• خانه
  • وبلاگ
  • ربات افزایش بازدید سایت و ترافیک واقعی – Mobile-Tracker-Free

ربات افزایش بازدید سایت و ترافیک واقعی – Mobile-Tracker-Free

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازدیدکنندگانی که از رعایت اصول سئو به دست می آید بسیار با ارزش تر از هرگوه تبلیغی است و در طولانی مدت سبب می شود تا هزینه کمتری برای شما داشته باشد. درست است که این روش ها زودتر به نتیجه می رسند، اما اگر روش سئو کلاه سیاه توسط موتور های جست و جو گر دریافت شود، ممکن است که سایت شما برای همیشه از دسترس خارج شود. اما این مطلب را نیز در نظر داشته باشید که زیاده روی کردن در دریافت و کسب بک لینک می تواند در زمان طولانی باعث شود که شما توسط گوگل جریمه شوید و تمام زحماتی که برای سئو سایت خود کشیده اید بی فایده شود. اما اگر شما بابت تبلیغات فیسبوکی، تبلیغات گوگلی، تبلیغات در یوتیوب هزینه پرداخت میکنید، باید مطمئن شوید که مسیرهای طراحی شده برای خرید کاربران در سایت (در گوگل آنالیتیکس ابزاری به نام Conversion Funnels وجود دارد که به شما امکان میدهد که مسیرهایی که کاربران در سایت برای انجام خرید یا رسیدن به اهداف سایت طی میکنند را بازرسی و آنالیز نمایید) کاملا اصولی طراحی شدهاند و این تبلیغات نرخ خرید بالایی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، از زبان های برنامه نویسی و سیستم های حرفهای استفاده میکنند که هزینه سربار زیادی را به شما تحمیل میکند و به همین دلیل برای کسب و کارهای کوچک اصلا بهینه نیست! برای مثال اگر شما در حوزه چرم فعالیت دارید، شما نیاز به یک طراحی سایت فروشگاهی ساده خواهید داشت ولی اگر فروشگاه شما روزانه بیشت از ۵۰هزار بازدید باشد و تعداد تراکنش های شما نیز بالا باشد، شما نیاز به طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی دارید. ووکامرس یکی از قدرتمند ترین فروشگاه ساز های جهان می باشد ولی امکانات برای بهبود سئو به شما نخواهد داد. هنگامی که عبارتی در گوگل جستجو می شود ، گوگل از میان هزاران سایت می گردد تا بهترین و مرتبط ترین سایت ها را در زمینه ی عبارتی که جستجو شده است پیدا کند ، حال اگر می خواهید که سایت شما در حوزه کاریتان جز اولین سایت هایی باشد که گوگل نمایش می دهد باید سئو داخلی سایتتان را بهبود ببخشید ، شما باید ببینید که نیاز مشتریان و کاربران سایتتان چیست تا بتوانید کامل و جامع به نیاز آن ها پاسخ دهید ، این گونه است که اعتبار شما نزد گوگل بیشتر شده و سایت شما در صدر نتابیج جست و جو نمایش داده می شود .

درون این دوره، گفتمان مذهبی ـ سیـاسی و مـهم ترین مسأله، یعنی این کـه دین چه نسبتی با علم و تمدن دارد، بر این اساس بود کـه دین با تمدن موافق است. کلمات یا عباراتی را که کاربران در موتورهای جستجو، سرچ می کنند دارای اهمییت بسیار زیادی است و این موضوع نشان دهنده این است که مخاطبان زیادی به وسیله گوگل جذب سایت شده و این موضوع به موفقیت سایت بسیار کمک خواهد کرد. و بعد با نشان دادن ارقام اصلی در فروش های بعدی فرد را از محصولات خود راضی نمایند. گوگل همواره تلاش میکند بهترین و مفیدترین نتایج را به کاربران نشان دهد و تنها با تولید محتوای مناسب و مفید برای کاربران هدفتان، شانس کسب رتبه مناسب در صفحات گوگل را خواهید داشت. زمانی که سئو سایت درست و مناسب باشد می تواند به افزایش بازدید سایت شما کمک کند. بعبارتی داشتن اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامند. 10. تسلط کامل بر تحقیقات کلمات کلیدی و داشتن نمونه کار قابل قبول. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات شرکت بزرگ و قابل اعتماد سئو کار برتر می باشد. هزینه پشتیبانی سایت بعد از اتمام سئو کاری سایت از سمت شرکت انجام دهنده مثلا سئو کار برتر دریافت می شود که برای نگهداری رتبه سایت و ثابت ماندن جایگاه و میزان بازدید کنندگان سایت دریافت می شود.

سئو کلاه سیاه یا همان black hat به استفاده غیر اخلاقی از الگوریتم های موتور های جست و جو گر می باشد، که با فریب دادن این موتور های جستو جو گر برای کسب بهترین جایگاه برخی سایت ها استفاده می شود. بعبارتی سئو مجموعه فعالیت های هستند که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا صورت می گیرد تا جایگاه بهتری در نتایج گوگل بدست آورند و سبب جذب بازدید کنندگان زیادی به سایت خود شوند. تاثیر ترافیک فیک در سئو سایت باعث شده که استفاده کنندگان از این روش زیاد شوند. همچنین اگر سایت کاهش درجه و یا کاهش بازدید کنندگان داشته باشد، برای پشتیبانی و ارائه کلمات بهتر هزینه ای دریافت می شود. نتایج طبیعی گوگل بهتر است یا نتایج تبلیغاتی ( ادوردز )؟ زمانی که یک سایت برای جلب رضایت مخاطبان فعالیت کند و قوانین و اصول سئو را رعایت کند تکنیک سئو کلاه سفید را پیش گرفته است. بهره گیری از مشکلات موتورهای جستجو و تکنیک های فریب در کنار عدم اهمییت به رضایت بازدیدکنندگان را سئو کلاه سیاه می نامند. انتخاب عنوانی جذاب و مقدمهای گیرا شانس ما را برای ادامه حضور کاربر در صفحه و مطالعه دقیق محتوا افزایش میدهد.