رتبه الکسا سایت گوگل ۱ است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اما رابطه مستقیمی میان الکسا و وضعیت سئو سایت وجود ندارد. یعنی شما هر موضوعی را که بخواهید تعریف کنید میتوانید کلیک آن را تهیه کرده و به عبارتی قسمتی از ترافیک سایتهای دیگر را به سمت خود آورده و کاهش رتبه الکسا با ارسال بازدید را در سایت خود جز اصلیترین امور کنید. هورن بیکر عنوان الکسا را از خدمات خود در ۱۹ مارچ ۲۰۰۷ حذف کرد. درغیر این صورت، نه تنها از نظر سئو دچار مشکل میشوید بلکه در الکسا هم رتبه شما کاهش پیدا میکند. آذری جهرمی در این توییت اعلام نموده که تا به لحظه انتشار آن، افزایش سرعت مذکور روی خط ارتباطی 7 درصد از کاربرانی که مشمول این طرح میشوند اعمال شده است. باید به کاربرانی که با موبایل به سایت مراجعه میکنند توجه شود و برای کاربرانی که با موبایل به سایت مراجعه می کنند وبسایت مخصوص طراحی کرد. تعداد بازدید صفحه Pageview هم تعداد دفعاتی است که هر صفحه از وبسایت مرور یا رفرش Refresh بشه. از آنجایی که دامنه اصلی وبلاگ ها از قدرت زیادی برخوردار است از اینرو می توانند به وب سایت هایی که لینک می دهند امتیاز خود را منتقل نمایند. وبلاگ ها ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند براحتی و بسادگی محیطی را برای شما فراهم آورند که هر گونه محتوایاتی را بتوانید براحتی منتشر نمایید.

یا اگر هم این اتفاق بیفتد بعد از کلی تعارف و توضیحات بیهوده که از حوصله کاربر خارج است، قطعا شما را دنبال نخواهد کرد. شرلوک هلمز از جدیدترین فیلم های روز دنیا است. به همین خاطر نباید به دنبال دستکاری الگوریتم های گوگل باشید. تازه شما می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید و بازار کار هر دوتا را داشته باشید. برای اینکه خزنده وب سایت شما را پیدا کند ، لازم است حداقل از سایت اینترنتی که قبلاً خزیده شده و برای موتور جستجو شناخته شده است ، یک لینک به آن داشته باشید. از این رو کسب و کار ها به این روش تبلیغاتی نیازمند می باشند. زمانی که یک سفارش تولید محتوا را پذیرش می کنید با توجه به نوع کلید واژه رقبای حاضر در کسب و کار نحوه نگارش، تعداد کلید واژه هایی که در محتوا استفاده شده است و بسیاری موارد دیگر محاسبه می شود. سئو کلاه خاکستری چیزی نیست که خودتون بخواهید داوطلبانه گوگل رو از انجام اون آگاه کنین و این نوع سئو چیزی نیست که بخاطرش جریمه بشید.

متأسفانه در چند سال گذشته شاهد این بودیم که بسیاری از افراد فقط با یادگیری یک یا دو ابزار مانند گوگل آنالیتیکس یا کیبورد پلنر، خود را متخصص حرفهای سئو مینامیدند. تغییرات مداوم الگوریتمهای گوگل و همچنین به روزرسانی تکنولوژی باعث میشود تا تکنیکهای مناسب امروزی چند سال دیگر حتی نقش تخریب کننده رتبه سایت را داشته باشند؛ مانند چگالی کلمات کلیدی که تاکنون بارها در خصوص آن مقالاتی نوشته یا صحبتهای فراوانی شده است. فرقی ندارد که کارجو تازهکار است یا چند سال تجربه حرفهای دارد؛ به هر حال باید انگیزه او را متوجه شوید. این روش از بهینه سازی سایت توسط افراد حرفه ای و سئوکاران پیشرفته انجام می شود و در صورتی که فرد بدون دانش نسبت به انجام این روش از سئو اقدام کند، ممکن است که در دام گوگل پنالتی بیفتد و نمی تواند از جریمه هایی که توسط گوگل ارائه شده است استفاده نماید. اما سئو از چه قسمت هایی تشکیل شده است. بک لینک در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و رتبه بندی نتایج جستجو بسیار مهم است و معمولاً از دو قسمت URL و متن لینک (انکرتکست) تشکیل شده. حال با بررسی موارد قبلی شما می توانید حداقل از این مسئله اطمینان حاصل نمایید که شرکت مورد نظر دارای توانایی جهت انجام این خدمت می باشد ولی باز این دلیل کافی نخواهد بود.

سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد. در این تکنیک، برنامه ریزی به گونه ای انجام می شود که خزنده های گوگل را فریب داده و آنها را به لینک هایی می فرستد که این خزنده ها نمی توانند دامنه آنها را مشاهده کنند. برخلاف بقیه فعالیتهای بهینه سازی سایت مانند تولید محتوا یا کارهای گرافیکی که بیشتر نیاز است تا در یک اتاق ساکت بنشینند، صبحها باید با تمامی افراد گروه خود در ارتباط باشند و با آنها صحبت کنند. کارسئوکار مانند کارمندان نیست که 9 صبح به ساعت ورود و ۵ بعد از ظهر هم ساعت خروج بزند. سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی نام برده شده می باشد. هر کس یک هدف مشترک دارد (افزایش بازدید برای وب سایت های خود) و تبادل ترافیک جای خوبی برای آنها است که این کار را در یک راه امن و راحت انجام دهند.