منو سایت

رتبه الکسا چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس تا جایی که امکان دارد سعی کنید فرمتهای گیف، عکس، فیلم و همچنین برخی برچسبها را مطابق با قوانین سئو در سایت بارگذاری کنید. یکی از راههایی که باعث جذب هرچه بیشتر کاربران به سایت می شود این است که همواره سعی کنید مطابق با محتوایی که در سایت قرار میدهید عناوین را انتخاب کنید. اگر از محتوای باکیفیت و غیرتکراری مطابق با اصول سئو برای وبسایتتان استفاده کنید، قطعاً رتبه الکسای شما بهبود خواهد یافت. برخلاف URL دینامیکی که متغیر هستند، یو آر ال های استاتیکی با توجه به شرایط و خواسته شما تغییر میکنند. این URL ها با توجه به وضعیتهای پارامتری خود متغیر بوده و نسبت به دیتابیس سایت، محتواهایی متفاوت ارائه میدهند. در ابتدا برای مفهوم URL های ثابت در وبسایت باید با این دو اصطلاح آشنایی داشته باشید. بسیار خب، در ابتدا به چند نکتهی کسلکننده اما مهم اشاره میکنیم. البته کلید پاسخ به این سوالات بهینه سازی بستر موتورهای جستجوگر است، دادههای ساختار یافتهای که برای جستجوگر گوگل قابل فهم هستند.

این موضوع نتیجه یک بارگذاری غیر اصولی است، برای اینکه از درستی بارگذاریتان در مرورگر مطمئن شوید میتوانید به سایت BrowserStack مراجعه و صفحه خودتان را در آنجا مشاهده کنید. هدف از ایجاد این نقشه برای سایت، ایجاد لیستی از مهمترین آدرسها برای کاربران است، به طوری که بتوانند به راحتی بر روی آن کلیک کرده و به صفحه و محتوای مورد نظر ورود پیدا کنند. این تگ به گوگل کمک می کند تا صفحه اصلی و سایر نسخه های آن را درک کرده تا نسخه صحیح را در نتایج جستجو نمایش دهد. برای مثال کاربر به دنبال کلمه “مشاوره” وارد صفحه شما میشود، در این بین شما پیشنهاداتی به او می دهید که با لمس کلمه کلیدی آن وارد صفحه میشود. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشد، مخصوصا اگر یک تازهکار هستید این است که برای انتقال سایت از دامنه فعلی به دامنه مقصد از یک هاست مطمئن کمک بگیرید، در این میان ممکن است که تصمیم بگیرید طراحی سایت را هم تغییر بدهید و تصمیم به راهاندازی مجدد سایت بگیرید.

سرعت سایت آن ها چطور است؟ اینطور نباشد که یک مطلب بی کیفیت را قرار دهید و در آن چندین بار به سایت خود لینک دهید و یا مطلبی بنویسید و برای مطالعه ادامه آن مخاطب را به سایت خود بکشانید. به گفته گوگل، لینک ها نشان می دهند که سایت شما ارزشمند و معتبر است. شاید این برای بار چندم است که به این موضوع تاکید میکنیم. این نقشه نسخه پیچیدهتری از نقشه قبلی است. تا جایی که امکان دارد سعی کنید تا از به کار بردن کلمات کلیشهای و بلند در یو آر ال ها پرهیز کنید و خلاصه و پرمحتوا، نظر خودتان را به کاربر منتقل کنید. به عبارت ساده تر، تکرار کلمات کلیدی بر ارزش محتوای شما اضافه میکرد. البته ممکن است نسبتبه کارتهای کوچک ویزیت که در جیب هم جا میشوند، نظرشان سختتر به آدرس سایت و دیگر راههای ارتباطی مندرج در تبلیغات جلب شود. برای ساخت سایت هم راههای زیادی برای کدنویسی وجود دارد اما شما باید از بهینهترین کدها استفاده کنید، تا نتیجه دلخواه و بهتری را کسب کنید.

برای رسیدن به دو نقطه راههای مختلفی وجود دارد که شما باید سادهترین و بهینهترین راه را انتخاب کنید. به هر حال هر کسی در شرایط مختلفی میتواند بهتر کار کند. همانطور که به تاثیرگذاری دامنه در بازدید سایت اشاره و بر کوتاه بودن آن تاکید کردیم، در بحث یو آر ال ها هم این موضوع تاثیر زیادی بر بازدیدها خواهد داشت. اگر چند نفر با تولبار الکسا وارد یک سایتی شوند، می توان شاهد رشد چند هزارتایی رتبه الکسای آن سایت بود که اصلاً آمار دقیقی نیست! لینک هایی مرتبط با وبسایت، برای سایت مفید خواهند بود. با نصب این نرمافزار میتوان مقدار مصرف کلی دستگاه هنگام اتصال به شبکه Wi-Fi را به صورت ساعتی، روزانه و ماهانه مشاهده کرد. مرحله های نصب وردپرس بر روی هاست های مختلف با یکدیگر فرق می کنند و بسته به هاستی که انتخاب کرده اید مرحله های نصب وردپرس به گونه ای متفاوت پی گرفته می شود.