را صفحه اختصاصی سایتمان اضافه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اما اگر شغلی مانند وام های یک شبه اداره دارید، سئو کلاه سفید ممکن است جواب ندهد. الکسا دارای یک صفحه اطلاعاتی بزرگ است که متشکل از میلیون ها سایت در سراسر جهان است. سئو کلاه سفید، به عنوان راهی اخلاقی برای افزایش رتبه سایت شناخته میشود و معمولاً با کمک اصول سئو داخلی سایت و همچنین یادگرفتن اصول سئو در تولید محتوا میتوانید نتایج فوق العاده ای بگیرید. برای پیادهسازی سئو کلاه سفید باید اصول اخلاقی را در نظر داشته باشید. سئو کار کلاه سفید بر روی کد نویسی صفحات تمرکز می نماید تا صفحه طبق اصول ایجاد شده باشد. در گذشته، میزان خروج کاربران عاملی بود که به راحتی مشخص می کرد که یک سایت تجربه کاربری خوبی را ایجاد نکرده است و آن را در اولویت های خود قرار نداده است. مهمترین روش سنجش اعتبار گوگل، تعداد بک لینک به آن سایت از سایتهای معتبر است. سایت اعتبار شماست و سئو ضامن اعتبار سایت است. اگر سایت شما از سالهای قبل تا اکنون به لحاظ فنی و گرافیکی به روز نشدهممکن است میزان ترافیک زیادی را از سایتتان از دست بدهید. وبسایتهای بزرگتر گاهی دهها محتوا برای یک روز منتشر میکنند. یک مهندس سئو به تمامی ملاک های موتور جست و جو مسلط است و می تواند ان ها را به شکلی مناسب با محتوا پیوند دهد.

بهتر است از سئو کلاه سفید برای دستیابی به نتیجه دلخواه استفاده کنید. احتمالا فکر می کنید که هر چقدر این عبارت ها بیشتر باشند، نتیجه بهتری می گیرید؛ اما بر طبق یک قانون عمومی سعی کنید که متادیتا کلمه کلیدی شما شامل 6 الی 8 عبارت باشد که هر عبارت از 1 تا 4 کلمه تشکیل شده باشد. به عنوان مثال سایت شما در کلمه کلیدی “کار در منزل” صفحه سوم نتایج جست و جو است. عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتور جستجو، همان فرایند بهبود کیفیت و کمیت ترافیک سایت در موتورهای جستجو است. دلیل وجود سئو کلاه خاکستری این است که دستورالعمل های موتورهای جستجو واضح و روشن نیستند یا در این دستورالعمل ها مواردی عنوان نشده است. نگاهی به سئو کلاه خاکستری ! برای شناسایی سئو کلاه سفید به دنبال این نشانهها باشید. هر کدام از این نشانهها میتواند پرده از تکنیکهای متفاوتی بردارد که در سئوی سایت به کار گرفته شدهاند.

• با تقویت پایه سایت به این نکته توجه کنید که کاربرانی که با موبایل وارد سایت میشوند دچار مشکلی نشوند، سرعت سایت را بالاتر ببرید تا کاربر از سایت خسته نشود، صفحات ۴۰۴ و لینکهای شکسته را کاملا از بین ببرید و همچنین اجازه بررسی محتوای سایت را به گوگل داده باشید. سرچ کنسول گوگل و ابزار Bing Webmaster را نصب کنید! در سرچ کنسول به دنبال مشکلات باشید! سئو کلا سیاه، به دنبال دستکاری الگوریتمها و ایجاد گمراهی در رباتهاگوگل است. به همین جهت است که درخواست می کنیم اگر به دنبال یافتن بهترین ها منابع برای بک لینک رایگان هستید حتما آپدیت های وب سایت ما را بررسی بفرمایید. حتما چنین عنوانهایی دیدهاید: «10 کاری که باید الان انجام دهید»، «متخصصان میگویند این کار باعث میشود زیاد عمر کنید». چندین نوع خدمات آنلاین وجود دارد که به شما اجازه میدهد تا شبیهسازی خزندگی را بر روی سایت خود انجام دهید. با اینکه گوگل اعلام کرده دیگر هر نوع بک لینکی در فروم ها در رتبه بندی ارزشی ندارد اما باز هم به عنوان یک سیگنال خارجی می توان از آنها استفاده کرد.

با توجه به اهمیت این نوع لینکها، بسیاری از صاحبان وب سایتها برای به دست آوردن بک لینکها از شیوههای اشتباه استفاده میکنند. Yahoo: یاهو بزرگترین رقیب موتور جستجوی گوگل است که برای طراحی بسیاری از زیر مجموعههای خود، از جمله نقشهی یاهو، از پایتون استفاده کرده است. سئو کلاه سیاه به استفاده از تکنیکهایی اشاره دارد که قوانین سئو و موتورهای جست و جو را زیر سوال میبرند؛ هدف از این روش ها، زدن تکنیکها و سیگنال های مصنوعی برای جلب توجه موتور جستوجو است و اینکه بالاخره به یک طریقی به گوگل بفهمانیم که به ما توجّه بیشتری کند و نه سایر رقبای ما ! موتورهای جستجو، از ربات ها برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کنند. آنها هیچ ارزشی را از یک سایت به سایت دیگر منتقل نمی کنند. کاری که این دو ابزار می کنند این است که به شما اطلاع می دهند اصطلاحات و لغات کلیدی که کاربران با جستجوی آن به سایت شما رسیده اند چه هستند و برای کلمات کلیدی خاص در چه جایگاهی قرار دارید و چه بهبودهایی می توانید انجام دهید. گوگل بسیار هوشمند تر از گذشته عمل می کند و تکنیک های اسپم و ارزان مانند تکرار کلمات کلیدی دیگر مؤثر نیستند.