توانید مطالب دیگر خود را نیز به مخاطب عرضه کنید و هم می توانید توجه موتور جست و جو را جلب کنید . حتی بعضی از آنها محتواها را ویرایش و با تعویض چند کلمه با مترادفاتشان محتوای به دست آمده را به اسم محتوای جدید و اورجینال در وب سایت منتشر می کنند. ویژگی شماره 2: اون ها انکر تکستی که با اون به سایت شما لینک میدن رو کلمه کلیدی شما میذارن.

این ویژگی (rel) می تواند مقادیر متفاوتی داشته باشد و دوتای این مقادیر هم follow و nofollow هستند. کلاکینگ (Cloaking): در این شیوه، صفحه ای که مخاطب آن را باز می کند و آن را می بیند با صفحه ای که ربات های گوگل می بینند متفاوت است و اینگونه گوگل فریب می خورد. برای مثال به منظور معرفی یک محصول یا خدمات، می توانید آزمایش شده ی آن را در دسترس مخاطب یا مشتری گذارده تا مشتری بتواند با قضاوت بهتر و موثرتر، تصمیم قطعی خود را اتخاذ نماید و در واقع اعتماد بیشتری به شما پیدا کند. دغدغه وفکر موتورهای جستجو گر این است که بهترین نتایج را به مخاطبان خود منتقل کند که البته این بهترین دغدغه محسوب می شود البته کمی این موتور های جستجو گر زبان ما آدم ها را متوجه نمی شود که باید به یک سری علائم و نشانه ها منظور خود را برسانیم.

این کتابخانهی کامل، حتی بزرگتر از یک کتابخانه بوده و تا حدی یک فریمورک محسوب میشود. این ترفند به زبان ساده تر یعنی اینکه شما در کپشن یا محتوای تصویریتان، از مخاطب بخواهید که دوستانش را تگ کند. در حقیقت این شیوع باعث میشود که محتوای وب سایت بر پایهی مجموعهای قالب طبقه بندی شود که این نوع پوشههتی XSLT اسم دارد. تولید محتوا مجانی یا بلاعوض موضوعی می باشد که در کفه ی یک ترازو وزن و اندازه بیشتری را به نسبت نوع دیگر به خود که با هدف تبلیغات یا عرضه یک محصول یا کالا یا خدمت در نظر گرفته می شود، اختصاص می یابد. دنیای با انسجام به تولید محتوا تنها مسبب آبادانی و کسب بهره زیادتر از طرف افراد گوناگون با سخت کوشی در صناعت گوناگون نمی شود، و به نوعی مفرد به صرف این بخش تمام نمی شود. هر سایتی که به صورت غیرطبیعی و تنها با هدف گرفتن جایگاه در صفحه نتایج، لینک سازی انجام دهد، محکوم به جریمه است.