• خانه
  • وبلاگ
  • رتبه الکسا چیست و چگونه میتوان آن را بهبود داد؟

رتبه الکسا چیست و چگونه میتوان آن را بهبود داد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این روزها بازاریابی شبکه های اجتماعی بیشتر برای افزایش ترافیک سایت استفاده می شود. میخواهید بیشتر بدانید؟ وارد لینک موجود در بیو شوید تا مقاله را به صورت کامل بخوانید. مورد دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که شما باید تعداد افرادی را که در این سایت های اجتماعی شما را دنبال می کنند افزایش دهید تا ارزش ارتباطات شما بیشتر شود. قدرت ویدئو در افزایش ترافیک به خاطر جذب بیشتر بازدیدکندگان است. پاپ آپ یک پنجره اکثراً تبلیغاتی است که به صورت خودکار و بی اجازه شما، مستقیماً روی وبسایتی که شما در حال بازدید از آن می باشید، نمایان و باز می شود. تا کاربران مشتاق به کلیک بر روی عنوان سایت شما شوند. با سلام دوستان سایت من گوگلش نابود هستش یعنی روز 15 تا ورودی به زود داره دنبال کسیم که ورودیمو ببره بالا با سئو بهینه سازی توی این مدت هم به … فراگیر شدن موبایل و استفادههای پیاپی آن در بین مردم موجب دسترسی صاحبان کسب و کار و بازاریابان به منبع اطلاعاتی جدید و ارزشمندی در زمینه رفتار و نیازهای مشتریان شده است که استفاده صحیح از این آمار و اطلاعات نقش موثری در بهبود فعالیت های آتی کسب و کارها و به روز رسانی استراتژی های بازاریابی موبایلی خواهد داشت.

گوگل روز به روز الگوریتمهای بهتر به کار میگیرد و اقدامات غیرقانونی را به شدت مجازات میکند. پلاگین یواست سئو، تنظیمات نسبتاً گستردهای داشته و قابلیتهای متعددی برای بهینهسازی محتوای سایت برای موتورهای جستجو ارائه میکند. تنظیمات اولیه سئو سایت، گزارشگیری عملکرد سایت از گوگل آنالیتیکس، ویرایش سریع هدر و فوتر، ساخت فرم تماس با ما، و بکاپگیری از سایت وردپرسی ۵ مهارت اساسی هستند که در این مطلب مورد توجه قرار گرفتهاند. با توجه به وجود سایت ساز قدرتمندی به نام وردپرس و صفحه ساز قدرتمند المنتور دیگر عملا نیازی نیست زمان و هزینه چشمگیری صرف طراحی وب سایت شود. با توجه به اینکه عنوان سایت در نتایج گوگل دیده میشود پس باید عنوان مرتبط و جذاب انتخاب نمائید. امنیت: در این سربرگ، امکان فعال کردن دسترسی نویسندگان به تعیین وضعیت ایندکس یک محتوا در موتورهای جستجو فعال فراهم میشود. ممکن است کار کردن با پلاگینهای مختلف وردپرس، در ابتدا سخت و دشوار به نظر برسد.

در این مطلب، ما به آموزش کاربردی ترین افزونه های وردپرس برای سایت فروشگاهی به همراه روش نصب افزونهها در وردپرس خواهیم پرداخت. با آموزش کاربردی ترین افزونه های وردپرس برای سایت فروشگاهی که در این مطلب گردآوری شدهاند، شما قادر خواهید بود انواع پلاگینهای وردپرسی را نصب کرده و مقدماتیترین تنظیمات سایت خود را به سادگی انجام دهید. در سال 2017 صاحبین وبسیات در حال مباحثه برای تغییر استراتژی سئو خود متناسب با این تغییر رویه خواهند بود. مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: ترافیک و پهنای باند مصرفی اینترنت پرسرعت ADSL در استان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۶۵.۵ درصد افزایش یافته است. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج،آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان اظهار داشت: زیرساختهای لازم برای تامین نیاز پهنای باند اینترنت و دیتای استان اجرا شده، بطوری که در حال حاضر حدود ۴۵ درصد ظرفیت مازاد بر نیاز فراهم شده است و ترافیک مصرفی اینترنت پرسرعت ADSL در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۵.۵ درصد افزایش یافته است. اگر چیزی که می نویسید را کسی جستجو نکند محتوای تولید شده شما هیچ کمکی به کاهش رتبه الکسا شما نمی کند.

اگر امروز دارای پیج رنک صفر است می تواند در آینده پیج رنک بالایی داشته باشد. اگر سایتی مطالب شما را کپی کند و مخصوصا اگر رقیب شما باشد، گوگل امتیاز ویژهای برای شما و امتیاز منفی برای سایت کپیکننده قائل خواهد شد. در صورت تایپ صحیح نام افزونه، تصویر و مشخصات آن در نتایج پیشنهادی نمایش داده خواهد شد. در ادامه مهمترین سربرگهای مربوط به تنظیمات افزونه Yoast SEO به طور کلی معرفی میشوند. مزیت این مقالات علاوه بر افزایش بازدیدکنندگان سایت این ست که باعث شناخته شدن شما به عنوان یک متخصص در حوزه کاری مرتبط میشوند و احتمال خرید از شما افزایش مییابد. نوشتن به عنوان مهمان در یک یا چند سایت معروف و یا انجمن ها و فروم ها میتواند ترافیک سایتتان را افزایش دهد و برندتان را سر زبانها بیندازد و دید یک متخصص را نسبت به شما در مخاطبتان ایجاد کند. شما در حال ساخت یک برند هستید و میزان بازگشت سرمایه شما به همین استراتژی وابسته است.